Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rhyna a Melody

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Rhyna a Melody

Příspěvekod Verda v 30 zář 2011 09:03

Jméno: Rhyna
Závodní jméno: Kathryns Oakfern
Datum narození: Duben 2008

http://www.greyhound-data.com/d?i=1670116

Původní téma: viewtopic.php?f=124&t=4596

Rhyna přijela 29.9.2011 Irským transportem do Proboštova.
Verda

Re: Kathryns Oakfern - RHYNA

Příspěvekod Nikola.Mull v 30 zář 2011 09:16

Dobrý den všem :) Jako ostatní později napíšu více, teď jen něco stručnějšího "1"-() Zatím jsme nevybrali jiné jméno, takže budu psát Rhyna. Pro mě to bylo úžasné překvapení a zjištění, že vlastně Rhyna je moje, jenom moje (tajně jsem si jí přála a chtěla jsem mamku přemluvit, a pak mi řekne, že už je Rhyna dávno rezervovaná). Večer před odjezdem byla dost vystreslá, tak jsme jí vzali domu do klídku. Po příjezdu nechtěla vůbec vylézt z auta, prostě si lehla a dál nejdu. Prošli jsme se kolem baráku a šli domu, tam jsme jí dali zatím deku na zem a tam si hnedka lehla a celou noc byla v pohodě, ráno jsme šli na procházku (seznámení s okolím) a Rhyna začala více nás vnímat, vrtět ocáskem. Doma zatím pořád spinká párkrát se na nás přijde podívat, vyžrat pudlici misku a zase zpátky :) To je zatím vše, až se to naučím přidám fotky atd. Zdravím šťastná jak blecha Nikola M. {5;35} {5;38} "4"-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 30 zář 2011 09:21

:) jsem ráda, že máme kočku v Mostě :)
jinak tady je popis vkládání foto:

Fotka před vložením musí být zmenšena, já to dělám, že otevřu fotku v Microsoft office picture manager, tam kliknu na upravit obrázky - změnit velikost (vpravo dole) - předdefinovaná šířka a výšky (vpravo nahoře) a vyberu web malý. dám uložit a pak se sem hezky vejde.
Pod psaním příspěvku, pod "uložit, odeslat, náhled" je karta přílohy, na ní kliknu, v procházet najdu fotku a pak dám přiložit. pak se ten postup zase zopakuje s další.

doufám, že návod pomůže:)
Verda

Příspěvekod P. Doubková v 30 zář 2011 09:56

... jé to je dobře, že začíná vrtět, včera byla opravdu neskutečně vystreslá. V jejím bývalém topicu je psáno, že nežila nikdy v domácím prostředí, to byla pro ní další novinka, kterou těžko rozdýchávala.
Držím palce, aby se doře sžila s pudlicí. Pavla :103:
P. Doubková

Příspěvekod Morganka v 30 zář 2011 12:15

Nikol velká gratulace ""4-() ""5-()
Morganka

Příspěvekod Dona v 30 zář 2011 19:48

Jsem moc ráda, že už se Rhyna rozkoukává. Ona bude zlatíčko. CHce to čas. :103:
Dona

Příspěvekod Zuzana v 30 zář 2011 20:09

Rhynuško, jsi zlatíčko, jsem moc ráda, že jsem si tě mohla pomazlinkovat. Posílám ti pusinku na čumáček :11:
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod west v 30 zář 2011 20:16

Nejsem si úplně jistý, jestli se to neodehrávalo jen v mé hlavě, jako nějaká vykonstruovaná představa, ale zdálo se mi, že úplně všichni ti psíci po dlouhé cestě, v úplně cizím prostředí, s cizími pachy a cizími lidmi mluvícími úplně nesrozumutelným jazykem, byli za ty cizí, ale laskavé lidi vděční.

Že v tom jejich velkém kroku do neznáma lidi vnímali jako průvodce, dobrodince, kteří jim poskytovali jistotu a útěchu a tvořili jim pomyslný most do dalšího života.

Všichni co přijeli, se narodili pod šťastnou hvězdou a některým z nich, jako Rhyně a Amber, jejich šťastná hvězda svítila na cestu do nového domova už včera. Těm ostatním bude na cestu svítit později, ale jsem si jistý, že každý z těch psíků bude svého nového pána zbožňovat.

Bylo na nich všech vidět, že mají lidi rádi, ať už s nimi člověk v jejich minulém životě zacházel jakkoli.
west

Příspěvekod Zuzana v 30 zář 2011 20:29

Jj, také se mi zdálo, že byly hafíci docela v pohodě, plno z nich projevovalo radost a uvolněnost. Mám z nich dobrý pocit a věřím, že budou za chvíli všichni ve svých nových domovech. :54:
Zuzana

Příspěvekod Zuzana v 30 zář 2011 20:31

Teď to po sobě čtu a :o samozřejmě hafíci BYLI, omlouvám se :109:
Zuzana

Další

Zpět na Adoptovaní