Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Blue - greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Blue - greyhound

Příspěvekod hrdlička v 04 lis 2011 23:26

To je skvělá zpráva, že bývalý majitel je tak komunikativní a na Bluečkovi mu stále záleží, že ho zajímá jeho další osud ""5-() ""5-() .
Tak přejeme hodně trpělivosti a lásky Bluovi i Vám :54: :54: :54: , určitě bude líp :113: .
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod Luciera v 07 lis 2011 16:25

Zdravíme všechny :) , strašně moc Vám děkuji za informace z Irska. Sice nic pěkného to není, ale pro mě je to hrozně moc pozitivní zprávička, aspoň už teď trošku tuším, co se Blučkovi táhne hlavinkou. Hned bude o něco jednodušší pomoci mu k tomu, aby byl o něco veselejší.... I když z vlastní zkušenosti mohu říct, že správně načasované podání šunčičky nebo sýrku také dělá divy :lol: . Víkend si Blučko užil maximálně, nejenom, že každý den trávil s jiným psím kamarádem, ale dokonce se poprvé vyběhal bez vodítka. Byli jsme u Meteoru na psí louce, sice jsem ze začátku měla strach, že když ho pustím, tak na přivolání nejpřijde, ale nakonec jsem to zkusila a Blučko mě opět překvapil. Poslouchal {SKORO} na slovíčko. Byl tak nadšenej, že ani nechtěl jít domů a to je u Blua co říct :). Každopádně pak prospal asi 4 hodiny v kuse :P .

Před chvilkou jsem si prohlížela Sunnyho nové fotečky a už se hrozně těším na to, až Blue překoná své smutnění a bude se reprezentativně vyvalovat v posteli jako Sunny :41: . Když tak Blučka sleduji, věřím, že to bude za chvilku :lol:

S vycházením z bytu stále žádné velké pokroky nejsou, zkoušela jsem ňamky, ale je tak soustředěný na to, že musí pryč z bytu, že nemá vůbec na nic chuť. Jediné co zabírá je psí kamarád {5;14} , to je hned ze dveří venku, ale jakmile jdeme sami, tak se odmítá hnout z koberce.... {5;19}
Luciera

Příspěvekod Verda v 08 lis 2011 08:36

včera jsem si bavila se zuzkou veterinářkou ohledně té acidozy - dojde k tomu, když se pes užene - má ve svelech místo kyslíku mnoho kyseliny mléčné, která by měla být odbourávána přes ledviny (proto mnoho chrtu má ledviny slabší - často musejí pracovat s tou kyselinou). Ta kyselina způsobuje ohromné bolesti svalů (v menším podaní jako když člověk moc cvičí a svaly si namohne), jen to co prožival on bylo asi intenzivnější :)
je fajn vědět co se zhruba stalo :)
Verda

Příspěvekod Morganka v 08 lis 2011 11:34

Vy jste byli na Meteoru? díry v plotu jsou tam už spravené?? Nám ten Meteor docela chybí,ale po posledním zážitku si tam už netroufnu
Morganka

Příspěvekod Luciera v 08 lis 2011 13:16

Tak to doufám, že už se opravdu ze všeho pořádně dostal, protože dle toho, co píše Verda, to musí fakt šíleně bolet.... :39:

Jinak k tomu Meteoru.... Přiznám se, že jsem si žádné díry v plotě nevšimla, ale zase na druhou stranu jsem to tam zas až tak detailně nezkoumala, tak nevím.... :? . Každopádně jsme tam museli zabezpečovat vrátka, protože Blue se rozhodl, že si o ně sundá košík, lehce se opřel a vrátka se otevřela. A jelikož si to okamžitě uložil do paměti, tak jsme je museli lehce poopravit, aby Blučko neodešel sám domů... {5;33}
Luciera

Příspěvekod Yvett v 08 lis 2011 21:45

Jo kdyby Blueček odešel sám domů, tak by to ještě šlo. Myslím si, že by si to ale špacíroval úplně někam jinam. Raději ani nepomyslet co by se mohlo stát. :18:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod Zuzana Ellen v 08 lis 2011 22:16

Gratuluji Bluovi k perfektní rodince. Je moc fajn vědět, že existují lidé jako vy. Jo a taky my další psí milovníci. Držte se. Zvládtene to a Blue bude ten nejlepší společník a kamarád. Zuzka :113:
Zuzana Ellen

Příspěvekod Zuzana v 09 lis 2011 08:02

Blue se určitě dá s vaší pomocí dohromady a bude užásný společník, tedy jěště úžasnější než teď :3:

Verče jsem to říkala tak ve zkratce a zjednodušeně, aby se to dalo pochopit (jinak je to rozsáhlý problém, kterým je ovlivňován celý organismus) a zdá se, že podle toho, jak to napsala, tak to pochopila, to jsem ráda... Jinak ta acidóza nemusí být jen z uhnání, je více možností, ale výsledek je stejný...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Luciera v 01 pro 2011 16:13

Všechny moc zdravíme..... Dřív nebyl časík napsat, takže novinek máme spousty... {5;1} Blučko objevil výhody gaučíku a o kobereček už jeví jen pramalý zájem {5;23} . S opouštěním bytu nemáme už vůbec žádné problémy,spíše naopak, myslím, že si Blue oblíbil naši honičku ze schodů k domovním dveřím - vždycky vyhraje a má z toho obrovskou radost..... {5;26} Smutnění jsme {jak se zdá} úspěšně odbourali, dokonce už se začíná zajímat o plyšáčky - sice zatím jen na chvilku, ale vypadá to, že tomu brzy přijde nachuť ;) . Nejvíc ze všeho miluje běhání bez vodítka na psí louce, ale teď už poslouchá opravdu na slovo. Sice se vždy přiřítí jako velká voda, tak mám strach, že mě strhne k zemi, ale je to šikula a vždy stihne bezpečně zastavit.
Venku ho už konečně všechno zajímá, takže má nosík stále u země .... K cizím lidem stále ještě neví jaké zaujmout stanovisko, na jednu stranu má trošičku obavy a na druhou stranu by od kohokoli chtěl pohladit .S kočičkama je stále všechno v pořádku, Zafinka /6§:) se stále snaží být Blučkovi nablízku, vypadá to, že nejpozději do Vánoc už bude nalepená přímo na něm. Zatím se jen pomaloučku a nenápadně přibližuje..... :lol: ...

Takže zkráceně řečeno z Blučka se stává šťastné, milé, mazlivé, zvídavé, pozitivní-----no prostě úžasné zviřátko {5;38}

Také nám dorazily nádherné oblečky od Moniky Větrníkové, takže určitě dodám co nejdříve fotečky.....
Luciera

Příspěvekod Yvett v 01 pro 2011 20:59

To je krásná zpráva, vysloveně mě pohladila po srdíčku. Jsem moc ráda, že se z Bluečka stává šťastný pejsek a to díky Vám. Kámošení s kočičkou, taky super. Už se vysloveně těším na Bluečka v novém oblečku. ""-() ""4-()
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní