Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BoB Bobtheplunderer, Goldík a Brůník

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

BoB Bobtheplunderer, Goldík a Brůník

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 20:33

tak a teď už máme doma dva adopťáky....
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Re: Sabre Gold teď Goldík

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 20:40

Zdravím všechny pesánky a jejich páníčky.

Jmenuji se Goldík,celým jménem SABRE GOLD a je mi 5 let.
Mám ještě dva brášky,keří přijeli se mnou-Sabre Magika a Sabre Sonica.
Sestřičky mam taky,ale ty zůstaly zatím ještě v Irsku.(budu pokračovat za chvilku,panička musí uložit dítka školou povinná,jelikož zítra začíná škola a panička je ráno musí tahat za nohy z postele) :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 22:04

http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/6732/17116732_4.jpg

Moje panička si mně přivezla koncem července 2008.Necestoval jsem sám,jel s námi ještě Glen s paničkou,které jsme vezli do Plzně.S Glenem byla cestou hrozná sranda,pořád loudil piškotky,až mu tekly kilometrové slíny :lol: Se mnou sranda moc nebyla,celou cestu jsem hajal,byl jsem za celý den strašně utahaný avystrašený.
Ale v pořádku jsme dojeli domů.Z auta se mi nechtělo,panička mě musela chvilku přemlouvat :P
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 22:17

Obrázek
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 22:41

Bydlím V Rokycanech,v rod.domku se zahradou.
Nejdřív jsem se seznámil se svojí budoucí kámoškou Kačkou.(je to fenka Shit-tzu)a je stejně stará jako já.
Obrázek
Ale musim to na ní prásknout: :oops: občas mě umí postvit pěkně do latě(občas když jí chci něco sežrat)
Ten den jsem se ještě postupně seznámil se všemi členy rodiny.Ale od dospěláků jsem se pohladit nenechal(byli na mně moc velký)jen od dětí jo,s tima jsem byl hned kámoš,dali mi na přivítanou piškůtky ;)
Pak mě vzala panička domů.Ale zrada :( schody,ty jsem neznal,packy se mi pletly,tak mně vzala panička do náručí :P (ale druhý den jsem to už zvládl sám) ;)
Doma jsem proběhl všechny místnosti,vše očuchal(cítil jsem tam číču,ale nikde nebyla),panička mi dala plnou misku papání,a taky jsem zjistil,jak se pěkně hajá v peřinách :lol:
Obrázek
Obrázek
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 23:12

Postupem času,jsem si tady na vše zvykl.Z babičky už strach nemám,mám jí rád. :mrgreen: Vždycky když jdu z venku domů,zastavim se u jejich dveří,zaškrabu a ona ví,ze mi má dát buřta,protože bez toho já domů nejdu!S dětmi je taky sranda,běhám snima na zahradě i doma a u žádné lumpárny nesmím chybět.Na páníčka jsem si taky zvykl,přijdu si pro podrbání a pohlazení,ale jen když si sedne(protože když sedí,je menší a já mám víc kuráže :lol: )
Kočičky mam taky mooooc rád,v létě jsem je párkrát prohnal po zahradě,a ted už si číčí dávaj bacha,aby se semnou na tý zahradě nepotkaly :geek:
Jednou se mi čičina schovala pod auto,tak jsem paničce ukázal,že i tam se dokážu narvat(když mam tu správnou motivaci) :lol: ale pak jsem musel do vany :roll:
Na podzim se mi povedlo ulovit ježka a od tý doby jsem už ádnýho ježka na zahradě nepotkal.ŠKODA,možná zase na podzim ;)
Od Ježíška jsem dostal velkou kostičku a psí pivko,a jelikož jsem kamarád,tak jsem se o to pivo rozdělil s Kačkou,ale madam moc nejelo,tak jsem ho mněl celý pro sebe :mrgreen: a ještě ty chlebíčky co jsem paničce ukradl :lol:
Ježíška bych mohl mít každý den,za to Silvestra nééé,pěkně jsem se bál,ale panička mazlila 8-)
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 23:19

Obrázek
Vážně nevim,proč se mi ten Míša tak bojí???
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 23:20

Obrázek
Ještě jednou moje kámoška a velitelka :P
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 23:23

Obrázek
Takhle hajam
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 04 led 2009 23:37

Obrázek
muj lup-lízátka
Obrázek
dávam budíčka,když holka nechce vstávat :lol:
Obrázek
Vražda hraček...
Obrázek
sladký spánek...
Obrázek
tady si rovnam záda,aby nebolely
Obrázek
já jsem zlatíčko ;)
Obrázek
s kámošema venku
Obrázek
Lenka Č

Další

Zpět na Adoptovaní