Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chow - main, nyní Jou

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Chow - main, nyní Jou

Příspěvekod tereyska v 05 pro 2009 13:32

tento krasavce přijel s Blackym a nejen samozřejmě s ním ...( transport září 2008 ) jen jsme o něm nevěděli, paní je z Prahy a kontaktovala nás vlastně náhodou, a vyhledavač jí ukázal nás, když hledala hlídání pro Joua, které jí "vyhořelo", určitě víte.. je to pár týdnů zpět a tak jsem ji požádala jestli by nám neposlala nějaké to foto a řádků.. :)

já si černouška moc dobře pamatuji neb našel domov později, chodila jsem ho tehdy pravdilně jezdit venčit po práci nebo mezi prací i ostatní co tam byli tehdy, tak sjem ráda, že ho mohu znovu vidět na fotkách a někdy snad nás navštíví na venčení ... :103:

a tady jsou...
Obrázek

Obrázek

Obrázek
tereyska

Re: Chow - main, nyní Jou

Příspěvekod Magda v 05 pro 2009 13:35

Jak je vidět z fotek, Jou se má skvěle moc rádi ho vidíme a doufám, že teď o něm uslyšíme více. :54:
Magda

Příspěvekod tereyska v 05 pro 2009 13:35

+ text od paničky.. málem bych zapomněla:

" Dobrý večer, ozývám se až po týdnu, jelikož jsem pracovně tak vytížená, že ani nevím, kde mi hlava stojí. Ještě jednou moc děkuji za ochotu hlídat našeho lumpa a pokud by to bylo v mých silách, ráda se připojím jakoukoli pomocí. Posílám aspoň nějaká fota, ale dělaná ve spěchu a Jou není zrovna pozér. Spíš žrout. Pokud budete mít nějaké dotazy, či cokoli jiného, pište, volejte. Na vánoce budou snad fotky lepší. Takže přeji veselého Mikuláše a ozvěte se mi, budu ráda. S pozdravem Andrea Veletová a naši pejsci ( i myšky). :103: "
tereyska

Příspěvekod tereyska v 05 pro 2009 13:37

.. posílám paní zpět odkaz aby, když bude míti čas, mohla sama napsat něco či vložit pak fota další, ale spíš říkala, že je pošle nám a my vložíme - není problém :)
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 05 pro 2009 15:37

No já si na Joueho taky pamatuju, nebyl to ten největší pesan z transportu? I když je fakt, že těch černejch hafíků tam bylo strašně moc. Jsem ráda, že o něm jsou nějaké zprávičky a třeba se někdy potkáme na venčení :)
Kateřina

Zpět na Adoptovaní