Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Danuzi a Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Danuzi a Jack

Příspěvekod dadynka v 14 pro 2009 09:55

Zdravím, Luci, krásné zprávičky. Já osobně poznala oba pesánky v neděli ráno, když jsme si s Lucinkou vzájemně hlídali pesáčky na pokoji, abychom se vystřídali na snídani. No když jsem vešla k nim do pokoje, byla jsem málem povalená a komplet olízaná. Oba naprosté mazlátka, Danuška jen trošku poknikávala, je ale moc miloučká a mazlivá. A pesánci jsou taky hodně podobní jako naše Ladynka a Wingsíček. Moc a moc radosti s hafánkama :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 09:58

Takže zprávy z domova :) Venčit jsme byli v 11 večer a oba v pohodě vydrželi do 6.30 ráno - jen pak měl Jack tendenci označkovat stůl v kuchyni. Celou noc se nám Jack rozvaloval v posteli a spal na jeden zátah. Danuška ještě občas pochodovala a kníkla asi třikrát, ale dala jsem jí deku vedle mě k posteli a když pochodovala, pohladila jsem jí, ukázala na deku, řekla "vem si místečko", Danuška si lehla a spinkala zase dál, takže snad to bude brzy v pohodě :) Jinak jsou to děsní "ocáskové" - chodí s námi i na záchod a do koupelny :)
Zkusím vložit pár foteček, snad se mi to povede
[img]C:\Documents%20and%20Settings\halkova\Plocha\hotel.JPG[/img]
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 10:14

Tak ještě jednou :) Snad se to povede
první večer na pokoji
Obrázek
útok na páníčka
Obrázek
Danuška zkoumá obsah batohu
Obrázek
A takhle asistovali páníčkovi při vaření
Obrázek
luckah

Příspěvekod Jana v 14 pro 2009 10:55

:8: Když koukám na ty fotky tak si říkám jestli je vůbec možné,že před pár dny tihle pejskové i další byli určení k ukončení života. A stačí pár úžasných lidí tady v Irsku i Anglii a i jinde a podívejte se na ty mazlíky!!! :105:
Je to skoro neskutečné,že v téhle době se dají dělat zázraky a mi ostatní se na ně aspoň koukáme a jsme šťastní!!!
:54:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Magda v 14 pro 2009 12:37

Krásné zprávy, z kotce rovnou do hotelového pokoje, a vypadá to, že tak jako všichni adopťáci hned pochopili, že kuchyň, lednička a poté i postel je super věc :lol:
Magda

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 12:44

Jojo, myslím, že v tomhle případě jsou velice učenliví :)) Díkybohu Danuška do postele neleze, jen když se ráno probouzíme, tak jde přivítat, jinak spí na dece vedle... jinak bychom už asi museli spát na zemi, Jack je pěkný halama se sklonem k roztahování :lol:
luckah

Příspěvekod pzlkovanova v 14 pro 2009 12:47

Luci, on s tím evidentně problém nemá :21:
pzlkovanova

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 13:21

Petro, on očividně ne :) Ale my za chvíli budeme :) Včera si na sedačce hodil zádíčka a natáhl všechny 4 tlapky, takže fakt na délku zabíral celou sedačku (a to není zrovna nejmenší :) ) A v noci naštěstí utlačoval páníčka - asi to střídá, neb na hotelu utlačoval mě :lol:
luckah

Příspěvekod Lenka Č v 14 pro 2009 15:09

:21: :21:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 15:10

Jsou to zlatíčka... teď volal Michal, že přišel z práce (odcházel po 8) a doma netknuto a uvítací výbor u dveří :)) Ani se mi nechce věřit, že by to byly od prvního dne takové šikulky a vzorňáci :))
luckah

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní