Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Danuzi a Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Danuzi a Jack

Příspěvekod Solejka v 14 pro 2009 15:31

Koukám, že se hafánci hodně rychle zabydleli. A tak to má být. Mám moc radost. :8:
Solejka

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 16:16

Nu, po prvotním průzkumu, kdy prozkoumali i špajz, se tváří, jako by tam bydleli bůhví jak dlouho :) Na pelíšcích spali vedle sebe s hlavičkama u sebe - chtěla jsem je vyfotit, ale ledva jsem se zvedla, už jsem je měla v patách, takže snad někdy příště :)
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

Příspěvekod Lucky v 14 pro 2009 17:07

:69: :67: :53:
Jak dobře se to čte...
Líbilo se mi, jak si Danuška už v sobotu večer v klubovně zabrala páníčka a Jack zase Lucinku :-)
Lišáci malí. :D
Lucky

Příspěvekod pzlkovanova v 14 pro 2009 17:09

No Luci neboj.. však oni nějaká překvápka vymyslí a to se budete teprve divit s čím vás překvapí :24: .. jinak ano, ze začátku to jsou stíhačky.. respektive jak žvýkačka ve vlasech.. i na záchod se mnou Tajgy chodil.. .. to jsem zvědavá jak se tam všichni spolu vejdete když máte 2 pesany :21:
pzlkovanova

Příspěvekod luckah v 14 pro 2009 18:50

Lišáci to jsou, Jack se mi líbí svým klidem - je úzasně nad věcí... a Danuška je taková bláznivka malá, páníčkovo mazlíček, on to s ženskýma umí, tak ji dokáže zklidnit :)) Teď objevili zbytek granulí po Benjikovi - máme je v koši s kývacím víkem - okamžitě tam měla Dani hlavu a cpala se - Jack to odkoukal a rázem zapomněli na svoje granulky z Anglie, ty už jim moc nejedou, za to ty naše ano :) Tak jsem zvědavá, jak do nich nacpeme těch 29 kilo, co ještě zbývá :lol: Večer nás čeká koupel - včera jsme jim ji odpustili, protože toho na ně bylo beztak dost... tak snad nevytopíme barák :))
luckah

Příspěvekod Draza v 14 pro 2009 19:07

krasne cteni,tak at Vam ty dve zlaticka delaji jen samou radost,urcite nejake ty lumparny jeste vyvedou,ale rcite se sklidni a budou to milacci...preji hodne krasnych, spolecnych zazitku a spousty vzajemne lasky...preji Draza a Pupca.. :103:
Draza

Příspěvekod Lenka Č v 14 pro 2009 21:05

lumpáren bude dost :21: počkej až se drobet rozkoukaj :19: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod luckah v 15 pro 2009 07:13

Nu, tak jsem to lehce zakřikla :) Včera večer nám Danuška nenápadně proklouzla do ložnice a počurala postel (samozřejmě na mé straně, páníčkovi by to neudělala :lol: ), jenže jsme to zjistili, až když jsme šli spát - takže úklid a dopadlo to tak, že páníček s Jackem spali na suché posteli, Dani v pelechu a já šla spát na sedačku do obýváku... ve 4 ráno mě Danuška vzbudila, protože začala čurat do pelíšku, takže se šlo venčit (venčili by se nejraději pořád, strašně rádi chodí ven :lol: ), potom se Jack vrátil k páníčkovi a Danuška se napasovala ke mně na sedačku, takže jsem celá rozlámaná :18: Ale na druhou stranu si toho vážím, protože normálně má raději svůj klid a spí buď v pelechu nebo u postele - a teď mě prvně poctila svou náklonností :19:
luckah

Příspěvekod dadynka v 15 pro 2009 07:27

Ahoj Luci a spol, v klidu, u nás taky "karamboly", píšu k našim pejskům Ladynce a Wingsovi :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lucky v 15 pro 2009 09:44

Ahoj Lucinko,
to přejde, dobře, že jste trpěliví. Momentálně jsou ještě mimo, až pochopí režim Vaší smečky a uklidní se, budou v pohodě. Každý adopťák má na začátku nějaký ten karambol.
Naše Dakota ze začátku ucikávala do pelíšku (nikam jinam), a tak jsem jí hlídala jako ostříž, chodila co nejčastěji ven, chválila za vykonání potřeby venku snad až přehnaně, nicméně, za pár týdnů se to srovnalo (byly to takové nárazovky).
Oni jsou trochu jako děti z vesnice, když přijdou do města... vše je pro ně nové. :-)
Potřebují se naučit žít s lidmi, já vím, že to chápete. :103:
Lucky

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní