Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Danuzi a Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Danuzi a Jack

Příspěvekod dadynka v 15 pro 2009 19:18

U nás rovněž dvě prasátka, mám aspoň pod stojánkem s miskama ručník, stejně je to všude kolem, pelíšek jsem před chvíli vytřepávala. Hlavně že chutná :3:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lenka Č v 15 pro 2009 21:07

jj,Žanet,Bruňďa byl u majitelů a už přijel vychovamej,akorát mi první den očůral futra a Goldík po něm hned šel a přeznačkoval to.S Goldíkem začátky byly horší a ještě s náma nemluvil :107: ,pračka nestíhala prát :25: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Girlie v 15 pro 2009 22:29

To chce klííííd. U nás máme prasátko ukázkové. Pelech vytřepávám každou chvilku, má v něm snad všechno od ukradeného rohlíku po rozkousané pastelky, kolem misky s vodou je permanentně potopa do půlky kuchyně a manželovi občas do postele rozlije láhev minerálky. Prostě si láhev dotáhne do postele, ukouše uzávěr a nechá jí vylít. Jediné co nechápu, že to vždycky udělá na jeho polovině. :50:
Girlie

Příspěvekod luckah v 16 pro 2009 10:18

No, u nás je taky vždycky potopa přes půl kuchyně, o drobcích z granulí ani nemluvím, ty jsou snad všude, děsně jim to padá od tlamiček :) Dnešní noc celkem v klidu, když si odmyslím venčení v jednu hodinu a v půl šesté :) Jack je naprosto v klidu, prospal by celou noc, hlavním nočním rušičem je Danuška :) Nevydrží spát dýl jak dvě hodinky v kuse, pak musí šmejdit... dneska se mi pokoušela ukrást mobila, který mam vedle postele místo budíku... asi třikrát jsem ho musela bránit :) Ale chviličku byla i vzorná a přišla si sama lehnout k nám do postele... už se taky krapet uklidnila. Máme z nich velkou radost, jsou to zlatíčka... včera jsme je večer koupali a vše zvládli s naprostým klidem :113:
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

Příspěvekod Lenka Č v 16 pro 2009 16:00

na mobila bacha ""-(8) nebo už si z něho nezavoláš jako já(Bruník se učil telefonovat) :19: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod luckah v 16 pro 2009 16:48

Leni, až tak? :)) Tak to si ho budu dávat někam dva metry vysoko :))
luckah

Příspěvekod tereyska v 16 pro 2009 18:20

..to se zase krásně čte :) :103: , zdravím celou smečku :103:

jjo to si pamatuji jak Bruník telefonoval :mrgreen: , i ovládal Tv ovladačem ..
tereyska

Příspěvekod Lucky v 16 pro 2009 20:31

Nu, u nás měly holčičky v pelechu i "kliku" z kola. :D :mrgreen:
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 16 pro 2009 20:46

jj ovladač jen drobet pomuchlal :lol: ale s mobilem to bylo horší,ještě ve splátkách ale už nefunkční :25:
Lucky,asi se holčičky rozhodly ti udělat generálku u kola :21:
Lenka Č

Příspěvekod luckah v 17 pro 2009 07:24

No, tak ovladač od televize zatím přežívá netknutý :) Tak uvidíme, s čím ještě drahouškové přijdou :) Tedy spíš Danuška, Jack je v pohodě, nad věcí, nejraději se válí nebo chodí na procházky :) To Danuška je takový zlobidlo, ale krásný :) Pesánci stále v pohodě, jen včera přes den se nám vykakali doma, zatímco jsme byli v práci, tak snad to byla jen náhoda a ne trest pro nás, že jsou tam sami, nu uvidíme :)
luckah

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní