Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chainy - prosinec 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Chainy - prosinec 2009

Příspěvekod tereyska v 15 pro 2009 14:49

Chainy - je doma u Karolínky - vše zvládají a nemají ždádné problémy, saé radosti , brzy nám sama napíše a vloží fotečky, které už má, teď musela do práce a dogsitting zvládá babička :)
:103:
tereyska

Re: Chainy - prosinec 2009

Příspěvekod Karolina v 15 pro 2009 18:32

Přesně tak, Chainy je zatím moc hodný. První noc byla trochu náročnější, byl nervózní a šmejdil po bytě. Druhou noc už spal asi od půlnoci do osmi. Jak jsem říkala Terezce po telefonu, tak je zlatíčko, nic neničí a nečůrá po bytě. Zatím musel dvakrát zůstat na chvíli sám. Poprvé myslím bez problému, podruhé štěkal. Jinak v podstatě nemáme problém.

Zatím mám pár fotek, ale ještě jsem se nedostala k tomu je stáhnout do počítače. Takže přidám jakmile stihnu.
Karolina

Příspěvekod pzlkovanova v 15 pro 2009 20:52

Super zprávičky Karolínko :113: jsem moc ráda, že se Chainík má fajn prdelka ((14:)) :113:
pzlkovanova

Příspěvekod tereyska v 21 pro 2009 14:25

.. tak i dnes jsem dostala zprávičky od karolíny a Chainyho :)
mají se prý dobře a Chainy se začal krásně projevovat a je to veselý pesan pomalu si zvyká také na pelíšek :) , mezi svátky vloží fotečky . ale psali že vše oparvdu jde fajn :)
tereyska

Příspěvekod Magda v 21 pro 2009 14:30

Jo, jo to jsme rádi a moc jsme zvědavý na fotečky.
Magda

Příspěvekod Karolina v 24 pro 2009 12:42

Nějak se mi nedařilo zjistit, jak přidat fotky, tak jsem je poslala Terezce. Ale v mezičase mi to nedalo a vyrobila jsem alespoň album na rajčeti - www.chainy.rajce.idnes.cz
Karolina

Příspěvekod yomi v 24 pro 2009 13:30

Velmi krásne fotky Chainy. ""4-()
yomi

Příspěvekod pzlkovanova v 24 pro 2009 14:00

krásný prdelka je to :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Karolina v 25 pro 2009 09:55

Tak mám konečně trochu času napsat, jak se nám daří... Chainy je zlatíčko. Jen první noc po příjezdu byla náročná, brouzdal po bytě a funěl. Naštěstí už druhý den si začal zvykat na nový domov a druhou noc už celou prospal. Doma zatím celkem ok. Teda až na to, že teď dvakrát počůral postel (po venčení) je moc hodný. Nemá tendenci ničit věci a o procházku si řekne, když potřebuje. Rád asistuje v kuchyni :-)

Venku je klidný. Ze začátku ostatní psy úplně ignoroval, teď si začíná trochu dovolovat, tak ho musím občas přibrzdit:-) Dneska ráno jsme viděli veverku, tak trochu divočil, ale jinak je kliďas.

Co se týká krmení, tak zkoušíme i vařené maso a snáší ho dobře, žádný průjem.

Ze začátku byl dost zakřiknutý, ale teď se začal projevovat. Ráno si rád zadivočí a už pochopil, k čemu jsou hračky. Momentálně má nejoblíbenější plyšovou kravičku, která píská když jí zmáčkne bříško. Ta ho moc baví.

Bude asi trochu závislák. Zatím byl sám minimálně, tak uvidíme od příštího týdne, kdy bude doma sám, zatímco já budu v práci.

Určitě pořídíme další fotky a dodáme, jak to půjde.
Karolina

Příspěvekod pzlkovanova v 25 pro 2009 10:29

Super zprávičky o Chainíkovi :113: Jo jo.. veverky, to známe... mi jich tady v parku máme hodně, i když je pravda, že nikdy předtím jsem si ani jedné nevšimla :13: ... Tak zdravíme pesánka a těšíme se na nové foto :67:
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní