Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chainy - prosinec 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Chainy - prosinec 2009

Příspěvekod Baby v 11 črc 2011 17:03

{5;24}
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Karolina v 12 črc 2011 22:15

No jo no, je tošku bezzubej, ale pořád vysmátej :)

Tady je pár fotek z procházky, kdy se zas nakonec válel v trávě. Ta poslední mě obzvlášť zaujala, nějak jsem si nikdy nevšimla, že tu hlavu umí až tak moc vykroutit :lol:
Přílohy

1.jpg
1.jpg (123.95 KiB) Zobrazeno 2427 krát

3.jpg
3.jpg (166.09 KiB) Zobrazeno 2427 krát

5.jpg
5.jpg (165.97 KiB) Zobrazeno 2427 krát
Karolina

Příspěvekod pupulu v 13 črc 2011 06:19

Krasavec je to! {5;13} A ta poslední fotka nemá chybu,to vypadá jak když si vykloubil hlavu chuděrka... {5;24}
pupulu

Příspěvekod Baby v 13 črc 2011 13:13

No tak ta poslední fotka je mazec :24:
Baby

Příspěvekod Karolina v 27 črc 2011 21:24

Tak pitomá pojišťovna nám nechce proplatit za zuby nic, asi jsem nemohla ani nic jiného čekat, ale člověk vždycky doufá :)

Jinak Čenich se má fajn. Nějak ho teď nemořím dietou - pořád je na light granulích, ale dostává i nějaké pamlsky, tak mám pocit, že díky tomu už dál neshazuje. Ale taky už to teď není zdaleka tak hrozný jako to bylo :) Normálně by v ČR asi jedl přes léto míň díky teplejšímu počasí, ale tady je nějak chladněji a tak by sežral na co přijde...

Podařilo se mi ho natočit se škytavkou - nevím, jestli jsem někdy vůbec psa se škytavkou viděla :)

No v první chvíli jsem měla šok, měl zrovna poškrábanou nohu kterou si pěkně "léčil" takže to bylo ještě mnohem horší, ten den ho ještě do nohy štípa vosa a tak hodinu potom jsem slyšela jak vydává tyhle podivné zvuky, tak jsem ho zděšeně běžela zkontrolovat, a ona to byla škytavka... Kvalita videa hrůza, ale nějak se mi nedařilo na telefonu zaostřit.

http://www.youtube.com/watch?v=37FnQPif ... tube_gdata
Karolina

Příspěvekod Monča v 27 črc 2011 21:31

:D nojo brouček škytká, naše Nela občas taky, je to sranda jí pozorovat. Posíláme podrbání a přejeme brzké uzdravení nožky. Mě bodla vosa minulý týden a to jsem si jí přitom vůbec nevšímala, za to pak po bodnutí holka skončila, měla si to rozmyslet a ne do mě zabodávat žihadlo :68:
Monča

Příspěvekod Karolina v 27 črc 2011 21:42

No my jsme mívali 3 psy a fakt jsem si nedokázala vybavit, jestli někdy škytali... Čenich teda každopádně poprvé :) Nožka už je ok, to video je někdy z minulého týdne. Já mu jí zavázala jen aby si tu ránu pořád nelízal. protože tím to fakt nevylepšil pacholek :)

A taky jsem úplně zapomněla napsat, že mě na prochajdě potrkala kráva... To mi hrdina málem utrhnul ruku, jak by mazal pryč. Přestože kráva nabrala mě a ne jeho. To jsem ale byla fakt vynervovaná, protože jsme byli celkem daleko od domova a museli jsme se pak kolem těch krav ještě vracet... Mají tu zvláštní zvyklosti někdy - tohle stádo se pase kolem cesty a není tam žádný plot... Naštěstí kráva neměla rohy, tak mi jen trochu pochroumala levou ruku...

A tak si říkám, že by teď mohl být chvíli klid :)
Karolina

Příspěvekod Baby v 28 črc 2011 12:27

Naše Jess občas škytá, u Baby jsem to ještě nezažila.
S tou krávou je to fakt mazec, jestli to nebyla nějaká rasistka, co nemá ráda přistěhovalce {5;24} .
Jinak s tím počasím, by sis tu asi moc nepomohla, pač je tady taky celkem chladno. Na léto nic moc, mně to tedy vyhovuje, protože už se sotva valím, ale jinak to stojí za starou belu. A myslím si, že Chainy je zrovna takový jedlík, že mu je jedno, jaké je teplo ;) . Tak ho chlapáka pozdravujeme. {5;17}
Baby

Příspěvekod Jana v 28 črc 2011 19:44

{5;24} Naprosto úžasný zvuky!!!!!!! Náš Agir škytá odmala, i když co by dospělej tak jen spíš jen nějakým nervovým rozrušením. Ale musím říct,že takovou kvalitu teda opravdu fakt nedosahuje ani omylem. Normálně tady přímo řvu a brečím zároveň jak jsem si to musela dvakrát pustit,abych to dokonale si vychutnala::: Je to boží a je to frajer. No s tou krávou to je štěstí,že nemají rohy byla bys na tom podstatně hůř a byli byste marodi oba. Octovej obklad na bžodnutí včely a vosy je nejlepší. Tak se oba uzdravte co nejrychleji. :24:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní