Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Janes (dříve Deli)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Janes (dříve Deli)

Příspěvekod Íja v 29 úno 2012 10:13

Kšíry máme už strašně dlouho,ale nenosila je(teda mě nebavilo jí do toho šněrovat).Používám je od samého návratu Janesky z nemocnice,určitě se osvědčily a jistila jsem jí,ale teď se vyloženě brání jít ze schodů od našeho bytu.Musela bych jí táhnout násilím a to nechci,nikdy jsem s ní nic takhle neřešila.Přitom vím,že zvládne schody sejít,minimálně deset určitě,ale to schodiště u bytu je asi začarované. {5;15}
Íja

Příspěvekod Dáša Trojáková v 29 úno 2012 10:21

Nemuže to být třeba tím, že to co se jí stalo, bylo na tomto schodišti, že má strach? Charlie se mi na chvíli vyškub z vodítka a jak se lek, tak tam chvíli nechtěl vubec jít... |Jestli to není tím... Je to jen doměnka
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Íja v 29 úno 2012 10:25

Já vážně nevím,do schodů vyjde,už někdy střihá i zatáčky,že jí musim krotit(těší se na ňamku),ale dolů ani ťuk.
Íja

Příspěvekod Dáša Trojáková v 29 úno 2012 10:28

A vy máte jen Janesku nebo i jiného pejska?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 29 úno 2012 10:31

Kdyby ten pejsek šel první, třeba by šla ráda za ním, třeba s tím, co si ráda hraje...:-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod Íja v 29 úno 2012 10:38

Jenom Janesku,předtím jsem ale pejsky měla(vždycky úžasňáky).Janeska se na mě hrozně upnula,když jsme byli v Chrastavě na srazu,byla z toho tak mimo,že jsme museli jet po hodině domů.Byla nalepená u nohy a pořád chtěla s každým ke dveřím,pryč.Moje dcera si pořídila štěňátko a před týdnem ho přivezla ukázat.Musela jsem Janesku pořád hladit,skoro se chtěla chovat,tak moc na toho prcka žárlila a to jsem se opravdu chovala tak,aby neměla důvod.
Íja

Příspěvekod Íja v 29 úno 2012 10:42

Jo,za kámošem Farem,kam jezdí na hlídání do schodů vyjde,ale dolů jí nikdo nedostane a oni si netroufnou ji nosit,takže už nastal neřešitelnej problém s Janeskou v patře.Koupili už takovej plůtek ke schodům,aby nemohli hafani nahoru.Jo inspirovat se holčinka nechá {5;38}
Íja

Příspěvekod michaela.hoch v 01 bře 2012 01:19

Hm, je fakt, že Jason taky vyjde radši schody nahoru než dolů... a vyloženě, jak psala Lída, si kolikrát počká, až mu dolů pomůžu a držím ho za kšíry...
michaela.hoch

Příspěvekod wild owl v 01 bře 2012 01:50

Jo, Míšo, jenže u Jasona je to spíš tím, že to na tebe zkouší. Tady mu nikdo ze schodů nepomáhal, nanejvýš když se mu zrovna nechtělo ven, jsem ho chytla za ten šáteček, co nosil pro snadnější rozeznání, a trochu ho nasměrovala. Když viděl, že není zbytí, rozeběhl se sám... :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Ajka v 01 bře 2012 13:28

Biddy také nemá ráda schody dolů, máme dřevěné do patra a ještě se točí, ikdyž se je naučila, tak několikrát spadla, teď čeká, až ji jistím odspodu a pak jde.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní