Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Janes (dříve Deli)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Janes (dříve Deli)

Příspěvekod michaela.hoch v 01 bře 2012 19:47

Jo takže Jason na mě hraje divadlko :-)) No ale možná že ne - schody z domu, kamenné, seběhne v pohodě, ale přesně, jak je psáno nade mnou, do patra dřevěné a zatočené a jednou mu to uklouzlo a já ho chytala do náručí jak miminko :-) Akorát nás těch jeho 35 kilo povalilo málem oba :-)
Takže už má manžel úkol přinést ty zdrsňovací konce nebo pásku na schody..
michaela.hoch

Příspěvekod wild owl v 01 bře 2012 21:34

No, nevím, já mám do patra schody také dřevěné a zatočené. Často sice zůstával dole, ale na druhou stranu chodil i nahoru - a bez pomoci. Aby se chlapec moc nerozcapoval! :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod michaela.hoch v 01 bře 2012 21:39

Jo ty schody u tebe jsem viděla!! Jak tam lítala ta jedna podengová, že jo? A moji kluci z toho měli hroznou srandu..
Tak hele ho, holomka, a tady dělá "dámu" :-))
Ještě že ho panička tak bezmezně miluje :-)
michaela.hoch

Příspěvekod Íja v 01 bře 2012 21:53

Zdravím, nejspíš se přikloním k názoru,že mě Janeska asi dost nebo hodně využívá.Včera pršelo a tak pospíchala a jak obchází schůdky za panelákem(jsou totožné s těma v chodbě),tak se jí nechtělo do bláta a tak to vzala normálka dolů po schůdkách(je to asi jedno patro).Stála jsem s otevřenou pusou a hlava mi to nebrala.Začala jsem jí pak hnedka chválit,ale naznačila mi,že prší a já zdržuju a hnala domů.Když jsem ráno přišla po noční , už zase po schodech chodit dolů neumí a tváří se jak hromádka neštěstí,když jsem to po ní chtěla.. {5;36} Budu muset být trpělivá a nějak na ní vyzrát,protože si myslím,že to nebude zdravotní problém,ale holka se ráda nosí.
Íja

Příspěvekod wild owl v 01 bře 2012 21:55

{5;24}
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Dáša Trojáková v 11 bře 2012 09:44

tak jakpak se má Janes?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Íja v 19 bře 2012 19:49

Musím Janesku jenom chválit a chválit,jestli jsem z ní dřív byla ujetá,tak teď jsem ještě víc.Asi to jak ji vodim na hlídání ve mě vzbudilo vzpomínky,když byla moje holka malá a tahala jsem jí takhle stejně.V práci se kolikrát přistihnu,když se mluví o dětech,tak mám chuť mluvit o Janesce.Jak na mě přesně v půl sedmé čeká,než přijedu z práce,když mám chuť ještě povídat,tak mě vytlačí ze dveří a žene k autu..Je moc spokojená,vnímavá a tolik snaživá.Chodí hezky,jen už asi nikdy nepoběží tim jejím dech beroucím sprintem,ztrácí trochu rovnováhu a měla by tendenci upadnout.Jenže pořád to ještě zkouší,je na ní tak moc vidět radost z pohybu.Vlastně,kdo by ji neznal,asi by nepoznal,že byla ochrnutá.To že se jí nechtělo ze schodů,souvisí s tím,že si není tolik jistá s těma zadníma nožkama,koordinace občas vázne.Jenže já už to fyzicky nezvládám,nosit jí dolů.Když jsem měla čas,byla jsem s ní na schodech třeba půl hodiny,lákala jsem jí na pamlsky,slibovala hory ,doly i s horákama,ale ona se bála a násilím jsem jí tahat nechtěla.Asi před týdnem,mi z ničeho nic začala scházet jedno patro,dneska už šla dvě patra od bytu. "4"-() Měla jsem ohromnou radost,je vážně úžasná.Dokáže mi dát najevo tolik věcí,vlastně procházky nechávám jen na ní,ona přesně ví,na co má.Teď jak je hezky,třeba jen obejde panelák,pak si lehne u pískoviště a pozoruje cvrkot,dokáže tam takhle být i dvě hodiny.Jindy si řikám,že zas jen oběhnem panelák a zkončíme třeba v lese u rozhledny.Nenudim se s ní,vlastně si to užíváme,každej den a jsem za to opravdu moc ráda.
Íja

Příspěvekod Dáša Trojáková v 19 bře 2012 21:37

Tak to jsou užasné zprávičky... mám radost s vámi
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Nikola.Mull v 20 bře 2012 00:25

Možná je to nevhodné psát sem do topiku ale když je řeč o schodech musim se zeptat.. neničí jim schody klouby nebo tak něco? Vim že když pes běhal tak má opotřebené klouby a že by se mu měli šetřit.. tak jezdím s Rhynou jedině výtahem, přitom bydlím ve druhém patře.. a tady čtu jak už se Janes zlepšuje a chodí i z druhého patra.. Takže vlastně po schodech může chodit uplně normálně??
Jinak je moc super že se holčička takhle uzdravila že už lítá, musí být opravdu radost jí vidět takhle štastnou
""5-() ""4-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Íja v 20 bře 2012 11:35

Bohužel v našem paneláčku výtah není a my bydlíme v posledním,třetím patře.Taky jsem měla o Janes strach,když jsem jí vezla z Mimoně,ptala jsem se pana doktora,jestli může chodit po schodech.Řekl že ano,ale je vždycky asi lepší ptát se více a tak zkouším najít někoho,kdo by mi Janesku ještě vyšetřil a poradil.Byl mi doporučen MVDr.Michálek,tak se musíme ještě domluvit.Jinak Janes jiné schody,pokud nejsou extrémně strmé sejde,jen ty od bytu ji už třetí měsíc nosím dolů.
Íja

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní