Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Samson (Strike-First)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Samson (Strike-First)

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 12:02

Samson, pes, narozen červen 2003

Samson je přátelský gentleman s velmi příjemnou povahou. Někomu by se mohlo zdát, že vypadá starší než na šest let,
ale zdání klame - ten, kdo ho adoptuje, bude doslova a do písmene unešený.
((14:))

Strike-First.jpg
Strike-First.jpg (14.4 KiB) Zobrazeno 3925 krát
pupulu

Re: Samson (Strike-First)

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 12:03

Zdravíme,takže Samsonek je od včera u nás.Tedy vlastně na cvičáku(dorazili jsme domů teprve teď-trošku se to protáhlo-fotky už stahuju) ;) -vypadá jako úžasný pohodář.Naprosto skvěle se začlenil do smečky.Xira mu už ohlodala nožky a on je v klidu.Ihned si našel místo.Zítra pořídím nějaké fotky z domácího prostředí.Má velký kontakt s člověkem.Když jde smečka a sní člověk,on se soustředí hlavně na člověka.Bude z něj úžasný mazlík.Trochu jsme sním blbli venku a on radostně skáče a lítá.čeká na každý kontakt a pomazlení.Když byl na oploceném pozemku puštěný v pohodě přišel na volání .Nevím jak dalece zná jméno,ale na S reaguje,takže volání typu:Samí,Samso,Sámo...je účinné.Je velmi jemný,do ničeho se nehrne bez rozvahy.slovo FUJ už pochopil,po té co ožral dobroty na stole.Ještě je od smečky oddělen,když tu nebudeme,ale myslím,že zítra to zmáknem a bude bydlet a Aďulkou v pokoji.Na malou Canty nic moc neříkal.Nijak zvlášť ho nezajímala,uvidíme jak to bude při delším kontaktu.Rád jezdí autem.Nemusí schody.Do 1. schodu mu musím trochu pomoct a pak už jde pěkně sám-chce to tréning.To jsou 1.informace o tomto úžasňákovi. ""5-()
pupulu

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 12:03

Takže i pro ostatní Marcelka právě odjela.Je to moje paní doktorka se kterou ordinuji 4x v týdnu.Byli jsme venčit všichni dohromady.Ukázala jsem jim jak předcházet různým situacím a jak má Marcelka jistit,když pejska vede její 10l. synek Macík.Myslím,že vše chápou a Marcelka zná našeho Aďíka od 1.dne.Ví co všechno se od začátku učil.Takže snad bude vše o.k.!A hlavně budu mít toho nádherného medvídka stále pod dohledem a bude snáma chodit lumpačit na cvičák!! ;) Jeli hned koupit nový pelíšek (ikdyž se "obávám" že moc potřeba taky nebude)asi i spousty pamlsků...Samsonek ještě přespí u nás a zítra do večera by mělo být vše nutné už vyřízeno a obstaráno tak,aby už Samsík mohl trávit 1.večer ve svém novém domově. ""4-()
pupulu

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 12:04

Příspěvekod pupulu v úte 15. pro 2009 18:19:48
Tak a je to tu poslední odpoledne,lítání,pomazlení a pak tradá...Další dítě Samsonek odešlo do svého nového domova.Celé rodince přeju moc štěstí. :8: A fotečky s posledního odpoledne Samsonka u nás v dočase a následný odjezd domů najdete zde:
http://pupulu.rajce.idnes.cz/Docas_Sams ... -15.12.09/
Tak ať se ti daří a máš spoustu lásky Samsonku!! ""5-()
"Čím více znám lidi,tím více miluji svého psa!"
pupulu

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 12:10

A už mám zprávy-Samsonkovi se nový pelíšek sice líbil,ale není to ono.Takže spal s Marcelkou a Macíkem v posteli.(já to říkala) ;) Byli na večerní prochajdě-vše v poho-nové kšírky jsou prý krásné.Seznámil se s fenečkou zl.retrívra Sarou (bydlí ve stejném domě)-moc se mu líbila.Samsík má rád všechny pesjky.Včera si ještě u nás hrál s Xirou a bylo o úchvatné.Kolos a je jemný jako by to bylo jeho dítě(jen ho ta naše mrška kousala do nouhou-tak jí utekl) :oops: .Noc prý úplně v poho.Dala jsem instrukce,když je potřeba jít ven Samsík popošlapuje po bytě a kvíká-to se nekonalo-bodeť spal přece v posteli! :21: Takže to bude mazánek. :8: Ale mě doma něco celý večer chybělo???!!! :cry:
pupulu

Příspěvekod Draza v 16 pro 2009 12:27

Pupulko,nesmutni,vzdyt ty uz doma mas uzasnou smecku :113: Samicek se bude mit urcite dobre,je to broucek,kdyz jsem se s nim mazlikovala v Chrastave,byl to uzesny pejsek a je jasne,ze bude delat jen samou radost,urcite bych se nebala :103: Tak drzime palecky a snad pani napise,jak se zzivaji :54: :53:
Draza

Příspěvekod pzlkovanova v 16 pro 2009 12:29

""5-() :53: :11: Samík je prostě pan dokonalý úžasňák !
pzlkovanova

Příspěvekod Petra v 16 pro 2009 12:38

Pupul, neboj jen co se Jirka naučí kvíkat, budeš to mít kompletní :21: Jste super lidičky a mám vás ráda. ""5-()
Petra

Příspěvekod evana v 16 pro 2009 14:45

je tak Samik je u marcelky teda to se ma jo a segra nesmutni ja te znam stejnk do pristiho tejdne zas neco na zachranu najdes :103:
evana

Příspěvekod pupulu v 16 pro 2009 15:05

evano:uz se neco pomalu ukazuje Jirka ""2-()
pupulu

Další

Zpět na Adoptovaní