Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Meteor - "Mety" lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Meteor - "Mety" lurcher

Příspěvekod monuška v 19 úno 2010 11:39

Zdravíme všechny ze severu Moravy...úspěšně jsme zvládli stěhování a teď už si s Metíkem užíváme nového bytečku :).
V rámci stěhování mám týden dovolenou, což se Metíkovi moc líbí...právě tady vedle mně chrní na sedačce a vypadá velmi spokojeně. V neděli jdeme na první hodinu výcviku, vede ho tady paní, která se sama aktivně věnuje obedience...bude to moc fajn, už se těšíme. Budeme pracovat na základní poslušnosti a také na bezproblémovém kontaktu s jinými pejsky. Metík si opravdu vybírá, některé hafany úplně ignoruje a od některých mám problém ho odtáhnout...tak holt bude muset pochopit, že se musí chovat slušně ve společnosti všech. Jsme přihlášeni na sraz, tak doufám, že to chování do té doby vypilujeme, aby brouček nemusel být celou dobu na vodítku {5;36}.
M & M
monuška

Příspěvekod Lucky v 19 úno 2010 11:42

Tak to jsou fajn zprávy. :-)
Jen Metíku pěkně trénuj a věřím, že spolu s Tvojí šikovnou paničkou, budete za chvíli naprosté jedničky.
Na sraz se na Metíka moc těším, čumáček jeden. Zdravíme na Sever. :103:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 19 úno 2010 12:21

:113: .. jste šikovní.
tereyska

Příspěvekod pupulu v 19 úno 2010 13:38

Ahojky Metíku,to je dobře,že už máš byteček a skvělou rodinku.Ostatní určitě pochopíš ve školičce. {5;17}
pupulu

Příspěvekod dadynka v 20 úno 2010 09:02

Ahoj Moni, jsem moc ráda, že jste se ozvali, před pár dny jsem na vás myslela, zda se podařilo již vyřešit se stěhováním, vím, že to bylo dost provizorní. No sláva! Tak už bude vše, jak má být v novém domově vás všech. Taky budeme muset pracovat s Ladynkou na uvědomění si, že pejskové mohou být také kamarádi a ne jen nepřátelé. Jako u vás - někdy dobrý, jindy protivka. Už se moc těším, až to škaredé počasí pomine a určitě vás moc ráda společně s Wingsíkem a Ladynkou uvidím. :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod tereyska v 20 úno 2010 21:11

.. vidíte to holky, nakonce to máte kousek ko obě :) a můžete trénovat. těším na nějaké fotečky z oblíbeného válení se doma, po tréninku :) {5;12}
tereyska

Příspěvekod monuška v 21 úno 2010 20:18

Tak dnešní cvičák byl bohužel zrušen, ale máme nový termín v úterý dopoledne...snad nebude pršet ani sněžit jako včera :63:. Dnes byl Meťulka na svém prvním výletu do Polska (Wiszla), no řeknu Vám, to bylo nových vjemů...jelikož bylo krásně, byla tam spousta dalších výletníků s pejsky...pak jsme se také seznámili s kačenkami a labutěmi...byla jsem až překvapená, s jakým klidem je pozoroval, no holt už asi ví, že s paničkou na konci vodítka toho moc nezmůže :lol:. Teď tady vedle mě odpočívá a asi se mu zdají nějaké divoké sny...člověk si může jen domýšlet, co se mu v té hlavičce honí a co toho má za svůj krátký život už za sebou {5;19}.
M & M
monuška

Příspěvekod tereyska v 21 úno 2010 20:21

.. jéé to je zase nových zážitků, už se na vás těším :) , krásné sny prďolovi. a ať počasí nezlobí :)
tereyska

Příspěvekod monuška v 23 úno 2010 14:08

Tak máme za sebou první seznamovací hodinu na cvičáku. Paní cvičitelka byla z Metíka úplně nadšená...Metík se opravdu moc snažil {5;15} . První půl hodinu jsme tam byli sami, aby ho nic nerozptylovalo a cvičili jsme přivolání, chůzi u nohy, sedni a lehni. Má trošku problém s povelem 'sedni', protože proč by krčil ty svoje dlouhatánské nožky, když může stát, že jo? :lol: . No a pak dorazil první psí kamarád, 4měsíční pejsek zl. retrívra...a Metík se ukázal jako správný gentleman...nechal se štěňátkem očichat, nevadilo mu od něj vůbec nic, nezpozorovali jsme ani sebemenší náznak agrese. Jediné, co se mu trochu nelíbilo bylo, když štěňátko skočilo na mě...to na něj zavrčel (jako že to je moje panička, tak pozor). Sice prozatím jen mini úspěch, ale i tak mám radost {5;1} . Další hodina bude ve čtvrtek a bude to pro Metyho náročnější, protože už bude ve společnosti dospělých psů různých plemen, kteří cvičí obedience. Držte nám palečky, ať to zvládnem, my zase podáme zprávičky o tom, jak jsme dopadli {5;12} .
M & M
monuška

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní