Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Meteor - "Mety" lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Meteor - "Mety" lurcher

Příspěvekod pupulu v 04 dub 2010 09:52

Nádherné fotečky,skvělá parta chrtidel a lidiček.Metíku obrovská pochvala,že se tak krásně kamarádíš s ostatníma,když jsem tě viděla v chrastavě říkala jsem,že to bude chtít obrovský kus práce,aby ses mohl přesně takhle procházet.A je vidět,že máš naprosto skvělou paničku,která s tebou ten KUS práce udělala až neskutečně rychle!!!! ""4-() ""5-() A k tomu výcviku,právě mi spadla brada-chůze u nohy a bez vodítka??A lehni včetně zůstaň? :o Koukám,že máme co dohánět a to jsme na cvičáku takřka denně.Máte pmůj velký obdiv! :103: "1"-()
pupulu

Příspěvekod wild owl v 04 dub 2010 10:42

Tak si právě říkám, že se budeme muset po nějaké takové školičce také porozhlédnout. I když si neumím zatím představit, jak to učit hned dva kluky najednou.
Metymu obrovské gratulace! ""4-()
Oni se opravdu tihle pejsci obrovsky snaží vyhovět páníčkovi. Jde jen o to, aby pochopili, co se od nich chce, pak to dělají a rádi.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod monuška v 04 dub 2010 17:40

Moc děkujeme za pochvaly! Metík opravdu dělá velké pokroky a včera na procházce s ostatními chrtími parťáky mě moc příjemně překvapil....nikde ani nejmenší náznak 'prudění', prostě si se všemi výborně rozuměl.
Ale abychom lumpíka nepřechválili, musím požalovat, co vyvedl na cvičáku ještě před tou procházkou. Paní, která normálně chodí cvičit se psem border colie (Mettymu nevadí), včera přišla s fenkou borderky. Fenečka je hodně chlupatá a střapatá a Metty v ní nejspíš viděl velkého zajíce....no prostě chvilička nepozornosti (už jsem mu začínala věřit) a Metty po ní vystartoval..naštěstí ji chytil jen za chlupy, takže se nic moc nestalo, ale i tak to pro mě bylo probuzení a znovu jsem si uvědomila, že před sebou máme ještě moocccc práce. {5;12}
M & M
monuška

Příspěvekod monuška v 04 dub 2010 19:56

Dnes na návštěvě u našich Mettyho pokoušela kočička, neuvěřitelně sebevědomá a přidrzlá...asi si Metíka spletla s velkým kocourem a ve velkém s ním flirtovala, no posuďte sami :lol: /§:8) :
Tady se blíží, Metík zpozorněl...
Obrázek

Jsem celá tvá ""9-() ...
Obrázek
M & M
monuška

Příspěvekod pzlkovanova v 04 dub 2010 20:40

:twisted: Metí, to by byla teprv "švanda", kdyby tam to sklo nebylo viď !!! /§:9)
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 04 dub 2010 21:44

jééé to by byla konečně živá hračka :105: viď Mety,teď se ti o ní bude i zdát :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod dadynka v 05 dub 2010 09:49

No Moni, ještě, že tam bylo to sklo, jinak nevím. A s tou příhodou na cvičáku, jak píšeš, opravdu pořád hlídat, pejsky zvykat a jak se říká, neusnout na vavřínech, viď? Ty pokroky jsou za ten měsíc úžasné, na tom dlouhém sobotním výletově procházkovém venčení byl Tvůj Metík mezi svými opravdu super, to jsme všichni viděli. Parádní. Ale opravdu, chce to pro naše pejsky ještě hodně času, trpělivosti a ostražitosti nás páníčků. Moc jste toho už zvládli, držte se :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 dub 2010 19:49

Metymu taky nějaké foto z výletu do Beskyd....a s kamarády s výletu...
Obrázek
Obrázek
Rosťa-OV

Příspěvekod Lenka Č v 24 dub 2010 19:52

krásný fotečky :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod dadynka v 24 dub 2010 20:05

On je Metík s těmi "svými" opravdu kamarád, dnes zase bez sebemenších problémů, pil vodu společně z jedné misky s mými pejsky, jednou rukou jsem podávala mňamky jemu, druhou rukou druhým pejskům. Moc šikovný, máme z toho z Mončou velkou radost. A je to moc milý a mazlivý pesan.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní