Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Blacky ( Black Selene )

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Blacky ( Black Selene )

Příspěvekod tereyska v 02 led 2009 17:36

Přejeme s Blackem krásný Nový rok 2009 ať se dří všem i celé adopci :)
My jsme ten rok nezačali úplně vesele, venku to všude pořád bouchalo ..práskalo Black i přes to, že měl uklidňovací "bonbóny" byl rozlítaný. Někdo nechal otevřenou branku, když jsme vycházeli z domu Black se tak rychle rozběhnul po chodníku sousedů kolem domu a zahrady, že si sedřel lůžka pacek na všech nohách něco. Naštěstí ne všechny. Ale i tak to stačilo. Hned 1.1.2009 veterina kde nás vzal hodný pan doktor Mysliveček z Toušeně - tímto ještě jednou děkuji.. a packy nám ošetřil i píchnul antibiotika, dal vše potřebné na převaz doma. Zítra ráno jdeme na kontrolu. Tak že teď je to taková naše baletka, má obazené černé packy bílým obvazem. Odpočívá a ven jde na čůrání a šupem domů. Převazuji řádně a Blacky hlavně spí..odpočívá.
Zdravíme Blacky a Tereza
tereyska

Re: rocky nyni bleckie

Příspěvekod tereyska v 04 led 2009 00:17

děkuji Luci, ošetřujem a převazuji pečlivě a už se těšíme společné venčení.
tereyska

lehárkoposkoro vyléčených packách

Příspěvekod tereyska v 07 led 2009 19:00

.. krásně se nám lpacky-ůžka zatáhla a převazy s léčbou zabraly. Blacky už je zase veselejší venku a už se se mnou opět baví ;), po převazech se na mě urazil ..že mu na to pořád šahám a omotávám něčím a nedám mu pokoj. Vůbec na mě nereagoval no to bylo.. i paniček se divil, jak na mě Blacky kašle. Ale k němu joo ..to se měl :) , nechal se mazlit. Pak nám na veterině poradil dr ať se vystřídáme u převazování..he to se paničkovi, ale moc nechtělo..že :)).
Dnes mě opět Blacky potrestal, že jsem ho nechala doma a šla do práce bez něj a počůral dveře, to už dlouho neudělal.. darebák. Tak zase budeme trénovat o víkendu odchod.

Obrázek

Lehárko po skoro vyléčení pacek :)
tereyska

Příspěvekod tereyska v 08 led 2009 22:56

Tak my jsme dnes opět a pro změnu zajeli na vetrinu ..Blacky se mi nezdál, pack už pohoda a náladu teda nicmoc neměl a ani nás nevítal ráno a ven se mu taky nějak nechtělo , jen honem vyčůrat na holku a honem zase mě tlačil domů. Tak jsou to záda- konec páteře .. máme za sebou tři injekce a zítra totéž, odpočívá a už i měl chuť pořádně se nadlábnout :) , při té bolesti pacek zaponměl na záda. Ale mohlo se to jen projevit něco z minula .. vet nás bude pozorovat průběžně, jak jinak s náma už :D .
Blacky a Terez Šťastní
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 08 led 2009 23:49

Jéžiši, vy si to zdraví teda vážně užíváte plnejma douškama :? No tak snad se to brzy spraví. A tlapky už jsou úpně v pohodě?
Kateřina

Příspěvekod Lucie v 09 led 2009 10:35

jezis to snad neni ani mozne??? chudinka malinkej
Lucie

Příspěvekod tereyska v 11 led 2009 19:23

..jojo tlapky už v pohodě, už o nich ani neví a vše krásně obnovilo jak má :). Jen už má úplně 2 malinké stroupky na předních packách.
Jinak je to bederní páteř, chodíme obden na injekce a je vidět, že to pomáhá, je zase veselý a svůj :) , ještě jdeme v úterý a čtvrtek, pokud by to nezabralo půjdem na rtg, ale pomáhá to ..což je super. Hýbá se v pohodě ..jen byl takový smutný a neznačkoval. Ale vše se lepší :) a raduje se zase hned po ránu nás budí s hračkama v tlamě :D .
Já mám taky po sportu kolena v pr* , ale jak říkám lepší se to a jsem ráda.
zdravíme s Blackem :P
tereyska

Příspěvekod tereyska v 13 led 2009 22:51

..tak jedna "vzpomínková" .. pár dní co byl Blacky u nás..

Obrázek

Jinak s námi už nespí, má svůj super obr pelíšek :) . A plyšáky v něm, na uvítání je nosí jako úlovek a hází s něma v zubech :lol: ..většinou poránu. Blacky se narodil 16.6.2005 .. už to budou 4 měsíce :) co je snámi od 26.9.2008. Tak zkusíme něco dát dohromady na příště ..jak se stal naším Balckym :).
tereyska

Příspěvekod tereyska v 18 led 2009 19:35

Tak posíláme něco fotek z venčení z Vysočan, Blacky si užil s pesanama pěkně, byli tam sami velcí hafani :) paráda hoňka. Já málem umrzla, za ty dvě hodiny, ale nevadí. Taky jsem si dala jedno kolo :lol: . Záda vypadají dobře, v úterý jedem na kontrolu a asi poslední včelku a budeme to hlídat. Tak jsem si říkala, že bude tak utahaný, že si zajdu večer na pivo a šla, po návratu .. aspoň počůrat ty dveře jsem musel paničko ;) když si byla ty tři hoďky pryč.

Obrázek

Obrázek
tereyska

Re: Rocky nyni Blacky

Příspěvekod tereyska v 18 led 2009 20:35

Tak náš čtyřnohý člen rodiny se jmenuje Blacky ( Black Selene také znám jako Slemish Sock ), bývalý dostihový pes z Irska. Je to ale čech jako poleno  už . Narodil se 16.6.2005 a s námi je od 26.9.2008. Vyzvedla jsem si Blackyho v pátek odpoledne od Lucie, se kterou jsem mluvila tentýž den a ptala se na adopci a ona mi řekla, že tam má zrovna chrty v Salonu a jestli mám čas ať se přijede podívat a promluvit osobně. Tak jsem kopla do vrtule po práci a jela tam.. po příchodu mi bylo jasné, že asi nedokážu odejít sama a hned jsem se sunula ke gauči kam mě Lucie vzala a už jsem u toho vykládání hladila Blacka . Mazel drbat chtěl pořád  . Byla tam i Rosie..tak jsem si je vzala oba ven abych si s nima dala řeč a Blacky se celou dobu nechtěl ode mě hnout a byl natlačen na mou nohu, musela jsem ho odstrčit ke keři aby se vůbec vymočil. No tak jsme venčili a já na ně koukala, jak je vzít oba ..což ale nešlo. Volala jsem manželovi , že jsem s těma pesanama a on teda neměl moc zrovna radost – což je teď ale úplně jiné  . Večer už jsem odjížděla s Blackem , Lucie mi půjčila vše potřebné na odvoz a dala i granule. Teda převoz tramvají pak vlakem to bylo něco pro nás oba myslím a doma ještě schody no vy jste se zbláznili ne ? ) a koupel, no ale pak granule a postel  , tak tady se mi bude líbit..teploučko, měkoučko,pohoda. Dokonce mi pak koupili svou vlastní lehárnu – pelech pěkně velký. Do schodů jsem to zvládl po týdnu a teď je běhám raz dva, vyšetření na veterině zvádl taky v pohodě, ani nemá strach. Máme za sebou jednu narkózu – vyndání drátu po kastraci ( nevíme čím to šili ) a tři zuby venku ostatní vyčištěné. Odběry krve a přeočkování atd.. vše jsme zvládli. I se zanedbaným holým nemocným bříškem. Močení a kálení jsme taky učili kde teda opravdu ne. Oči kapem pořád, zanedbané po vředu. Je to závisláček, pořád u nohy i na záchod se mnou chodil, jakmile jsem se pohnula on taky. Teď se to zlepšuje a je klidnější, ale jak má být sám – nee , nelíbí se mu to a dává to najevo různě. Tak trénujeme a řešíme to. Je to starost,ale o to větší radost. Jinak je to pohodář, je s ním sranda ..pokud teda nespí ) . Moc si nehraje .. ale venku když se může vyblbnout s ostatníma na volno je to paráda. Umí si velice nahlas odfrknout hlavně když ležíme večer .. a my s mužem si děláme z něho srandu, že on po tak dlouhém dnu a po namáhavé práci si musí pořádně odfouknout )) jaký to měl těžký den. Lehává s námi i postele když má náladu, ale většinu času je ve svém pelíšku. Občas se rozdovádí s plyšáky a dělá trhače  . Panička při vaření občas něco upustí a já se toho ujmu ochutnat. Blacky je s námi 4 měsíce ale mně to přijde už déle, oba z mužem jsme už měli psa před tím, ale co předvádí náš Blacky je úžasné, umí se i smát a jak  . .

Zdravíme Šťastná  trojka z Čelákovic
tereyska

Další

Zpět na Adoptovaní