Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Blacky ( Black Selene )

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Blacky ( Black Selene )

Příspěvekod Lenka Č v 21 úno 2010 20:58

jj,culíkatý shi-tzuny to jsou hrozný drací-naše Kačka,ta je přímo vyhledává a kouká přes vrata do zahrad když jdeme ven(ta chodí na procházku se ne vyběhat,ale vyvzteklit,taky když jí beru sebou ven,ví to celý Roycany :lol: je to prostě drak)a proto tihle mrňavý vzteklý by měly být na vodítku,protože když letí za psem,jsou jako chrtí-mají zatmění a nedaj se odvolat)a nechápu netodpovědnou majitelku,která jí má na volno,taky by se jí to jednou nemuselo vyplatit,stačí když se velkej po ní ožene a chytne,taky by z jedný shi-tzky mohla mít dvě,to by potom paní asi koukala :shock:
jinak stima nápisama na triku,to neni špatnej nápad :113: ,klidně bych si na sebe navlíkla a šla se psíkama ven ať se všichni po.... :lol: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 21 úno 2010 21:00

jo Terez,příště až ji zase potkáte stačí zadupat :19: oni nejsou tak bojovný jk se zdaj,aspoň na tu naší to platí. :3: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 21 úno 2010 21:17

díky, příště vím :), ale šok to byl to to povim i pro mě.. až jí příště potkám, pokud nebude ta malá na vodítku, řeknu jí své důrazněji.
tereyska

Příspěvekod tereyska v 21 úno 2010 21:23

.. menší viedo záznam z venčení a střelby - zvyků, Blacky se zase zlepšil :

http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 8562172025

kvalita neni dobrá, ale snad neco uslyšíte kromě mě :o)
tereyska

Příspěvekod pupulu v 22 úno 2010 06:54

Blackoušku dobrej výkon!!A ta poslušnost,jedna báseň!!Jsi šikulenka! ""5-()
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 22 úno 2010 10:10

ten poslouchá jak německej ovčák {5;26} ..
pzlkovanova

Příspěvekod Lucky v 22 úno 2010 11:20

Ještě k malým, uječeným.
Svého času jsem bydlela v baráku, kde bydlela také paní s šíleným pudlem. Ňafal o stošest, dělával nálety na moji fenku a byl prostě příšerný. Jenže fenečka byla tehdy cca 15kilová, starší, hodná dáma (kříženka) a dotyčné paní se nejevila jako hrozba. Milionkrát jsem s ní řešila, ať si toho pudlíka drží/přidrží/zpacifikuje, snažila jsem se jí vysvětlit, že to moji fenku skutečně rozčiluje a vadí jí i mně.
Na to mi odpovídala, že to je proto, že mám fenu na vodítku, že kdybych ji pustila, tak si "krásně pohrají" :roll: , přičemž ignorovala fakt, že moje fenka si s jejím psem ale opravdu hrát nechce.
Tak jsem to s ní nakonec přestala řešit a venčila v jinou dobu, než ona.
Nicméně... zajímavý obrat nastal, když se k nám přistěhoval Fredík, tehdy ještě v plné síle, kus řekněme 34kilového chlapa.
Pudlík se proti němu jednou ze zvyku vyřítil, načež paninka ztuhla a vypískla: "Ješišmarjá, nepokouše ho"? S úsměvem jsem odvětila: "Nepokouše, ale pravděpodobně ho srazí k zemi pod sebe a zalehne a potom nevím." :19: (Vymyslela jsem si to, neudělal by to.)
Věřte, nevěřte, od té doby byl klid, sousedka mě jen slyšela jít po schodech a dokonce dopředu hlásila: "Dobrý, dobrý, můžete projít, náš pes tady není" :-) :-)
Prostě občas, bohužel ne vždy, pomáhá těmto lidem nepřístupným jiné komunikaci, pohrozit. :19:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 05 bře 2010 22:14

. tak my také přidáme něco.. tak Blacky v pohodě sám doma, dnes jsem se dokonce po práci plížila domů po schodech :lol: a abych slyšela reakci přilepila jsme se na dveře, tedy ucho.. a zacinkala klíčema... a Blackyho jsem přesně slyšela seskočit z naší postele, jak můj děda říkal "hříšného pelechu" :D a už cipital ke dveřím .. vítačka a hned cpal nos do tašky co jsem jako přinesla, ho totiž nezajímalo, že jsem doma, ale spíš co jsem mu jako přinesla :78:
teď se valí tady u mě na gauči a dělá že je hrozně unaven, zase si choval hlavu pod polštářového plyšáka, to je docela částé, že takto zavrtává hlavu, je to sranda...

a jedna vzpomínková už se těšíme na léto, ale "piraňa" asi ne, he :)
to jsou vytřeštěné oči, že ?
Obrázek

krásný víkend všem.. :)
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 05 bře 2010 22:23

chudinka malej,div že mu nevypadnou z důlků :lol: ale hezky plave :113:
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 06 bře 2010 09:52

no vida, jak si Blackoušek zase vzpomněl, že sám doma není žádná trága :113:
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní