Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dods Beauty

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Dods Beauty

Příspěvekod Daniel v 18 pro 2009 09:07

Dobý den Všem
Takže zakládám nové téma na fóru Adoptovaných Chrťáků : DODS BEAUTY
Včera večer jsme dorazili domů už dost pozdě a nejdříve probíhalo seznamování s novým prostředím a hlavně novým kamarádem kokrem Rexem /§:7) . Ten byl zpočátku trochu uražený, kdo že se mu to motá po jeho rajónu, ale protože je to pes flegmatický, za chvíli si nevšímavě odešel lehnout na gauč.
Beauty je trochu vyplašená ,zatím všechno očichává ,přičemž ji nejvíce zajímá kuchyně a speciálně lednička. Když ležela večer na gauči a začal ji očichávat Rex tak po něm párkrát vyštěkla, tak jí bylo důrazně vysvětleno ,že podobné chování se tolerovat nebude. Ale bylo to spíše z neznalosti prostředí a ze stresu. Na noc jsem ji radeji nechal košík,ale ráno když jsme vstali ho měla sundaný. Nic se nestalo ,noc proběhla v pohodě jenom jednou štěkla, asi se něčeho lekla.
Ranní venčení taktéž v pohodě ,hned před barákem se potkala s třemi malými ratlíky od sousedů /§:5) ,ale vzhledem k tomu že se k ní přiřítili a začali na ní ze všech stran štěkat, tak jen stála a nechápavě koukala co se to děje.
Teď jak jinak spí. Je to pes závislák, kam se pohnu ,okamžitě se zvedne a jde za mnou. :lol:
Přikládám pár fotek, časem jich bude víc, ale ráno byla venku taková kosa, že mi málem upadli prsty, než se mi podařilo ulovit aspoň jeden snímek. ((19:))
Přílohy

PC180004.JPG
PC180004.JPG (55.19 KiB) Zobrazeno 4463 krát

PC180003.JPG
PC180003.JPG (35.06 KiB) Zobrazeno 4453 krát

PC180002.JPG
PC180002.JPG (24.27 KiB) Zobrazeno 4431 krát
Dods Beauty + Jodys Lass
Daniel

Re: Dods Beauty

Příspěvekod Magda v 18 pro 2009 09:13

Dobré ráno, tak vidím, že jsem se nemýlila, závislák bude. Jakmile zjistí, že je už opravdu doma, najede na stereotyp, bude v pohodě.Je fajn, že s ní budete doma, usnadní jí to zvykání. Díky za zprávičky, moc na ní myslíme, protože Beauty ačkoliv se snaží vystupovat suveréně, je přeci jen maličko vyplašená, ale za pár dní bude s vámi sžitá. :oops:
Magda

Příspěvekod pupulu v 18 pro 2009 09:14

Super zprávy!!Hezky se navzájem užívejte!! :113: ((15:))
pupulu

Příspěvekod Daniel v 18 pro 2009 09:32

Teď koukám ,že mám v textu nějaké pravopisné chyby ""6-() . Fakt to není tím ,že bych nedával ve škole pozor, ale píšu dost rychle a už to pak po sobě nečtu. Ale já se polepším. Škoda ,že to nejde zpětně opravit.
Dods Beauty + Jodys Lass
Daniel

Příspěvekod Marcela v 18 pro 2009 10:07

Tak hoši vítají Beautynku ve Frýdku a už se těší až si spolu někdy zaběhají.Samozřejmě pokud bude pániček i Beautynka chtít.Posíláme ňufy na čumák a přejeme hodně radostí.
Marcela

Příspěvekod pzlkovanova v 18 pro 2009 10:36

Tak Beautynko, konečně tvůj stálý domov... dočkala jsi se , prdelko, buď hodná na nového kokřího brášku a Veselé Vánoce tobě i páníčkovi ((8:))
P.S.: Danieli, tady se o pravopis nikdo nezajímá :21: :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Lucky v 18 pro 2009 10:46

Zdravíme Beautynku, Daniela a zbytek rodinky.
Takže tu máme další happyend. :) :103:
Lucky

Příspěvekod Draza v 18 pro 2009 10:50

Tak to mame velikou radost s Beautynky,je to statecna holka a bude delat jenom radost.Prejeme krasne prozite Vanoce panickum i psim milackum,ale hlavne Beautynce,jelikoz to mohlo byt vse uplne jinak.Dekujeme ""9-()
Draza

Příspěvekod Daniel v 18 pro 2009 17:13

Děkuji všem za přání a podporu, Beutynka se má dobře, zrovna asistuje v kuchyni při přípravě večeře. /§9:)
Dods Beauty + Jodys Lass
Daniel

Příspěvekod pzlkovanova v 18 pro 2009 17:16

Super Beauty, tak na to pěkně dohlídni, ať to páníčkové nepřipálí :103:
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní