Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Annie

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Annie

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 14:42

Jmenuji se Annie, jsem lurcherka a v červenci mi byly dva roky. Ke své nové rodině jsem přijela 4.září 2007 s dalšími třicetidevíti kamarády. Tenkrát vám byla pěkná zima a já jsem ještě asi týden řádně pčikala.
Když jsme přijeli do mého nového domova, panička někam zmizela a za chvíli se venku objevila s takovým hrozitánským psem :evil: moc jsem se ho bála, když ke mě čmuchnul, raději jsem začala kvíkat, aby mi něco neudělal.
Panička na něj volala Monty a je to prý ridgeback. Monty ze mě také nebyl moc nadšený, doma mu všechno patřilo a on se prý nebude s nikým dělit. Tak se se mnou prostě nebavil. Asi tři dny se tvářil jako bych neexistovala, ale mě Monty čím dál tím víc zajímal. Je strašně odvážný, ničeho se nebojí. Ani takových hrozných věcí jako vysavače, náklaďáku, dokonce ani bouřky a petard, ani velikých psů se nebojí. Zjistila jsem ale, že když se k němu přitisknu, tak se mi nic nestane a i pejsci se nám vyhnou. Tak teď, když se venku něčeho bojím, tak se nalepím na Monťáska a jsem v klidu.
Tak a Monty také zjistil, že jsem supr holka a má mě moc rád. No, trvalo mu to sice, ale teď stačí když trochu zakvičím a už mě jde bránit, je fakt, že toho někdy trochu zneužívám ;)

U mojí rodiny také bydlí takové něco malé mourovaté, říkají tomu Micka a je to prý kočka. Myslím si, že jsem nikdy nic takového neviděla. Tak když jsem přijela, Micce jsem se raději vyhýbala. Ale ty kočky byly i venku, musela jsem být hodně opatrná, aby mi nějaká neublížila. Ale Monty kočky naprosto ignoroval, tak asi nejsou nebezpečné, dokonce jsem po čase zjistila, že jsou docela zábavné, když na ně dupnu a štěknu, tak vystřelí na strom. Je to švanda. Jednou jsem na jednu dupla a ona mě sekla drápkem do čenichu, tak jsem mazala za paničkou a postěžovala jsem si.

Také s námi bydlí dva pánečci, jeden malý pětiletý Štěpánek a jeden veliký, ten vám je ale tak veliký, že jsem snad nikdy nikoho tak velikého neviděla. No tak toho jsem se také bála, i když teď už ani nevím proč. Má mě moc rád chodí se mnou běhat a také na kolo a vůbec je bezva.

Tak, to by bylo pro začátek všechno a panička přikládá nějaké fotky, abyste věděli, jak to se mnou bylo.

PICT0126.jpg
Teď jsem přijela. Hrůza, asi to nepřežiju

Kopie - PICT0127.jpg
No...

PICT0100.jpg
3.den: No, asi to přežiju
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Re: Annie

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 14:45

PICT0129.jpg
Štěpánka mám ráda
Přílohy

PICT0016.jpg
Krásně maluje

PICT0103.jpg
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 14:49

DSC00050.jpg
PICT0099.jpg
PICT0101.jpg
Tereza T

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 14:52

s Montym a Dorou.jpg
PICT0211.jpg
Tereza T

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 14:53

P1110666.jpg
P1110687.jpg
Tereza T

Příspěvekod Lucie v 06 led 2009 17:21

vsechno zle pro neco dobre. s vasim opetovnym povidanim sem si pripomela atmosferu zarijoveho transportu ito nove szivani nasich hafanku, kteri jsou ted zkuseni mazaci
Lucie

Příspěvekod Tereza T v 06 led 2009 20:26

To je pravda, z Enynky se stala docela sebevědomá uličnice, která se už jen tak něčeho nezalekne.
Při psaní Enynčiného příběhu jsem si také tak nostalgicky zavzpomínala. Myslím, že většina pejsků udělala obrovské pokroky.
4. září bude stále patřit k mým nejkrásnějším dnům v životě.
Tereza T

Příspěvekod Lenka Č v 06 led 2009 21:50

Krásné povídání i fotečky ;) zdravíme a posíláme podrbání :P
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 07 led 2009 21:45

zdravíme Annie a celou smečku :)
povídání a fotky jsou krásné. A i když máme Blackyho pár měsíců ..jde vudět jak se mění a dělá pokroky :) jako ostatní, což je fajn.

Blacky a Tereza s Honzou Šťastní
tereyska

Konečně sníh

Příspěvekod Tereza T v 08 led 2009 14:44

DSC00424.jpg
Pojď si hrát!!!

DSC00430.jpg
Tak co je??!!

DSC00429.jpg
Tak asi nic
Tereza T

Další

Zpět na Adoptovaní