Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Annie

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Annie

Příspěvekod Tereza T v 08 led 2009 14:45

DSC00433.jpg
Tak aspoň klacek
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Magda v 09 led 2009 10:27

Zdravíme s Abbey, ty první fotky mi vehnaly slzy do očí, Annie musela být hodně vystresovaná, zase mi to připomělo Abbey, když přijela, taky vůbec netušila co se s ní děje a to na ní čekala smečka nahatých a stařenka z útulku / stařenka má nejvíc elánu / a hned se chtěli seznamovat. Měla tenkrát také takové smutné oči a snažila se být neviditelná. A dne už je doma v naprosté pohodě, nicméně k návštěvám je velmi rezervovaná a radši odchází. Na Annie je vidět, že už je jí taky fajn a začala věřit, a užívá si.
Magda

Příspěvekod Lucie v 09 led 2009 10:32

annie je takove vecne stendo je kouzelna
Lucie

Příspěvekod Tereza T v 09 led 2009 12:04

Pravda, ze začátku byla Enynka hodně vyplašená, měla sotva rok a chovala se jako by měla už život za sebou, byla hodně opatrná a nenápadná a když se teď dívám na ty fotky tak mám pocit, že to už ani není pravda.
Je to prostě úplně jiný pes, jak píše Lucie, Enynka je věčné štěňátko. Dokáže divočit a raplit celé hodiny. Ale na druhou stranu, za mazlení by dala cokoliv. Miluje lidi a děti. Venku si lidí vůbec nevšímá, ale když na ni někdo promluví, nebo se na ni jen hezky podívá, tak hned přijde, přitiskne se k noze a slastně se nechá hladit.
Jednou jsme potkali na vycházce Štěpánka se školkou. Děti se nahrnuly okolo Eny a hladily a mazlily. No nakonec jsem musela Enynku odtáhnout, protože by tam stála třeba celý den.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod tereyska v 22 bře 2009 20:35

a jak pak se má má Annie? ;) dlouho tu o ní nic není.. ale vás jsem tu viděla Terezko :)
tereyska

Příspěvekod Tereza T v 23 bře 2009 11:10

No, ono není moc co psát, z Eny je supr pohodová a vychovaná holka. Také se z ní za ten rok a půl stal pěkný čertík, kdo ji znal na začátku, tak ji nepoznává.
Aninka s Jimem
P1120237.jpg
U babičky
PICT0098.jpg

No, máme už také jeden zážitek s kocourkem.
Často chodíme venčit společně s Jimem, který bydlí kousek od nás. Jimík má doma dva kocoury. On totiž ani Jim ani Eny nejsou žádní velcí lovci, do Jima, když kočka přímo nenarazí, tak si ji ani nevšimne a Eny, ta když je sama, tak si netroufne ani na vrabce.
Jednou jsme se vraceli z procházky a Jim s Eny běželi napřed k domu a najednou táhli Jimova kocourka Norberta. Jen tak si s ním pohazovali. Běžely jsme tam hned s Jimovou paničkou a křičely jsme na ně. Oni ho hned pustili, ale než jsme ho sebraly ze země, tak ho zase čapli a zase pustili a tak to šlo nějakou chvíli. Oni ho asi nechtěli zakousnout, protože si sním hráli jako s plyšákem.
No, tak jsme Norberta vzaly na veterinu, myslela jsem si, že bude po něm. Ale měl "jen" potrhané mezižeberní svaly, to jak ho natahovali. Tak milý Norbetr podstoupil plastiku mezižeberního svalstva, protože jinak by nemohl pořádně dýchat a my jsme tam nechaly skoro 15000,- korun. Vypadá jako válečný hrdina, protože má oholené celé tělo a je celý posešívaný, chudáček.
Ale také má asi úplnou amnézii, protože se těch psisek vůbec nebojí, Jimovi krade jídlo skoro z čumáku a spí sním v pelechu.

Jinak Jim si milých kocourů nevšímá ani venku a Eny, ta na ně zase jen štěká asi z metru. Ale jak jsou spolu, tak to vymýšlí samé hovadiny.
Tereza T

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 17:03

Jo smečka je smečka, Aninka s Jimem už jsou smečka a navíc veliká smečka :lol: Já to vidím u nás, Abbey se zaměřila na Karolku, venku ji pořád honí, a naše nejstarší Aťa zase Karolku brání, neb Karolka je hysterka, Lovely ten zase Abbey pořád líbá, Benjamin ignoruje všechny. Ale věřím tomu, že pořídit domu ještě jednoho dostiháka, tak mi uhoněj nahatý :lol: Hlavně že je Norbert ok.
Magda

Příspěvekod tereyska v 24 bře 2009 21:33

No a pak že se prý u Vás nic neděje :lol: to je pěkný příběh . Jrásné fotky :) ..
Je fajn že kocour je v pohodě a jetě si to s nimi užívá :) .
Jim to je ten bílý jak si psala že ? Jim - Comanche Jim nar. 14.května 2005 , že? .. toho také "hledáme" , tím mylsím, že ho tu rádi přivítáme :)
zdravíme smečku Terez a Blacky
tereyska

Příspěvekod Tereza T v 25 bře 2009 12:11

Jo jo, už jsem se s Markétkou bavila a říkala, že se ozvou i s Jimem.
Tereza T

Příspěvekod tereyska v 25 bře 2009 15:05

:) to je super - děkujeme a těšíme se na ně .
tereyska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní