Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Annie

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Annie

Příspěvekod Martina.vac v 22 zář 2010 22:29

Psala jsem Ti někam jako když soukromě, ale nevím, jak to tady funguje. Jsi to vážně Ty?? Ze SPŠCH?? I když, mě by to ani moc nepřekvapilo, jelikož jsme byly obě pejskůmilovné. Koukni na Franka, sekce K adopci, ten bude co nevidět náš! Hrozně se těšíme!! Někdy se mi ozvi, pa. Martina Vaculíková (Dunkelová)
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Tereza T v 23 zář 2010 22:25

Jé, zdar Marto,
to víš, že jsem to já. Tak to je teda náhodička.
Tak to se těším těším, až si o vás něco přečtu. A doufám, že se někdy setkáme.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Tereza T v 20 srp 2011 08:50

Ahoj všem, ve středu se nám stala malá nehoda. Byly jsme s Enynkou na chlupě, Eny lítala po lese a asi dupla do včelího hnízda. Každopádně, najednou se začala ošívat a kvikat, doběhla ke mě, lehla na zem, začala se klepat a zrychleně dýchat. Našla jsem asi 4 žihadla.
Eny měla asi nějakou alergickou reakci, protože nechtěla vstát, hodně kulhala a hlavně srdíčko ťukalo dosti nepravidelně.
Byla jsem tam i s dětma a tak jsme asi 15 minut seděli u ní a pak se vydaly domů. Tam jsme nějak dolezly, odpoledne Eny prospala a večer už dobrý. Měla jsem prednison, protože teta má na včelí bodnutí velkou reakci, ale nevím, zda ho můžou psi.

Vosy jí popíchaly už hodněkrát, to bych řekla, že ani moc nevnímá.
Měli jste někdo podobnou zkušenost? V pondělí zavolám vetovi a koupím něco, jako první pomoc, kdyby se to opakovalo. Vím, že po druhé to může být podstatně horší.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Maceska v 20 srp 2011 08:56

Kamarádka má alergickou ridgebacku na včelí píchnutí a dává prednison 1mg na 1 kg váhy jednorázově pokud není v dosahu veta. Naše Berry už byla píchnutá několikrát a reakci měla pouze jednou a to zrovna na tůře v lese. Chladila jsem ji hodně vodou a museli jsme asi hodinku odpočívat než se dala trošku dohromady. Zrychleně dýchala, jako by usínala a nechtěla vstát, u toho hrozně naříkala. Byl to velký pocit bezmoci a od té doby raděj nosíme prednison s sebou.
Maceska

Příspěvekod Tereza T v 20 srp 2011 09:03

No právě, měla jsem celkem strach, byli jsme pěšky s malýma klukama a pomoc v nedohlednu. Holt přibalím prednison do naší venčící taštičky.
Tereza T

Příspěvekod Magda v 20 srp 2011 09:19

Ježíši, no to se nám ještě nestalo, ale jak to čtu, tak do baťůžku přidám prednison, fakt je že těch vos je letos moc. Hlavně že to Annie zvládla.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 20 srp 2011 10:22

tak tohle se nám taky ještě nestalo,ještě že tu holky jste,pro jistotu taky zakoupím... :67:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Tereza T v 20 srp 2011 12:53

Vosy jsou u ní v pohodě, byly to včely, ale ta reakce byla fakt hrozná. Možná, že lesní včely jsou takové agresivnější, ale ona dost kulhala i na ty nohy, do kterých to dostala. A to jí vůbec neotekly. Ale holky, raději nakupte
Tereza T

Příspěvekod Dona v 20 srp 2011 20:20

Teda Enynko, to bylo nadělení. Tak hlavně, že jsi vpořádku. Díky Terezo za zveřejnění, určitě by to stálo za vložení příspěvku do Zdraví...
Dona

Příspěvekod Dona v 09 říj 2011 13:13

Enynko, nedávno jsem si na tebe vzpoměla, jak to zvládáš bez psího kámoše? Nebo vám bylo smutno a pořídili jste Enynce a klukům kamaráda?
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní