Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Teddy

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Teddy

Příspěvekod Návštěvník v 23 pro 2009 00:06

Dobrý večer, dobré ráno, dobré odpoledne a hezké Vánoce..:)
Konečně jsem se dokopal k tomu, abych napsal jak se u nás mistru Teddovi vede. Původně měl být u mojí sestri, ale po jsité nepříjemnosti se přesunul ke mně, mojí matičce a naší postarší fence Cecínovi. Ze začátku byl trochu zamtený, napříkladplovoucí podlahy vypadaly jako nepřekonatelný terén a tak byl uvězněn na ostrůvku, koberečku, v kuchyni kde naříkal na nepřízeň osudu. Stačilo vybudovat několik základních cestiček z koberečků a rohožek a dnes, po prád dnech, podlaha není nejmenší problém. Stále se sice učíme jak fungovat v bytě (nebrat jídlo ze stolu, i když je tak blízko, sedačka není pelíšek a tak dále), ale Ted je velice učenlivý a naprosto pohodový. Jediný zbývající problém je vyřešit fňukání když odejdeme všichni na nákup, ale to se jistě časem poddá. Nutno podotknout, že i starší sestra, patnáctiletá Cecík (čistokrevná pouliční směs - asi labrador s jezevčíkem šmrcnutý tuleněm) si na svého mladšího a ošklivějšího (nemožně vysoký a hubený - alespoň z jejího pohledu) bráchu začíná zvykat a už mi tak často nezabírá jeho pelech veliksoti solidního jednolůžka (to vždycky zabere prostředek, aby se Ted musel stulit někam na kraj). Jinak každý den chodíme na delší procházky do lesa, kde se Ted trápí tím, že nemůže běhat s ostatním psím osazenstvem a málokdo si s ním čuchá, tak už mu domlouvám kamarády na společné venčení, aby nebyl tak smutný (Cecíkatá si ho venku nevšímá, aby jí nekazil image slušné starší dámy). Takže tak tu žijeme, těšíme se na Vánoce (Teddy už má schovaných pár dárků ve skříni) a přejeme šťastné svátky Vám i Vašim pesanům!

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Návštěvník

Re: Teddy

Příspěvekod tereyska v 23 pro 2009 00:35

.. skvělé Kubo a děkuji za Tvou rychlost :) super , krásné Vánoce i Vám všem doma..
a příště se prosím přihlas ať tě nemusíme odsouhlasovat - tedy příspěvek ;) :103:
tereyska

Příspěvekod Jakub Talbot v 23 pro 2009 00:38

Pardon, moje chyba, přišlo mi to nějaký zmatený a já se předtím zase omylem odhlásil..už je to snad v cajku a začínám se tu orientovat..:)
Jakub Talbot

Příspěvekod tereyska v 23 pro 2009 00:47

.. nene neomlouvej se :) , jjo už je to oki. tak vítej :)
tereyska

Příspěvekod Lucky v 23 pro 2009 10:29

Ahoj Kubo a Teďánku. :-)
Jsem moc ráda, že jste se ozvali, děkujeme za fotky a posíláme pozdravení Vaší milé mamince. :103: :53:
Lucky

Příspěvekod pupulu v 23 pro 2009 11:03

Super!!Tedík našel domov a lásku!!!Krásné vánoce! ""4-() ((15:))
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 23 pro 2009 18:10

Teddy je nádherný pes :113: ... Chtěla jsem se Kubo zeptat, čímto, že je Teddy nakonec s Vámi a ne u původí paničky ???
Kažodpádně, doufám, že už je to jeho stálý domov, ve kterém bude spokojeně žít až do konce :113: Nebojte, s podlahou si za chvilinku zvykne jako ostatně na všechno, oni jsou strašně učenliví :67:
pzlkovanova

Příspěvekod pupulu v 23 pro 2009 18:24

Já myslím,že život je prostě zapeklitý a né vždy se vše podaří jak si představujeme.Není třeba pátrat v minulosti!Důležité je,že našel Tedík super rodinku.Moc vám za něj děkuju.Je to kouzelný krasavec a zaslouží si lásku.Měla jsem možnost poznat Vaší maminku v chrastavě a je to pohodová a velmi milá paní.Díky :54: "1"-()
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 23 pro 2009 20:40

Pupulko, úplně bych v tom s tebou nesouhlasila, pokud se nejedná o nějakou vyloženě choulostivou záležitost, tak by se mohli ostatní v lecčem přiučit... - tím myslím potenciální pánečky, kteří uvažují o adopci... Samozřejmě se v životě může stát cokoliv a nikoho nesoudím a na nikoho neútočím !!! :67:
Jen bych byla ráda, aby si lidé vždy takto závažná rozhodnutí jako je adoptovat greyhounda zvážili - je v tom spousty radosti a lásky, ale také mnoho úskalí a starostí zejména zpočátku a chce to trpělivost a výdrž :67:

Každopádně jsem ale moc ráda, že Teddy snad tedy našel svůj stálý domov a lásku, kterou si po dosavadním životě určitě zaslouží :53:
Díky Kubo :103:
pzlkovanova

Příspěvekod Jana v 23 pro 2009 21:00

:54: Tak Teddíku a Jakube ať Vám to krásně výjde a žijete si spolu krásný život v té Vaší smečce!Přejeme jen to dobré Vám všem.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Další

Zpět na Adoptovaní