Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Teddy

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Teddy

Příspěvekod Jakub Talbot v 23 pro 2009 21:06

Jojo, Teddy je děsnej fešák a klaďas, dělá nám jen radost..:) Opravdu je takovej Teddy Bear, jen na jiný psy je trochu hrr, tak ho musíme krotit...:) Jinak důvodů proč je u mě a ne u sestry je víc, a většina by šla nějak zvládnout, ale hned první den se stala nehoda, kdy sestry hrdlička a papoušek otevřeli klec (měli si na sebe všichni pomalu zvykat, ale oni nějak nesnesli to, že nemůžou lítat venku jako obvykle) a hrdlička bohužel zaplatila životem a byl u toho můj malý synovec, který se snažil bezhlavou hrdličku oživovat. Což jak všichni chápem nebyla tedova chyba, ale jako rozumné řešení nám přišlo to, aby se přesunul ke mě a mámě, kde se bude mít fajn, skoro pořád s ním někdo bude a sestra i synovec ho mohou navštěvovat. A myslím, že nám to tu celkem slušně jde, jako důkaz přikládám fotky, kde se Ted s paní Cecíkatou už přece jen trochu líp snášej..:) Sice mu obsadila pelíšek, ale on se nedá a pomalu se k ní sune...:)

Obrázek

Obrázek
Jakub Talbot

Příspěvekod Lucky v 23 pro 2009 21:10

Myslím, že Teddy to s paní Cecíkatou postupně pěkně zmákne. :103:
Lucky

Příspěvekod pupulu v 23 pro 2009 21:14

No samozřejmě,že to zvládnou,protože za chvilu přijdou na to,že se vzájemně hřejou a budou spolu chrupka naschvál a ne jen kvůli lakotnosti o pelech!!Jsou kouzelní! :8:
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 23 pro 2009 21:16

Tak to je mi líto s hrdličkou, ale jak píšete, chyba nebyla na straně Teddyho. Jinak Cecíkatá se mu pěkně na tom pelechu rozvaluje a Teddík jí to jak jinak akceptuje :105: ... přejeme hezké svátky a posíláme pohlatení Teddíkovi :113:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 23 pro 2009 21:52

Hodně radosti a štěstíčka s Tedíkem, Jakube. Jste prima :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod tereyska v 23 pro 2009 22:04

:lol: to dobrý jak leží spolu :8: , paní Cecíkatá uprostřed a Tedíkovi leze prďka z pelíšku :D , ale mu to určitě nevadí - krásné fotečky. Vše spolu určitě zvldnete, neb Kuba je myslím i přísný pán - v tom dobrém jen. :103:
tereyska

Příspěvekod stana v 24 pro 2009 09:08

Je mi moc lito vaseho synovce Jakube. Asi si dokazu predstavit co prozival. Mame doma papouska zako a ted jsme si pozadali o adopci. Docela me to vydesilo. Rada bych se zeptala, jestli ma nekdo zkusenost , adoptak versus operenci- rozmazlenci, ktery jsou pusteny na volno po byte. Jestli ano, prosim podelte se se mnou o zkusenosti. Moc rada bych adoptacka, ale i naseho papoucha.
stana

Příspěvekod Magda v 24 pro 2009 09:23

Máme leguána, senegalského papouška, greyhounda Abbey, galgo Lašenku, naháče a voříška. V dočasném domově jsme měli pár greyhoundů, a vždy pochopili, že papoušek a leguán patří do smečky. Nicméně pokud papouška pouštím, nikdy ne bez mé přítomnosti, a vždy jsem ve střehu. Papoušek psy velmi rád provokuje, takže je opravdu důležité hlídat, ale já bych osobně papouška nepustila bez mé přítomnosti samotného ani kdYbych psy neměla. Greyhound se naučí respektovat všechna zvířata doma, viz. králíček u Tigera, ale opatrnost je vždy na místě.
Magda

Příspěvekod stana v 24 pro 2009 09:36

Diky moc za info, nas papouch je taky zavreny kdyz doma nikdo neni, to by bzl asi narez, je to demolicni ceta. Tak to jsem moc rada. Diiiiiiiiiiiiik. :113: Stormik si muze balit. :103:
stana

Příspěvekod pupulu v 24 pro 2009 09:41

Přesně jak píše Magda-my máme spoustu havěti mimo pesany.Např.Želva je zajímá protože v terku leze a šustí,ovšem když jí pustim volně všichni jí očuchaj a víc je nezajímá.Stejně tak had.Také máme fretky a ty když pustim venku se psema tak pesani zdrhaj,protože vědí,že nejstarší samice Sněhurka 10l je nesnáší a když k ní někdo přijde tak ho bez milosti rafne do čumce.Ale všichni pesani co prošli naší domácností-mimo jiné i dočasy Tasio a Samson-všichni se za chviličku naučili co je domácí smečka-tzn.všechny naše zvířata.A na žádného tvora u nás neutočili.Jen ty fretky Aďíka ze začátku zajímali a tak jsem mu je dala očuchat,patřičně jsem u toho říkala fuj a nesmíš.Zvykl si,dnes přítomnost fretek nevnímá.Je to pro něj běžná záležitost.Takže na začátku to chce opravdu neustálí dohled jsou li spolu volně._Uvidíte bude to v pohodě. :54: :54:
pupulu

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní