Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Medea - španělský galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Medea - španělský galgo

Příspěvekod mlš v 11 led 2010 19:02

Je opravdu neuvěřitelná. Chodíme čůrat ven a je opravdu šikovná. Ze začátku byla trochu nachlazená tak jsme zůstavali doma, ale ted se chová opravdu velmi čistotně. Protože jí necháváme spát mimo naší postel tak první dvě , tři noci poplakávala tak jsem za ní chodila, ale i to už ted zvládá až do rána. Pravda chodíme pozdě spát a brzo ráno vstáváme, ale už tři noci za sebou se nepočůrala ani nepooooo... :-)
Taky je dost temperamentní, tak to naší Peginku občas vytáčí , ale i jí chytne občas amok temperamentu.
Zatím nenavštěvujeme ostatní pejsky, protože ještě není přeočkovaná, ale stejně je dost zima. Má kabátek po Pegince, ale jak poroste budeme muset pořídit něco většího, protože každý den roste neuvěřitelnou rychlostí. Příští tyden se mi už nevejde do náruče :-)).
Zhodila mi foták ze stolu takže se mi rozbil. Tak zatím nevím jak to bude dál s fotkama :-( pujčíme si zatím z práce asi.
Moc vám všem děkujem za učast a za podporu. Je opravdu sladká přirostla nám velmi k srdci. Načítáme literaturu a těšíme se na jarní setkání, protože určitě je potřeba aby hodně běhala.
Mějte se všichni krásně a ať vám vaši pejskové a fenečky dělají radost jako mě ta moje s uctou Martina
mlš

Příspěvekod Lucky v 11 led 2010 22:52

Tedy, tedy, to je fajn, vedete si skvěle! ;) (tedy, až na ten foťák :? )
Pozdravujte prosím miminko. :103:
Lucky

Příspěvekod mlš v 12 led 2010 19:12

foťák je jen foťák a těch věcí asi padne víc :lol: . No jinak mě moc potěšili fotky z transportu. Opravdu se ji prodlužujou nožky každým dnem ;)
mlš

Příspěvekod tereyska v 13 led 2010 01:18

.. ať roste prdelka, koukám, že je šikovná a patří k Vám :113:
tak brzy se těšíme na foto velké slečny, už v salonu zkoušela svou dominanci na Blackyho nohy :lol: frajerka. ať jste zdraví :)
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 13 led 2010 17:18

je kouzelná :105: doufám že na srazu nebudete chybět abych jí mohla pomazlíkovat :3: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Petra v 14 led 2010 14:39

Taky budu mazlit- tak to už bude fronta :lol:
Petra

Příspěvekod mlš v 01 úno 2010 09:47

Moooc vás všechny zdravím.
Na sraz se chystáme. Už jen vyplnit přihlášku a jedem :-) . .....mno a s mazlením to bude zábava. Je nesmírně neklidná a divoška /§:5) . Moc se těším jak se s ní budete mazlit. Myslím to bude dost sranda:-))). Ale je heboučka a měkoučka a když je rozespalá tak na pár minut je prostě andílek {5;15}

No a chtěla bych se tu poradit. Medea chodí na záchod přez den velmi hezky. Opravdu už loužičky neumýváme, ale přes noc udělá vždycky pořádnou nálož. Naposledy chodí ven tak okolo 22.00. a ráno okolo 7.00. Tak nevím jestli je to normální že to prostě ještě nevydrží. Zatím ji na to nic neříkáme, protože to dělá na místě kde jsme jí to učili že to tam prostě nevadí, ale ted když chodí ven víc ....tak prostě nevím, od kolika by to měla vydržet přez noc. Abych na ní nespěchala. Ale jak píše pán od Corelky za piškotek udělá všecko. Jen tu noc nějak nezvládá. Když chce ven stoupne si před dveře, nebo zakňučí a tak si řekne že potřebuje ven.
Mějte se moc krásně Martina
mlš

Příspěvekod Lucky v 01 úno 2010 10:38

Martinko,
podle mého názoru je to na ni ještě dlouhá doba. Až povyroste, bude to lepší.
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 01 úno 2010 18:58

Já si myslim,že je to holka šikovná,už si i sama řekne :11: :105: já kolikrát Goldíka pouštim ven i v5hod ráno,záleží jak moc se večer napije :3: a samozřejmě když jde jeden-tak musí všichni :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod mlš v 17 úno 2010 14:49

mooc děkuju. Já jen abch měla tak trochu přehled. Díky
mlš

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní