Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Casper - lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Casper - lurcher

Příspěvekod IvetaR v 09 led 2013 20:19

{5;24}
jorkšírka Sindy, bloudi Kaťa,Hocky a Dartík již za duhovým mostem , braka Barča, podenco Rufa a já panička
IvetaR

Příspěvekod akras v 10 led 2013 06:05

S Vaším pojetím použití zábavné pyrotechniky naprosto souhlasím !!!
Fotka je krásná, má to ale Casper krásný měkoučky polštářek :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Johnka v 10 led 2013 10:39

Já jsem šla koupit Andýsovi ten Alavis Relax, jak nám Jitka doporučila ,samozřejmě ho neměli. Ale už se uklidnil a můžem i večer venčit. Měla jsem z toho větší obavu,ale myslím,že se vracíme do normálu. Tak snad u Vás se to také zlepší.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 12 led 2013 22:27

Konečně máme něco nového.....BLECHY!!!!
Dnes proběho koupání v antiparazitním šampónu,vytření baráku savem....zítra valím pro biolit,biokill,difusil....a v pondělí pro frontline....to je radosti :D Doufám,že se mi ty svině nerozutečou všude po bytě....pokud máte nějaké osvědčené rady a tipy jak se jich zbavit,tak sem s nima!!!
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod Verda v 14 led 2013 13:48

ouuu, to jsou starosti!
Verda

Příspěvekod Veronika Křimská v 14 led 2013 13:58

Peti, my měli blechy pouze jednou - od ježka :lol: ale že jich bylo!!!! A taky jsem to řešila jen savem a koupelí + obojkem a už se nám tam nikdy neobjevily, mrchy :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod akras v 15 led 2013 05:43

No to jsou tedy radosti, všeobecně mám zvířata ráda, ale blechy bych doma také nechtěla brrr. Přeji brzké vítězství !!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 27 led 2013 16:37

Dnes byl krásný den....
Příjdu z obchodu a vidím v kuchyni kousky molitanu a cosi co vypadalo jako bílé chuchvalce chlupů....nikde krev takže bylo jasný,že Casper určitě nesežral Balíka(japan-cin) i s pelíškem :113:
Dojdu do obýváku a ona to v sedačce díra....no spíš mega díra,hm.....miluji svého psa,opravdu....ale dneska mě běžel v hlavě inzerát:Daruji kazisvěta :evil:
Ještě že páníček je odjetý v zahraničí a neviděl to na vlastní oči :109: asi by nás nakopnul oba,že by jsme se zastavili možná někde za Kyjevem :21:
Tak,sedačka trůní na zahradě kde na ni vesele sněží,doufám že nasněží hodně aby ji manžel neviděl dřív jak na jaře-předpokládám,že to už na nás nebude nasrán :65:
Nechcete mě a Caspera někdo náhodou adoptovat???pro jistotu se radši ptám předem ""5-()
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 led 2013 16:55

Casperku, tebe aby si najala demoliční četa :-D Nezlob tu paničku, ať jí s tebe netrefí šlak... nebo spíš pánečka?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod catchie v 27 led 2013 18:18

Zdá se mi to nebo Casperek dělá všechno pro to, aby další adopťáček k Vám domu neprošel? :13: Moc se mi ale líbí, s jakým optimismem všechna trable procházíte - až je mi blbé, že se při čtení culim jak jouda :) Držím palce, ať nasněží alespoň metr! Poslední dobou vážně přemýšlím o založení ženského azylu s chrty - no nežilo by se nám blaze? :lol:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní