Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Casper - lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Casper - lurcher

Příspěvekod iiivetka v 28 led 2013 16:43

Jejda, to je strašné.
Ja som asi dva týždne dozadu premýšlala nad tým, ako by som Sadie rozkrájala na kúsky....
Myslím, že naši chlapi majú s nami a s našimi psami svätú trpezlivosť.....
Mne dnes manžel volal, že Sadie dnes bola počas tých 3 hodín dosť aktívna a nanosila so kadečo do izby a samozrejme sa na to všetko krááááásne vycikala. (pár potrhaných vecí neriešime...)Ale že takú mláku už dlho nevyrobila....
Práve predávame byt....takže koberec to má už chudák jasné, že poletí....A ak by sa byt nepredal, tak dávam dlažbu do izby alebo niečo také kde si môže čúrať a ničiť čo chce, aj tak nám toho doma už veľa nezostalo....Podľa mňa by Casper, Sadie a Tiny mali bývať s polu a tam si cikať navzájom.....
Joj, prajem pevné nervy....
iiivetka

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 28 led 2013 18:43

Myslm,že kdyby se tito tři psi sešli v jedné domáctnosti,tak ten komu by ta domáctnost patřila,by měl srdeční zástavu :21:
Já dnes měla s nervama taky na mále :evil: Jedna kráva mi do očí řekla,že organizace GACR od které mám Caspera(nevím kde vzala tuto informaci)je absolutně nezodpovědná,když dá psa do rodiny ve které žije Ukrajinec,že přece každý ví,že Ukrajinci žerou psy :evil: :evil: Prej na to organizaci upozorní :21:
Je opravdu fascinující,kam až může sahat lidská hloupost...viva la debilita :113:
No řeknu Vám,nestát vedle mě pětiletá dcera,tak jsem asi ve vazbě.....
Jinak manžel vzkazuje,že mám přiobjednat pár kusů,že mu docházejí zásoby :24: :24:
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod lanzpodenco v 28 led 2013 19:08

No to měla a paní velký štěstí, že jste tam dceru měla:) To je teda kráva:) Uplně se tu sama vztekám... :) :)
Naštěstí si to většinou nikdo moc nebere... já mám "snědšího " manžela, v městský vedle něj nechtěla jedna pani sedět :) :) No nasmáli jsme se tomu náramně:) Lidi jsou omezenci, no:)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Dáša Trojáková v 28 led 2013 19:37

No tak to už je vážně extrém, zajímalo by mě, jak by se paní dokázala postarat, místo těch keců. Já tam být, tak jí taky asi něčím přetáhnu! Baba. Asi neví, co se psy dělají sami Češi někteří, když se vrtá do jiných.
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod monika v 28 led 2013 20:47

{5;24}
Paní byla asi kapku jednoduchá, ne?
Jen ať GACR upozorní, myslím, že jí bude řádně odpovězeno.....:-)
Nejhorší na tom je, že když člověk slyší něco takového, tak zůstane stát a čumí jako puk a má pocit, že snad neslyší dobře...
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 03 úno 2013 12:27

Já už jsem si stihla všimnout,že lidé jsou různí.....ale tohle mě dostalo teda...
Jinak boj s blechama prohráváme,takže došlo na radikální řešení.Japončíka jsme ostříhali strojkem a znova komplet psy odblešily.Měl tak hustou srst,že nebylo už jiné řešení.Vypadá jak magor,manžel ho zrovna koupe a vytahuje mrtvé blechy.Pak se vrhnu na zbytek smečky....uf...to bude dřina :18:
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 14 čer 2013 08:52

Tak našemu Casperovi selhávají ledviny.Nejsou schopny plnit funkci čističky,tak má tělíčko plné všemožného bordela.Dnes ráno jsem volala veta s tím,že už u nás bude naposledy.Casper dostal nějaké injekce a vitamíny,pokud se to přes víkend nezpraví,je už doporučováno utracení ((( jeho minulý život se na něm dost podepsal,již když jsem ho brala k sobě,neměl ledviny v nejlepším stavu,drželi jsme to relativně v normě ale už to vypadá,že to přestává Casper zvládat,tělíčko slábne,podlamují se mu nohy,zadní ho neposlouchají téměř vůbec,když už se mu podaří se zvednout a ujít pár kroků,do všeho naráží.Dnes už začal i dost ztěžka dýchat.Nežere ale ještě je schopný se napít,pokud teda zrovna do té misky nespadne....pokud se to ještě zhorší,ukončíme to :(
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod Verda v 14 čer 2013 09:07

to je smutné!!! casperku, hlavně at tě nic nebolí!
Verda

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 14 čer 2013 09:11

Nebojte Verdo,pokud to dojde do stádia kdy bude mít vyloženě bolesti a nepůjde to léčit,což asi už nepůjde,nevím.....prostě ho nechám utratit.Snad mě za to nebude nikdo soudit,ale já nenechám Caspera umírat v bolestech,pokud vím že stejně odejde....to ani omylem!!!
KEESSIINNKKAA

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní