Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Hanny (lurcher) a Amálka (barzoj)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Hanny (lurcher) a Amálka (barzoj)

Příspěvekod Lenka Č v 04 črc 2011 14:14

:lol: jako u nás doma
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Kay37 v 05 črc 2011 08:59

Tak máme veselo.Amálka hárá a blíží se k vrcholu :109: .Laky si jí nevšímá(asi jako chytrý pes,pochopil,že je moc velká).Ale Idefix si myslí,že je to holka pro něj :33: .Tak jí vždy chytne za ocas a snaží se nakrýt ocas {5;24} .Amálka to bere jako skvělou hru a jančí a poskakuje.
Kay37

Příspěvekod Zuzík v 05 črc 2011 13:05

No tak to se opravdu nenudíš a musí to být sranda. Hlavně že to Amálka bere dobře a jako hru a že z toho není nevrlá. Tak ať to ve zdraví přežijete :-)
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Kay37 v 11 črc 2011 12:16

Hanny,Amálka i Capinka již Lady berou jako svojí.Občas se Hanny snaží Lady vysvětlit kdo je šéfem,ale jak houknu ihned usoudí,že ona jím opravdu není a nikdy nebude.Tak jen Lady obejde a jde si po svém.Capinka ji respektuje a je na jejím výrazu poznat jako by si říkala " co mě ještě na stará kolena čeká .... další nováček ve smečce .... ".Italáci pochopili,že nesmí před ní utíkat a tak se nechají očichat a jdou si svou cestou.Laky ten dělá,že tam nikdo nový není a Lady ho nezajímá.
Když Hanny pochopila,že ona nebude Lady šéfovat,tak to na Lady začala zkoušet se hrou.Dorážela,skákala kolem ní,nosila k ní hračky .... no snažila se jak mohla,ale Lady nechápala co po ní chce.Za chvilku to Hanny vzdala a šla zkoušet Amálku jestli by si ona nedala říci.No nedala.
Kay37

Příspěvekod Verda v 11 črc 2011 12:24

:) úplně vidím ten výraz Lakyna, že jako dělá, že tam nikdo jiný nepřibyl :) Tak kouká Amy, po Nibblerovi přestalo nové příchozí obyvatelé baráku registrovat :)
Verda

Příspěvekod Kay37 v 13 črc 2011 19:07

Dneska jsem zjistila jak jsou chrti chytří až vychcaní ....
Ráno jsme vyjeli pro Niku(přijela z tábora).Amálka,Hanny a Capi zůstali venku a Lady byla v baráku.Nevim komu se to nelíbilo,ale každopádně když jsme dorazili domu,tak všechny holky byly krásně venku a vítali nás.Až když jsme otevřeli dveře do baráku a pustili Lady a prcky ven a patřičně je všechny přivítali,šli jsme domu a chtěli vybalovat.Jenže Michal zakřičel "to snad neeee" já tam přiběhla a co se děje???Ukázal mi lavici a ta byla pěkně okousaná,měla jsem rozbitého keramického psa :x a další pesani byli poscházení.Betonový psy co mám na okně,také na zemi :x .Začala jsem mít vztek.Některá z holek tam musela skočit oknem a pěkně se vyřádit.Co vím přesně,Lady a ani Capi to být nemohli.Podezírám nejvíc Amálku,ta vše kouše.Ale stejně je mi to prt platné,kdo to udělal.Všechny holky byly pěkně a spořádaně venku.Jsou to opice. {5;26}
Kay37

Předchozí

Zpět na Adoptovaní