Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BUGSY - pes

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BUGSY - pes

Příspěvekod Korálka v 08 srp 2013 09:41

Já jsem psala už Verdě do zprávy, ale musím i takhle veřejně, protože jsem neskutečně štastná a velice děkuji paní, za pomoc, a že nám to pomůže hoooodně moc, díky díky díky díky díky!!! Je to krásné, jak i v dnešní době na to člověk není sám! Moc děkuji a už i za paní se modlím aby to zafungovalo :) Moc moc děkuji..nevím co napsat více..
Korálka

Příspěvekod Korálka v 13 srp 2013 13:13

Ahoj všichni, tak dneska mi přišel krásný dárek! MOc děkuji oběma za všechno. Bugsík dostal hned dvě balení tabletek pro pejsky :)) moc moc moc děkuji ! Ještě Verdo pár dotazů, je tam u malého plemena do 25kg 1 tabletku, 25-50 kilo dvě tablety, ale podle mě, když má 32 by mu ta jedna měla stačit ne? Pak jak mu to mám dávat denně nebo jen když je doma sám? A kdy? Tak hodku předtím než odejdu nebo těsně předtím? Díky za rady :)
Korálka

Příspěvekod westička v 13 srp 2013 15:18

Tak mu dávej jednu a půl tablety ;)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Verda v 14 srp 2013 07:26

užívat určitě denněm chvilku trvá než účinek najede, takže bych asi dávala tu 1,5 tbl každé ráno. ale napiš raději soukromku Zuzce veterinářce /Zuzana/
Verda

Příspěvekod Korálka v 14 srp 2013 14:42

Ahoj, díky Veru, jen nemůžu paní Zuzanku najít nikde :(
Korálka

Příspěvekod Johnka v 14 srp 2013 16:31

Klárko,když si najedeš na členy,tak je tam Zuzana a vedle Most. Má v profilu 2 greye .
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Verda v 15 srp 2013 10:00

Verda

Příspěvekod Korálka v 21 srp 2013 09:43

Děkuji moc :) zatím to extra nepomáhá, ale tak jako u všech tabletek je účinek vidět až po určité době, tak jsem zvědavá, ale je trošku klidnější, když jsem doma..
Korálka

Příspěvekod Betynečka v 21 srp 2013 18:03

Klári, prášky ještě nikdy nic samy o sobě nevyřešili, je potřeba s ním trénovat samotu a trávit více času procházkami, aby se unavil, pak nebude mít čas na nějaké své likvidační akce. Někde ve foru se to tady psalo Pohyb jako řešení problémů (nebo tak nějak). Máš spoustu volného času, tak ho věnuj (s rozumem) Bugsymu. Lidé ti tu napsali o pár stránek zpět skvělý trénink samoty, zaměřila bych se být tebou na něj.
{5;16}
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod kvetamama v 21 srp 2013 18:16

Souhlasím a Majdou. Sedace, byť i bylinná a lehká, bez trénování odloučení a samoty, je na nic. Co je platné, že je klidnější, když jste doma, když nenatrénuje vaše opuštění bytu a svou samotu. Doporučuji bylinnou sedaci i paničce, aby náhodou nepřenášela nervozitu na psa a bez emocí trénovat a trénovat. Vteřinka ke vteřince a bude minuta. Minuta k minutce a bude hodina. Neházet flintu do žita a s klidnou hlavou a namasírovanými svaly se pustit do boje se "separačkou" tréninkem i Bugsyho zvýšenou dávkou pohybu (klidně po procházce může -obrazně řečeno - padnout a spát, tím lépe si bude zvykat na samotu a máte 1/2 trénování v kapse ). Ona se ta potvora musí dát nějak přeprat :-D
kvetamama

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní