Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BRETT - pes

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BRETT - pes

Příspěvekod jitka v 23 srp 2012 12:43

Bretta tam sice neuvidíte, ale je to hezké videjko ze setkání adopťáčků v Irsku pořádaném IGB. :54:
jitka

Příspěvekod Yvett v 25 srp 2012 03:17

Hezký videjko, jak chrťásci běhají agility. Coloušek si je také zkusil, ale jediné co se mu líbilo bylo skákat přes překážky, to si i užíval, ale tunel ten ani náhodou. :P
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod jitka v 25 srp 2012 10:04

Moc se mi líbí, že v Irsku existují už srazy adopťáčků, kde je greyhound představen jako plemeno psa, jeho chování a povaha. Takové akce osloví i potencionální zájemce o adopci a předpokládám, že se díky takovým akcím seženou i peníze na provozy útulků. Lidé dlouho znali greyhoundy jen ze stadionů, televizních přenosů a zpavodajů sázkových kanceláří. Spousta z nich neměla příležitost ani greyhounda poznat zblízka, pohladit si ho vidět jeho milou povahu a pohovořit s majiteli kteří :54: ((14:)) si pejska vyřazeného z dostihu vzali do adopce. Snad se jednou dočkáme toho, kdy každý pejsek vyřazený nebo nevhodný do dostihů najde své místo v pelíšku u rodinného krbu v zemích svého původu...
jitka

Příspěvekod Janina v 18 zář 2012 12:20

chlapečku, jakpak se máš? Už jsi celý shojený a v poho?

Posíláme Ti :11:
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Příspěvekod jitka v 20 zář 2012 07:39

Brett je v poho, až na to že je vynalézavý cokoliv si podat, rozkousat, stěhovat. Ve svém pelíšku má stáhnuté veškeré plyšáky. Včera se dostal do šuplíku pro pamlsky a s ostatními se rozdělil. Bydlí v kuchyni v noci s Amigem a Bradlym, přez den je v kuchyni i Tex s Brunem. Včera jsme zašli po dlouhé době na veterinu naštěstí jen s banálním případem. Brett si zlomil drápek na paspárku a bylo potřeba konec drápku odstranit. Pan doktor kousek drápku utrhl rukou Brett se jenom lekl, rána nekrvácela, a je od toho pokoj. Jen jsem se zeptala co jsem dlužna a pan doktor řekl že by mu muselo být trapně něco si vzít :)
Brett rád lítá po zahradě, zabaví se i sám. Rád honí projíždějící auta a štěká, nejvíc ho dokáže vytočit když jede auto s vlekem. O Brettovi jsem občas psala i do jiných topíků jeho kamarádů, někdy je vidět i na videu. Je to pes s prima povahou, přátelský k lidem i ke psům.
jitka

Příspěvekod jesterka v 14 lis 2012 08:36

Jo, Brett je úžasňák. V neděli byla Tíťa s Andýskem v Proboštově na návštěvě. Brett se předvedl jako pravý pán domu kterému nic neunikne a pak nás všechny už jen obcházel, mazlil se a dlabal pamlsky :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod ivanaku v 17 lis 2012 09:23

Brett je fakt obr, ale něžnej a velkej mazel. Vůbec se nedivím, že jste si ho nechali.
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod L + L v 17 lis 2012 09:40

A kdybyste ještě viděli jeho oči..... Včera jsme měli velmi milou návštěvu od Čendy
a povídali jsme a povídali a Brett tak koukal a chodil ke mně, pokládal si hlavu
a díval se na mne, až mi došlo, že on už zde zažil mnoho pejsků, kteří přijeli
a po nalezení nového domova zase odjeli.......a teď kromě Texe, který už domov
má....si myslel, že je na řadě. Musel jsem mu dokola opakovat, že jeho se adopce
už netýkají - že on je tady DOMA !!!! :lol:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod kvetamama v 17 lis 2012 10:46

Chudák, měl obavy :-( . Musíte mít hodně návštěv, při kterých neodjede pes, pak se ta jeho něžná dušička přestane obávat.
kvetamama

Příspěvekod Dáša Trojáková v 17 lis 2012 11:16

Brouček... :-) Ono mu dojde, že už je Doma :-) až přijede další transport a budou odjíždět pejsci, tak myslím, že mu to pomuže :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní