Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ELLA - fena

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: ELLA - fena

Příspěvekod Verda v 17 črc 2012 08:25

Tak to potvůrka pěkně zkouší vaší trpělivost, čůrat doma a ještě lovit mrňouse... Hodně jsem toto téma popisovala u Derryho a pak u Rhyny a Melody, kdyžtak tam mrkněte pro tipy :)
Verda

Příspěvekod Baby v 17 črc 2012 08:37

Teda Elluš, co to vyvádíš. Máš být dávno rozumná holka. S tím lovením si asi už nepomůžete, bude potřeba ji hlídat, aby ji nějaký ten drobek nevběhl do tlamy. Jinak Markét nemusíte se určitě bát o vaše čivaváky, těm opravdu neublíží, ale na cizí by mohla reagovat, tak jak to ukazuje v poslední době. Na to sousedovic štěně bych dávala obzvlášť pozor. ALe až trochu odroste, tak si na něj Ella určitě zvykne a nic mu neudělá. Bude ho vídat často, tak už jí tak nebude zajímat. No a to čůrání fakt netuším, jen to, že by to opravdu dělala schválně. Chrti jsou opravdu čistotní. Máš vytipované, kdy to dělá nejčastěji, třeba když nejste dlouho doma?
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Verda v 17 črc 2012 08:55

No u nás to s čůrání také vypadá od Vidi jak naschvál... mě čůrá do postele, na mou půlku...
Kam Ella čůrá?
Verda

Příspěvekod Zuzana v 17 črc 2012 15:31

Zdravím, u nás se Jenny počůrávala asi tak 10měsíců, postupně se to zklidňovalo a teď už se to nestalo poměrně dlouho (nechci to zakřiknout). Počůrávala se buď na koberce, nebo do postele nebo na pelech. Je to logické, pes se počůrá tam, kde se to vsákne... Nemyslím, že by to dělala naschvál, spíš jsem si jistá. Jako kotcový pes jí to nepřišlo divné, vyčůrat se kdekoliv, to už je na nás, abychom je to naučili a vysvětlili jim, že se čůrá venku, no a vzhledem k tomu, že se jí venku silně nelíbilo, tak to u nás trvalo trochu déle...
Snad se vám to brzy podaří ji to odnaučit.
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Blanka.Mull v 19 črc 2012 16:45

Elluško nejsi v tom sama,Melody to taky někdy nevydrží,ona čůrá kdykoliv vyjde ven a i několikrát a když už je od ní pokoj tak se mi včera pro změnu vyčůrala po půl roce Rhyna.Chodí obě čůrat ke dveřím na gumovou rohožku.To se nevsákne,to proteče.Pak to musím celý rozebírat a umývat.A druhý den třeba zase....Ale zaplať Pánbůh za čůrání.Ty jejich kejdy,co smrdí na sto honů,bych teda utírat nechtěla.
A jak píše Zuzanka tak doufám ,že mi to dneska neudělaj.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Maky v 20 črc 2012 06:19

Čůrá si do pelechu, to asi nejčastějc, na ručník co byl u balkónovek na otření pacek a taky se, potvora, vyčůrala mě do postele! :)) ale to jen jednou. Tenhle týden se zase vyčůrala do pelechu.
Když venčíme, očůrává všude všechno jako pes, tak mě taky napadlo, že ne každej večer chodí na dlouhý procházky, tak jestli to prostě nevypustí všechno a pak to do rána nevydrží nebo nevim.
Že by našem čivavákům neublížila jsem si jistá, řekla bych, že už fungujou jako smečka, Mikouš na ni sice pořád vrčí, Ellouš má respekt, když se něco děje "kryjou si záda" a jsou schopni vedle sebe i ležet. Ale holt je Mikouš trochu prudérní mrzout :) Když Ellouše pouštíme běhaj všichni pohromadě, Freďas má teda respekt a raději se klidí, ale Miky běhá s ní a Ellu nenapadne, že by je lovila nebo tak něco.
Předevčírem při večerním venčení (máme oplocenej pozemek okolo bytovek) byla na volno, koukám na ní, měla takovej zvláštní postoj, útočnej? hlavu nízko přitom koukala vzhůru a celá nahrbená no a zpoza rohu vyšel soused tmavé pleti..dokud jsem ji neodvolala stála proti němu, on jak když ho zmrazili :D Zřejmě to budou i hlídači :) Taky jsem ji už slyšela pořádně štěkat, na zahrádce k brance přišel člověk, kterej se ji evidentně nelíbil..
Maky

Příspěvekod Verda v 20 črc 2012 10:14

To asi nebude naschvála, jak psala zuzka, vyčůrá se tam, kde se to rychle vsákne..pelech, postel. A to čůrá v noci? pokud jo, vzala bych jí i pití, aby se před spaním moc nenapila.
Verda

Příspěvekod Maky v 11 zář 2012 13:27

Elluš posílá pár pozdravů... :)
Přílohy

DSC_0837.JPG
jo, tohle si myslí o focení.. :P
DSC_0837.JPG (144.96 KiB) Zobrazeno 2329 krát

DSC_0834.JPG
DSC_0834.JPG (132.99 KiB) Zobrazeno 2329 krát

DSC_0813.JPG
Elluška už ví, co se má dělat s hračkou :-)
DSC_0813.JPG (178.29 KiB) Zobrazeno 2329 krát
Maky

Příspěvekod Maky v 11 zář 2012 13:30

a ještě pár..
Přílohy

DSC_0842.JPG
DSC_0842.JPG (126.52 KiB) Zobrazeno 2329 krát

DSC_0840.JPG
..když ji to chytne :-)
DSC_0840.JPG (140.6 KiB) Zobrazeno 2329 krát
Maky

Příspěvekod Verda v 11 zář 2012 14:15

jéé, ta je veselá! A ten puntíkatej zadek :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní