Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BARNEY - greyhound GB

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BARNEY - greyhound GB

Příspěvekod westička v 22 kvě 2012 19:42

Teda Barney, ty se máš, ale s těma malýma psíkama a čůráním doma by jsi měl něco dělat.. Třeba ti pak i panička dá trochu tý dobroty, co nosí domu :)

Měj se moc hezky a zapózuj nám :113:
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod colorka3 v 22 kvě 2012 22:05

Barney,copak tě to napadlo ty kluku!!!Určitě se polepšíš a páníček nebude muset na kolena,chudák. {5;13} Jinak páníček to tady moc hezky napsal.Chceme fotky!!!!
Můžu se zeptat kde bydlíte u Brna?Jezdíme na Moravu k příbuzným do HO,tak by jsme se někdy mohli sejít. {5;26}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Nikola.Mull v 23 kvě 2012 11:27

Taky se těšíme na foto z domova ! A koukej se polepšit ;) ať se může paníček vytahovat jakého skvělého psa má.
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 kvě 2012 17:42

Barny ty si ale kousek,ty maly urvany potvory se nezerou,ja vim celej zivot ti vnucovaly ,ze JO.Ale oni nejsou dobry urcite ani nemaji poradne maso na sobe a jeste by ti rvali v brise.Tak je nech na pokoji.Maji jednu vyhodu,kdyz dostanou neco dobryho k zradlu tak vetsinou u toho premejslej,takze to stihnes sezrat driv nez oni.Tak je nezer a naopak ,hlidej si jejich misky.A stim curanim,dej pokoj,takovej aristokrat a dela si ostudu...
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Ajka v 25 kvě 2012 09:53

Barney, Bidduška tě úplně chápe, ti mrňaví uječení čtyřnožci jsou opravdu tak zralí na vyprášení kožichu. Drze si běhají navolno kolem ní a ještě piští a ona musí dělat dámu, že se s nimi jako zahazovat nebude, ale je to setsakra těžký.
No bude to muset vzít panička do vlastních rukou a vyřídit to na úrovni páníčků, proč my máme být ti rozumní a být hodní a na vodítku? Tohle je nefér.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod akras v 25 kvě 2012 10:28

Ajka: náš Pierre by naprosto souhlasil :11: Nedávno vzal psí spravedlnost do vlastních tlapek a dvě takové malé uječené potvory bez pudu sebezáchovy řádně poučil o slušném chování. Pierre na vodítku, mrňavci na volno, byl z toho řev na celou ves,sousedi se seběhli. Já stále mlčela a jen držela Pierra nakrátko,majitel mrňavců hystericky ječel a snažil je oba chytit. Pierre jednoho chytil za krkem /oni opravdu neměli pud sebezáchovy,ječeli na něj z bezprostřední blízkosti/,naštěstí psa zachránila chlupatá srst.Teď se nám všichni obloukem vyhýbají.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod wild owl v 25 kvě 2012 12:45

{5;24} Na někoho platí jen tohle.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Blanka.Mull v 25 kvě 2012 16:48

Je to kruty ale je to tak,maji si je drzet,ja mam uvazany oba psy,malou i velkou.A jeste jsou tak pitomy ,ze kdyz se jim neco stane a nemaji je uvazany tak budou obvinovat nas,co je mame na voditku.I kdyz na druhou stranu uz jsem v zivote videla dva maly pesy roztrhany a jeden byl na miste mrtvej.Ale zrovna to bylo obracene,malej byl na voditku a velkej ne.
No a Barny jak je to s tim curanim,uz si dal pokoj????A maly potvory si nech na potom,az dojdou konzervy....
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod wolf v 04 čer 2012 17:23

""8-() to jsou mě rady, nechat ty mrňavý, no dobrá. Čurat na bednu jsem přestal, ale do kabely paničky nakukovat nepřestanu. Jinak bydlím teda ve vesnici Nosislav, kousek po Židlochovicemi, a moji baštydárci, tedy moje nová rodina se jmenují Kendíkovi (jsou tu jediní toho jména) Páneček mi začal říkat naví ještě dvěma jmény: Hřebeček, protože když vidím kočku, nebo zajíčka, ta vyskočím na zadní jako kůň (krom toho už jsem jakého si koně potkal na vlastní čumák. Měl jsem z něho poněkud nahnáno, tak jsem po něm chňapnul, aby věděl s kým má tu čest. Ještě se vám musím pochlubit. Jsem tady středem pozornosti, jedni mě obdivují, druzí zase civí, jelikož nechápou co jsem zač. Křupani, neznají potomky našich slavných předků, kteří žili již za jakéhosi faraona. To mě povídal páneček. No a pánečkovi jeden člověk, jeho kámoš od té doby co nás spolu viděl říka "baron" {5;23} Ale musím se přiznat, z jedné strany mě rozčiluje, když mě páneček muchle a ocumlává, ale z druhé strany mě hubuje, že mu prí stále dělám ocásek. Nechápu co tím myslí. Když jde ke komplu, jako třeba dneska, jdu, tedy chi jít s ním. Ale je tu zádrhel. Je to po schodech, ale jsou zatočený a já se jich bojím. Tak mě páneček vezme do náručí (skuhrá u toho, jak jsem těžkej) a vynese mě nahoru. Dnes ale už po druhý mě učil jak se po nich chodí, jen na horu. Jsem z toho vykulenej, ale už to pomalu začínám zvládat. Dolů si to ale nelajznu, to bych si asi rozbil hu... Tak fešandy a fešáci, dneska to už stačí, další informace příště. heslo: vegetshow {5;19}
wolf

Příspěvekod jitka v 04 čer 2012 21:21

Tak to ráda slyším Barney že si žiješ spokojeně a nezlobíš. Nechávej se hýčkat a po schodech se nech nosit dál. Jakmile páníček zjistí že to zvládneš sám, bude líný Tě nosit a taky by si mohl spadnout. Tak to radši nezkoušej.
Tvůj kámoš puntíčkovanej Buck na Tebe rychle zapomněl a našel si nového kámoše - mrňavého jacka russla Kešla. Má ho moc rád i když na něj Kešl občas vrčí a bere mu plyšového medvěda, Buck mu ustupuje ale občas ho pěkně prožene po dvoře. Pokojík obývá s Brettem ale Brett určuje kde je jeho místo a ještě mu leze do misky a Buck ustupuje. Tak doufám, že brzy natočíš o sobě nějaké pěkné video a zase napíšeš nějaké pěkné povídání. :54:
jitka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní