Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BARNEY - greyhound GB

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BARNEY - greyhound GB

Příspěvekod akras v 05 čer 2012 05:22

Krásné povídání Barny, tak si hezky své páníčky předcházej, pozdravuj pana barona, tašku paničky okukovat můžeš, ale jen okukovat ;) Měj se krásně a zase napiš :113:
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Blanka.Mull v 05 čer 2012 18:02

Barny to si nedovedeš představit co všechno ta panička v tý tašce má.... to by si měl zkontrolovat.A ty schody ??,Psoveče to by ses měl naučit,co když dole bude kočka a ty ani nebudeš umět jí chytit a vyprášit kožich.Dovedeš si představit tu ostudu - ty nahoře kňučíš a ona se dole procházi s úplným klidem,protože NĚKDO neumí slézt dolů.....U nás u baráku pod schodama je jich plno.
Hele a to čumí ty dvojnožci,co??Takovou krásu nikdy neviděli,tak nechápou.Schválně jestli pak už ti řekli,že si třeba dobrman,nebo kříženec z útulku a nebo taky kůŇ - to řekli mě.A to sem dost malá.
Tak ahoj Rhyna.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Monča v 05 čer 2012 18:21

Psoveče !!! {5;24}
Monča

Příspěvekod akras v 06 čer 2012 05:27

{5;24} {5;24}
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Korálka v 22 čer 2012 21:07

Já si myslím, že Brettovi a Buckovi chybíš, z Kešlíka už mají docela nervy, mrňous sladkej :D :D :D je perfektní, že jsi našel tak krásný domov, s tím čůráním a malýma pesanama mi připomínáš Bugsyho :D ten to nepochopí do teď, že je nesmí lovit :P , ale čůrat přestal, i když mu to trvalo déle než tobě :D opatruj se :) a pozdravuj páníčka :) {5;35}
Korálka

Příspěvekod jitka v 22 čer 2012 22:25

No Kešlovi Barney určitě nechybí, Kešl se ho bál a schovával se vždycky pod auto. Kešl teď školí Bretta, dneska mu vzal rohlík a vrčel na něj. Bere mu hračky tak si Brett musí vystačit s klacky. Občas musím i zakročit.
jitka

Příspěvekod Korálka v 24 čer 2012 12:53

Tak tohle je typický Kešlík :D vždy musí mít zrovna to, co mají ostatní a umí si to pěkně bránit, je s ním sranda :D takovej malej hafík a šéfuje všem chrtům :D :D
Korálka

Příspěvekod Blanka.Mull v 24 čer 2012 19:44

Ahoj Barny tak jsme se dočetly že už doma nečůráš,tak nám poraď jak si to dokázal,moje nová ségra si s tím zatím hlavu neláme a máma šílí.Ale máte stejný problém a to je lovení malech prďolů-co s tím.Jak ti to tvoje máma s tátou vysvětlujou???Melody zatím dělá že nerozumí česky....Chce za každou cenu sežrat Stacynu..Takže je u nás pěkný haloooo.Zatím se tu nikdo nenudí a ani já né.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Korálka v 24 čer 2012 20:49

Tak to bych chtěla taky vědět jak to udělat aby Bugsík nechtěl lovit ostatní pesany :/ Když vidí psa, tak přesně, přestane rozumět česky :D je to škoda, protože je strašně poslušný venku a jde pořád vedle nohy, klidně by mohl chodit bez vodítka, kdyby nebylo ostatních pesanů... :D
Korálka

Příspěvekod Verda v 25 čer 2012 08:39

Korálko mrkněte k Rhyně do topíku, psala jsem tam o tom vyjíždění po ostatních psech a chvatu "pařát" :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní