Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Princ-Max

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Princ-Max

Příspěvekod Zdena v 07 led 2009 16:51

Tak konečně také otvírám Maxovi stránku na novém krásném foru.

IMG_0090.jpg
Dvojité trojspřeží. Novoroční výlet s kamarádovic dětma

IMG_0032.jpg
S páníčkem. Holky se znaží zmrlým drápem ze zmrzlé půdy vykopat zmrzlou myš. Max je logicky nad věcí. Zasněně hledí do dáli, kde se zanedlouho mihne divočák a páníček to málem odnese přeraženou páteří

IMG_0001.jpg
Spící Růženkov. Třetí spící pes se nevešel do záběru
Zdena

Re: Princ-Max

Příspěvekod Zdena v 07 led 2009 16:54

a ještě jednu fotku si neodpustím
IMG_0448.jpg
Zdena

Příspěvekod tereyska v 07 led 2009 18:42

Zdravíme :)

krásné fotečky, všichni jsou to fěšáci :). Princ-Max má super obleček? prozravíte prosím kde jste ho koupili? děkuji.Doufám, že to s divočákem - teda spíš s paničkem dopadlo dobře.
Blacky a Terez
tereyska

Příspěvekod Magda v 08 led 2009 09:37

Zdravíme Prince, kamarády i páníčky, je fajn, že zas můžeme sledovat krásné fotky a příběhy.
Magda

Příspěvekod Zdena v 08 led 2009 10:03

Díky za pochvalu :P

Obleček jsem koupila v Ledči nad Sázavou. Firma se jmenuje "spokojenypes". Je vlastně internetová, ale my tam byli osobně neboť to máme při cestě na chalupu. Jsou tam fajn lidi. Max byl volně vypuštěn do obchodu a mohl si vybrat, co se mu líbí ;) Tak si vybral modrý obleček, náhradní obojek a vlastní pytel žrádla. Nádavkem dostal kost, kterou pak gentlemansky věnoval Mášence.
Zdena

Příspěvekod tereyska v 08 led 2009 23:25

Děkujeme za informace :D , brzo budem taky fešáci venku .. a ta zima je fakt mrazivá poslední dobou hodně. Koukneme na jejich web ..osobně je to vždy sice lepší, navíc když říkáte, že jsou tam fajn lidi.. tak uvidíme.
Vybral si tedy párádně to se musí nechat a ještě se rozdělil, to Blacky je žrádlo a pamlsky "pes" ;) , nedělí se a když se jiný pes k němu při pamlsku meno žrádlu přiblíží ..varuje ho vrčením.
Zdravíme Blacky a Tereza
tereyska

Příspěvekod Lucie v 09 led 2009 12:42

"spokojenypes" je perfektni firma a sama majitelka ma chrty doma a nabidla velmi ale velmi zajimave slevy pro cleny nase OS.
Lucie

Příspěvekod Zdena v 03 dub 2009 10:11

Tak jsme dneska narazili při raním venčení na opilce, vyspávajícího na dřevěném soklu v parku tak ve výšce chrtí hlavy. Nejdřív si ho všimla Mášenka, strašně se ho lekla a začla pochopitelně děsně hulákat. TAk jsem ji volala s tím, že jí radši chytím na vodítko dřív než si promyslí nějakou lumpárnu. A uprostřed diskuse s Mášou najednou slyším, jak chlap zařval. Kouknu, a vidím Maxe, jak na nataženém flexi stojí a jemně svým mokrým nosíkem ojíždí opilcův obličej. A jak chlap zařval, tak se všichni tři moji psi rozesmáli na celý kolo. Nejvíc Barunka, která by k cizímu člověku nikdy nešla - ta se uplně za břicho popadala. Max se taky chechtal - tuhle jsem někomu vyprávěla, že už začíná mít ten náš adopťák smysl pro humor. Tak tohle je jedna z jeho verzí. Máme dobrou náladu, protože je jaro. Každopádně se už velmi těším až budeme venku z města.
Zdena

Příspěvekod tereyska v 04 dub 2009 18:26

.. tak to bych chtěla Maxe vidět i s holkama :lol: , hlavně že se pobavili :)
tereyska

Příspěvekod Zdena v 10 dub 2009 08:41

Musím se svěřit se svým dnešním posledním předprázdninovým Karlínským venčením. Večer opravdu už jedem ven a myslím, že je čas, aby si od nás Karlín na chvíli oddechnul. Venčení začlo tím, že se Max vrhnul na pitbula. Prostě vycházím z baráku - dávám vždycky dost pozor, protože nevidím krz dveře, takže mám všechny psy na vodítkách, ale nějak jsem si zapomněla stopnout Maxovo flexi. Za vratama šel pitbul, než jsem pustila kliku, Max na něm visel. Třetinu vteřiny nato jsem ho strhla a páníček pitbula reagoval taky bleskově. Nic se nestalo, ale člověka takováhle chyba nepovzbudí. Naštěstí páníček neřek "popel", jen na mě zved obočí :oops:

Chvíli nato Mášenka usoudila, že je v parku málo "akčně" a rozhodla se přestoupit zákaz "chodník", (jehož porušení se trestá setnutím hlavy (obrazně) a ona to dobře ví), a podívat se na psy na druhé straně ulice. Zabrzdila jsem jí sice, ale musela jsem zařvat tak silně, že se to naší kotlinkou muselo nést až do Libně. :oops: a rozhodně - kdo mě do dneška neznal, tak mě už zná.

Cestou domů vstoupila Barunka do otevřených dveří bufetu, a začla loudit u bufetujícího pána. Z parku chodí navolno, takže to bylo prostě její svobodné rozhodnutí, i když taky ví, že je trestné. Max měl důležitou práci u aut a Mášenka u popelnic, takže já na nich visla a snažila se je přetáhnout vlastní vahou abych mohla bufetující Barunku odvléct z bufetu neboť tato náhle onemocněla selektivní hluchotou nebo zapomněla všechna svoje jména. Tuhle scénku kdyby někdo natáčel, tak jsme z veselých videoklipů na prvním místě. Pan prodavač s bufetujícím pánem se ale nějak nesmáli, každopádně nenadávali - no nejsem zase žádnej puberťák a viděli snahu :oops: Běžná venčící rána zaplatbůh nebývají tak dramatická. Létu zdar.
Zdena

Další

Zpět na Adoptovaní