Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Princ-Max

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Princ-Max

Příspěvekod Dona v 10 dub 2009 09:29

:lol: :lol: :lol: Omlouvám se za tu škodolibost. Zvláště s tím pitbulem, to člověka zamrazí, protože kdyby chtěl...
Dona

Příspěvekod tereyska v 14 dub 2009 13:33

Zdeni .. tedy.. uff a létu opravdu zdar :)
možná by neškodilo fakt tomu Maxovi na ten cvičák i když vím jaký na to máš názor - vím že tvá smečka není nemalá.. zdravíme ať se na chatě daří :)
tereyska

Příspěvekod Zdena v 21 dub 2009 13:34

Po delší době se zas hlásím. Vlastně ani nemám s čím. Hafani jsou na chalupě s tetinkou, zvládají to skvěle, včetně nepřetržitého přílivu nejrůznějších řemeslníků a dřevařů neboť je kolem baráku stále co řešit. Maxovi jsme dodělali plot, takže má ted 5000 metrů pro svoje chlapské čuchání. Nicméně jakmile se kruh uzavřel, jednou si ho obešel, pak si hlasitě povzdech, že ted už fakt všechny díry tesař uzavřel a do lesa asi neuteče, vlez do postele a zahrada ho přestala zajímat. Já se těšila jak bude lítat...Jestli se ho dotkl ten nedostatek důvěry...každopádně sousedovic slepice, kolouši v lese, zajíci na louce a možná i ryby v řece (ty zase spíš před Mášenkou) jsou v bezpečí a tetinčiny nervy taky. (A tímpádem i moje).

S tím cvičákem Terezko - já ani nejsem proti. Koneckonců s každým svým psem jsem minimálně jeden semestr na cvičáku absolvovala. S Mášenkou dokonce obranu jako se svojí starou ovčandou. Jen mám u Maxe pocit, že to nebude k ničemu. To bych tam musela chodit s celou smečkou. Já jsem pochopila, že on nikdy nejde do boje úplně na vlastní triko. Když holky blafnou na psa (např. v jejich teritoriu před barákem, navíc když jsou na vodítku), tak on ho, chlapácky, jde rovnou zakousnout. Když si bude se stejným psem hrát radostně Máša v parku, tak si ho ani nevšimne. Podobně je to s malými psy. Rozhodně je nehodlá za každou cenu zakousnout. Jedině tehdy, když se dají do běhu. V každým případě u Maxe agresivitu nepovažuju za žádnou katastrofu. Jeho chování je sice rizikové, ale vysvětlitelné a jak začínám chápat jeho zákonitosti, tak se tomu snad bude dařit dobře předcházet a časem to možná i obrousíme. Každopádně těch incidentů není víc než o kolika víš. Zatím je důležitý nedělat blbý chyby :oops: . Jo a taky to pojištění! To už jsem chtěla dávno a úplně se mi to vykouřilo, takže díky za připomínku.
Zdena

Příspěvekod tereyska v 21 dub 2009 19:59

Ahoj Zdeni, tož snad Maxe začne zase takový pozemek bavit, sakva co by za to dali jiní, ale chápu asi si řekl že teď bude dělat uraženého, že nemůže utéci do lesa a na průzkum a pak si začne zase užívat prostoru i když takové povalování taky dobré :lol:
Jiank tě chápu se cvičákem, ale já osobně tedy.. si myslím, ře by se to dalo zmírnit s tím cvičákem, tréninovat přesně s čím je problém, už jsem se na to ptala na cvičáku a vždy to pomáhá a rada s vet..
ale ty jsi jeho panička a víš nej co pro něj a jak, byl to jen návrh..
jsem ráda, že se smečce daří :) a zdrvavíme celou smečku Blackovi
tereyska

Příspěvekod Zdena v 22 dub 2009 10:54

No tak to pak na podzim ještě proberem, pokud máš pocit, že na Tvém cvičáku mají jiný přístup než na tradičních. Já se teda na to ptala hned někdy v listopadu - hledala jsem vpodstatě zkušeného pomocníka, ale nikdo do toho nechtěl jít. Pak se člověk nějak adaptuje na situaci a už mu to nepřijde tak zásadní.
Zdena

Příspěvekod tereyska v 24 dub 2009 11:42

určitě Zdeni probereme, ráda, myslím, že důležitý je přístup a motivace pro psa . Když si vezmu, že mi mnoho lidí tvrdilo, co vše nejde a já to s Blackym zvádla .. když spousta lidí říká, že to nejde je to něco na mě.. chce to jen čas a trpělivost než to člověk vzdá :). Přes léto se chytáme vyzkoušet cvičák v Lysé Nad Labem a také se tam budeme scházet určitě s Feorou a Sandrou :) . neb Hellpes v Praze daleko při tolika co mám zvádat .. Tak uvidím i co tam, ale slyšela jsem chválu, ale ještě tam zajedu než se přihlásím tam..
krásný víkend celé smečce :)
tereyska

Příspěvekod Zdena v 11 kvě 2009 10:35

Zdravím po víkendu, zase jednou po čase. U nás je vše momentálně v klidu a harmonii. Maxíkovi začlo krásné období, neb zvolna začínají hárat naše holky. Začla Barunka - jako šéfka smečky :lol: ...ne, že by to Maxovi ubíralo na spánku, ale její náhlá pozornost ho evidentně těší, když ho doteď jen přehlížela - nebo spíš podhlížela. Chodí spolu tlapu v tlapě po zahradě a tváří se zamilovaně. Když Max spí, Barunka nad ním sedí a čeká až se vzbudí... a on se pak na ní láskyplně usměje a zase jdou na zahradu, kde spolu voní k rozkvetlým stromům a žerou trávu. :8:
Jsem zvědavá, až začne Máša, jestli to bude taky taková romantika... :19:
Zdena

Příspěvekod Magda v 11 kvě 2009 10:59

Ježíš, to je tak romantické :53: Prosíme foto
Magda

Příspěvekod Zdena v 11 kvě 2009 11:48

Tak fotky zatím bohužel nemám, já na ten foťák nejsem úplně zvyklá. Ale příští týden si vzpomenu!
Zdena

Příspěvekod tereyska v 11 kvě 2009 16:58

to jsem ráda Zdeni, že je u vás ve smečce taková harmonie :) . zdravíme všechny :)
Blacky se taky pase jako ovečka, naposledy jsme mu musela asistovat u "kakání" neb mu trčla tráva ze zadku a na něm to hovno :21: a nee a nee ho setřást, tedy hlavně tu trávu pokaděnou.
tereyska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní