Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BIDDY (Rooska Biddy) GREYHOUND

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BIDDY (Rooska Biddy) GREYHOUND

Příspěvekod iiivetka v 10 úno 2013 11:32

Tak sa spýtam doktora na ten kreatinin.
Propalin papá tak nejak od jesene. Neviem presne, ale najprv sme mali 30ml. balenie, potom 100ml a teraz sme kúpili ďalšie 100ml balenie. Tam je napísaná odporúčaná dávka podľa hmotnosti. Nám doktor vypočítal dávku 5ml 3x denne- Potom sa ale viac krát stalo, že sme jej na obed zabudli dávku dať a nič sa nedialo, tak sme prešli na režim 2x denne 5 ml a všetko je v pohode. Keď zabudneme Propalin niekde a nedostane dávku za jeden deň tak sa to kvapkanie vráti...
Propalin je zázrak, psy tak nemusia brať hormóny. Funguje tak, že pomáha močovému zvieraču fungovať :)
Propalin je mpodľa mojich informácii na celý život psíka....Lebo inkontinencia sa nedá nejako inak riešiť.
iiivetka

Příspěvekod jitsvejdikova v 13 úno 2013 21:25

Zdravím Bidušku i paničku. Jsem ráda , že se to vyřešilo. Ale Biduška má parádní pelíšek a mě by se líbil pro naše kluky . Micka a Walta. Tak kdyby mě panička dala tip . kde je můžu objednat, tak bych pištěla štěstím. Díky Jitka
jitsvejdikova

Příspěvekod Jana v 14 úno 2013 13:06

Naše Keliška-kanadská bílá ovčanda-cca 30 kg 7 let, žije jako venkovní pes. Bere Propalin již několik roků. Je to inkontinece po kastraci. Dospěli jsme k dávkování 0,5 ml ráno a 0,5 ml večer. Případně i celou dávku najednou. Je potřeba dávkování vyzkoušet. Je jasné,že zpočátku než lék zabere je dávkování vyšší a postupně si sami zjistíte jaká dávka už stačí a co už je málo. Určitě je lepší koupit balení 100 ml příjde to laciněji. Zabírá dobře a když je potřeba tak se nedá nic dělat. Taky jsme nečekali,že nás postihne po kastraci takovýhle problém.
Držíme palce,aby bylo vše v pořádku a čurání zmizelo. :113:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Ajka v 03 bře 2013 20:13

Bidduška se drží na propalinu velmi dobře, dávku jsem snížila z 0,6ml 3x denně na 0,5ml 2x denně a stačí jí to.
Zítra musím objednat další nebo nám dojde a bude problém ""2-()
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Verda v 04 bře 2013 08:37

paráda!
Verda

Předchozí

Zpět na Adoptovaní