Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Freddie (greyhound, Benešov nad Ploučnicí)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Freddie (greyhound, Benešov nad Ploučnicí)

Příspěvekod Veronika Křimská v 30 pro 2011 14:52

Ahoj všem, asi před hoďkou jsem mluvila se Štěpánkou, Freddík se má bájově :-) Je tam moc spokojený a nečůrá, takže mi dělá radost :-) Štěpánka se pak nějak zaregistruje, tak vám sem napíše více informací a přidá nějaká ta fota :-)
Veronika Křimská

Re: Freddie (greyhound, Benešov nad Ploučnicí)

Příspěvekod Verda v 30 pro 2011 19:39

Super :) Fredák se bude mít skvěle!
Verda

Příspěvekod wild owl v 31 pro 2011 20:38

Freďáku, hodně štěstí v novém roce v nové (teď už tvojí) rodině! :113: Je dobře, že už víš, co se sluší a patří. ;)
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod ivanaku v 31 pro 2011 22:49

Freďulko, mám velkou radost, že nový rok a všechny další už strávíš v nové rodince. Moc ti to přeju. A už konečně napiš, jak moc fajn se máš. My špiónky jsme zvědavé, tak nás moc nenapínej. :P
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod hrdlička v 01 led 2012 23:55

Fredíku, moc gratulujeme k nové rodince, tak ses, klučíku krásnej, dočkal ""5-() .
Tak hodně štěstí a kráááásně si to užívej :54: :54: :54: .
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod Denisa v 03 led 2012 12:11

TAk dlouho jsem tu nebyla, že teď zírám a zírám to je tak skvělý, že má Fred konečně rodinku... škoda že ne blíž k Mannymu ale je to supeeeer.. tak hlavně fota házet...
Denisa

Příspěvekod Veronika Křimská v 03 led 2012 14:28

Denčo, fota budou, dnes jsem o tom mluvila s Láďou, Štěpánka má problém s přihlášením, tak bude Pavel Láďovi večer volat a vyřeší to, takže pak nám sem Štěpánka může psát. Jinak my jsme se Štěpánkou každý den telefonicky v kontaktu a lepší rodinu jsme si pro Freddieho nemohli přát ((14:))
Veronika Křimská

Příspěvekod stepastemberk v 03 led 2012 20:13

Dobrý večer všem.
Konečně jsme překonali techniku a můžeme podat zprávy o chlapíkovi z Irska jménem Freddie (Frockin Berry).Možná je dobře napsat trochu celý příběh.
Už v roce 2009 jsem zaregistroval,že existuje tak úžasný projekt,kterým adopce závoďáků bezesporu je.Po počátečním pátrání a získávání informací jsme se jeli podívat na ta nádherná stvoření a okamžitě jsme věděli,že se o některého musíme postarat.Máme doma malého křížence,kterého jsme vyzvedli z Děčínského útulku,byl největší chudák ze všech,tak to vyhrál.Problém je,že se poměrně hodně bojí lidí a velkých psů také.Náš první pokus nevyšel,jmenovala se Dods Beauty a byla na Baďana příliš divoká.
Freda jsme nějakou dobu sledovali,děkujeme Veronice za zprávy o jeho chování,moc dlouho nám to netrvalo a rozhodli jsme se zkusit to znovu a hurá hned při první návštěvě u nás to proběhlo dobře a kluci se k sobě choavali jako staří kamarádi.Jen Verunčiny slzy rozhodly,že Fred putoval ještě na den do Nového Boru.
Rychle jsme nakoupili vše potřebné (pelech velikosti raftu) a těšili se na Freddíka.Dorazil a je úžasňák,trochu nám to doma chtěl počůrat,ale byl ve stresu,tak jsme ho omluvili,díky Veronice je v pohodě a v bytě nemočí je to frajer.Na vodítku chodí jako profík a je roztomilec veliký i zbytek rodiny je z něj nadšený.Trochu jsem se s ním proběhl a určitě ví,že mě musí šetřit a jenom kluše a já se těším,že spolu budeme vycházet.Na silvestra jsme s ním leželi v pelíšku a trpěli s ním,Bady seděl na nás a taky byl ve stresu z toho rachotu tak jsme byli na "jedné hromadě".Freddie je u nás skoro týden a pomalu si zvyká na náš denní rytmus,Štěpánka si vzala dovolenou aby měl čas se zabydlet.

http://greyhound-data.com/d?z=ij5fVH&d= ... &x=28&y=16

Fota Freďana samozřejmě budou,zatím zápasíme s rozbitým foťákem.
Přílohy

Fred.jpg
Pelešák
Frockin Berry
stepastemberk

Příspěvekod Veronika Křimská v 03 led 2012 20:28

Pavle a Štěpánko, jsem moc ráda, že jste tu techniku překonali a hlavně, že Freddie našel domov právě u vás :-) Však víte, že byl moje velká srdcovka, ale vím, že u vás se bude mít lépe :-) Sám mi to naznačil tím, jak se u vás hned uvelebil v kuchyni, upadal do hlubokého spánku a nechtěl se mnou jít zpět :-D Dalším hodně přesvědčivým plusem pro mě byl Adámek, protože takhle vychované dítě jsem neviděla hodně dlouho! A to myslím vážně!
Jinak takový velký pelech má a stejně usne napůl venku :-D Vypadá jako by byl po velké párty :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod stepastemberk v 03 led 2012 20:34

Veroniko,
včera jsem v tom pelechu usnul i s oběma psy i tou opicí :D Dneska měli kosti a dooost si to užili.
Frockin Berry
stepastemberk

Další

Zpět na Adoptovaní