Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jamie a Snowy

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jamie a Snowy a Buck

Příspěvekod Lenka Č v 13 pro 2010 15:05

šikulka je to ""5-() to mi připomíná Bobka,taky od prvního dne jako doma.Nejvíc jsem se bála schodů,že ho halamáka budem ze začátku nosit,ale než jsme se ke schodům vůbec dostali,Boban vyběhl a seběhl schody jako by tu byl doma už dlouho a čistotnej taky :3:
Zdravíme modráska Bucka :11: a jeho celou smečku :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 13 pro 2010 15:58

něco málo obrázků z příjezdu obříka Bucka
Přílohy

PC115790.JPG
PC115790.JPG (48.88 KiB) Zobrazeno 1274 krát

PC115806.JPG
PC115806.JPG (39.51 KiB) Zobrazeno 1274 krát

PC115965.JPG
PC115965.JPG (50.73 KiB) Zobrazeno 1274 krát

PC115968.JPG
PC115968.JPG (49.25 KiB) Zobrazeno 1274 krát
pzlkovanova

Příspěvekod Kateřina D v 13 pro 2010 19:24

Fešák {5;13}
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Marcela v 13 pro 2010 19:43

Petro děkuji za vložení obrázků. Buck je opravdu šikulka-schody nedělejí žádné potíže, dnes se uložil do pelechu vedle Jamieho, který to chvíli vydržel,ale pak se odsunul na sedačku.Snowy má dnes nějaké zažívací potíže takže nechce žrát a dvakrát zvracel nějaké žluté hleny tak nevím co sežral,ale nechce se mu ani pít - uvidíme co zítra-dala jsem mu živočišné uhlí.
Marcela

Příspěvekod stana v 13 pro 2010 19:48

tedy Buck ma na te predposledni fotce tlaminu jako nas Sajlik.Krasavec. {5;13}
stana

Příspěvekod Marcela v 15 pro 2010 11:44

Buck je takový hromotluk,když jdu s pesanama ven tak se všude tlačí, ale jinak je moc hodný. Rád se mazlí tak jako Snowy a strká hlavu do klína.Neřekne si,že chce jít ven čůrat nebo kadit, ale zase jako Snowy čeká až se půjde a hotovo. Nesmím to zakřiknout, ale zatím jsou v pohodě a pelechy si tak nějak všichni střídají a zatím ještě ani nebyl náznak vrknutí jeden na druhého. Jen Bucka nemůžu naučit chodit žrát do svých misek-nevím čím to je,ale nejraději leze do druhých misek.
Jak jsem psala tak Snowy sežral v neděli večer talíř chipsů a v pondělí mi začal zvracet žluté hleny. Od pondělí nechce žrát a pije jen trošku.Dnes ráno jsem v těch hlenech našla červené sražené skvrnky tak jsem s ním jela na veterinu.Dali mu tři injekce na podrážděný žaludek,krev v moči nemněl,ale si má trochu chycenou slinivku.Má zvyšené procento bílkovin tak uvidím jak mu bude dnes.Mám mu dávat rozpuštěný ambipur , nutit jej pít a jen piškoty a nebo rýži.
Marcela

Příspěvekod Verda v 15 pro 2010 12:32

Sakriš! To může být z těch brambůrků? Chuděra...snad bude brzy lépe!
Verda

Příspěvekod Marcela v 18 pro 2010 11:16

Snowy už je v pořádku a má takový hlad,že by sežral i mě. Buck je moc hodný kluk jen mám s ním takový problé m, že se bojí chodit po dlažbě a plovoučce.Nohy se mu rozjíždějí a má strach udělat krok. Když přijel tak na dlažbě upadl a teď se fakt hodně bojí. Kluci jsou jenom dole v kuchyni a obýváku,takže šanci chůze na jiném povrchu nemá. Snažím se lákat na piškoty a jiné dobrůtky aby se vůbec pohnul z pelechu a my mohli jít ven. Nechci ho tahat násilím. Máte někdo obdobné zkušenosti a popř. rady co by pomohlo?
Marcela

Příspěvekod Luci P. v 18 pro 2010 12:14

Billy nám na plovoučce taky dost bruslí. Už se párkrát natáhnul, když seskakoval z postele, ale naštěstí ho to neodradilo. Dřív chodil fakt po drápech, jak měl tlapky našponovaný, ale už si uvědomil, že když bude chodit po polštářcích, tak mu to tolik klouzat nebude a je v pohodě.
Možná by zatím pomohli natáhnout na podlahy nějaký běhoun a pak ho dávat postupně pryč... :39:
Luci P.

Příspěvekod Marcela v 18 pro 2010 12:23

Když jej tak sleduji tak je fakt,že chodí po drápech a je úplně ztuhlý a pak se snaží rychle přeběhnout,ale to je ještě horší. Pomalu se jej snažím chytit za obojek a jdu opatrně s ním aby se tak nebál.
Marcela

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní