Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jasper (lurcher)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jasper (lurcher)

Příspěvekod Zuzcha v 24 říj 2010 11:50

wow tak to je nádhera, "nepotřebný" pes daný k adopci nakonec perlí v canisterapii a pomáhá člověku .... WOW gratuluji ke zkouškám a Vy i Jasper máte můj velký obdiv!!!
"2"-() "4"-() "1"-() ""5-() ""4-()
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 24 říj 2010 16:55

Moc děkuji za odkaz, hned tam napíši. Já jsem obecně považována za blázna, co všechny propojuje, tak se mi to hodí :D . Viktorka, tedy nový přírůstek už je vidět na fotkách v Chanově, protože je stejně jako 3 předchozí pejsci včetně Jasínka bezkonkurenční - zase jinak praštěná. Takže se zaučuje a nepochybuji o tom, že bude super! Ale fakt už je stop stav, páč v zadu v Zafiře jezdí 3 a když fakt máme jet všichni kamsi na výpravu, musí jeden jezdit připásán vedle synka. Ještě že je také miiiiiiluje. ((14:)) . Zrovna tu komentuje ty krásné "Jaspoušky" v nabídce animací {5;35} . Tedy, dodávám, že Jasper je posedlý polohováním, jako asi skoro každý chrtínek a takže láska mého syna k němu v noci drobně kolísá podle toho, jak ho zalehává :lol: . Ostatně to je vidět ve fotkách z volného času, hi, hi. Ale obecně na něj nedá dopustit!
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz
Lucie a smečka:-)

Příspěvekod pupulu v 24 říj 2010 17:09

Lucko to je úplně super,jak pro někoho nepotřebný adoptovaný chrt dokáže pomáhat lidem.skvělé!!A že zvládá i polohování je fakt úžasné. ""4-()
pupulu

Příspěvekod Verda v 23 lis 2010 16:52

Zdravím, nechcete se přidat na akci? ...
viewtopic.php?f=67&t=2185
Verda

Předchozí

Zpět na Adoptovaní