Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jasper (lurcher)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Jasper (lurcher)

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 08 úno 2010 00:57

{5;35} Tak jsme i my úspěšně dorazili domů. To malé uječené stvoření naštěstí usnulo hned, jak jsme vyrazili. Jeli jsme dlouho, bydlíme teď na horách.. Poprvé jsem se úspěšně vyvenčil až na verandě, kde na mě čekaly dvě psí kámošky - Kenda dobrý, moc si mě něvšímá, ale to mladé bílé pískle mě občas dráždí tím, jak si chce hrát. Ale během chvíle jsem si vybojoval ve smečce místo a bylo. Vlastně je to tu docela fajn, už mě rozptylují jen malá mňoukající dráždidla a vůně jídla na kuchyňské lince. Maminka mě pořádně prohlédla, trochu se polekala toho, jak mám tenkou kůžičku a jak se mi rychle dělají oděrky, otlaky a různé krvavé ranky. Zuby vyřešíme později, nejprve mi je asi zkusí vyčistit, ale až prý po drápkách, které mám zatočené. Maminka slíbila, že budeme tyhle nepříjemné věci dělat až od zítřka, myslím, že dneska toho bylo už dost... Mno, smečku jsem srovnal, kočky vyhnal na trámy ke stropu, teď odpočívám u maminky na gaučíku a tulím se...je nejvyšší čas jít do hajan {5;14} Dobrou noc, zítra prý budou fotky..A abych nezapomněl, děkuji všem, kdo se zasloužil o to, abych teď ležel u krbu s takovýma pěknýma holkama {5;19} . Váš Jaspínek.. {5;35}
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz

Re: Jasper (lurcher)

Příspěvekod Solejka v 08 úno 2010 08:14

:11:
Solejka

Příspěvekod Lenka Č v 08 úno 2010 10:08

vítej mezi námi Jaspíčku a už se těšíme na fotečky :113: :11:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 08 úno 2010 10:34

Fotky ze rvaček maminka prý posílat nebude...je jich dost, jsem zatím nějak citlivý na kontakt s holkama. Kočky mamča raději zatím přestěhovala do vedlejší místnoti, protože by nic neudělala. Teď zrovna ležím zase na gaučíku a když mě nikdo ze zvířat neotravuje, tak si vegetím. Jen mi pořád z něčeho teče krev a mamča už psala doktorovi, zda si na nás udělá ve středu čas. Když mi zrovna neteče konec ocáku, tak jsou to dásně, oděrky, které mám všude po těle..Taky drápky necháme prý veterináři, protože jeden mám skutečně vrostlý do paspárku a pláču, když se s tím maminka snaží jen hnout. Na ni, na pána a na Danečka jsem hodný. Jsem asi jen velmi unavený... Fotečky maminka večer vloží s tátou, protože se jí to pořád nedaří, ale věřím jí.. No, lidi, já jsem to v životě taky neměl lehký, mamča mi pořád šeptá do ouška, že to zvládneme a že mě už nikdy nikam nedá, to mě uklidňuje. Ten prcek je taky fajn, když už si mě všimne, jásá, že tu jsem a pohladí mě..pod dozorem maminky, aby toho náhodou na mě nebylo moc. Tak zase ahoj večer..až se... {5;23}
www.aaja.cz

Příspěvekod Lucky v 08 úno 2010 10:35

:) Koukám, Jaspi, že ses poměrně bleskově aklimatizoval.
Lucky

Příspěvekod Zuzík v 08 úno 2010 14:59

Aspínku, tak si to moc užívej. Pan doktor ti určitě pomůže s bolístkama a bude jen a jen dobře. Jsi moc krásný pejsánek a posílám ti pusu na čumáček
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod dadynka v 08 úno 2010 18:47

Božatko, ten má ale bolístek. Jistě to dáte postupně s doktorem do pořádku. Moje Ladynka byla po příjezdu hodně špatná, trvalo to pár dnů, vylekaná, unavená, bojácná. Držím palečky, ať si to pesánek brzy v hlavince srovná, že bude už jen dobře a ať je brzy v pohodě se všemi doma. :54:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 08 úno 2010 21:58

Tak zase já ;) Právě jsem si bránil s boxerkou rodinku před sousedem a zjistil jsem, že i ta malá bílá protivná může být k něčemu dobrá {5;17} . Každopádně, už dlouho jsem se na ni nenaštval..a když jo, tak se nechám od maminky slovem usměrnit. Jsem totiž celkem poslušný. Sice jsem běhal s paničkou každých 20 minut ven 3 patra domu dolů a nahoru, ale potěšilo mě, že šla pokaždé, když jsem si řekl..také jsem byl pokaždé velký šikulka {5;16} . Za to maminka prostě nemůže dát fotky na fórum a tak kdo chce, může juknout na: http://www.aaja.estranky.cz/fotoalbum/c ... pie/jasper. Tam se jich pár objeví {5;1}.
www.aaja.cz

Příspěvekod Lenka Č v 08 úno 2010 22:36

:113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Solejka v 09 úno 2010 09:33

Jasperek je moc krásnej, snad brzy vykurýruje všechhna ta bebíčka :11:
Solejka

Další

Zpět na Adoptovaní