Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jasper (lurcher)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jasper (lurcher)

Příspěvekod Kateřina v 06 kvě 2010 11:52

Nejlepší je ta fotka jak jsou všichni tři námáčknutý na tom gauči :)
Kateřina

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 30 kvě 2010 18:29

{5;1} S radostí Vám všem oznamuji, že dnes Jasper složil své první canisterapeutické zkoušky {5;1} . Jsem hrdá, protože všechny naprosto ohromil (včetně mě :lol: ) téměř bezchybnou poslušností. Speciální canisterapeutickou část a týmovou práci máme bez chyby, tudíž máme ztrátu pouze 4 bodů na naprosté bezchybnosti a prospěli jsme na 1 :8: Hned, jak budu mít fotky, tak budou na webu a upozorním na ně. Jsem moc šťastná, že ho máme. Mimochodem Kenda také za 1, jen se 2 bodovou ztrátou, ale myslím, že byla více ovlivněna mou nervozitou než Jaspínek.
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz

Příspěvekod Magda v 30 kvě 2010 18:36

A my moc gratulujeme, úžasná práce, omlouvám se, že jsem nereagovala hned na sms, ale všichni kdo dnes byli v Chrastavě to měli z první ruky, všem jsem četla nahlas. ""5-()
Magda

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 30 kvě 2010 18:41

Děkuji Magdi, jsem šťastná, že ho mám a Vám děkuji za to, že jste mi k němu pomohli. Výstupní kontrola před zkouškama ukázala, že přibral 3 kila a už je to prostě spokojený fešák. Jdu to psát původní majitelce, zatímco Jaspínek je už natažený v posteli ve své oblíbené poloze se stehýnky hozenými vzad {5;24}
www.aaja.cz

Příspěvekod pupulu v 30 kvě 2010 18:45

Naprosto SUPER zpráva,mám velkou radost za Vás!!!!!!Je to skvělé a je úžasné,že to dokázal adopťák!!!Moc a moc gratulujeme!! "1"-() ((x:)
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 30 kvě 2010 20:06

krásná zprávička,moc gratulujeme ""4-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 06 srp 2010 09:22

Srdečně Vás zdravíme kamarádi! Posílám Vám všem včetně nových přátel pozrav od Jasperka. Jsme v procesu stěhování se na Brandov, tedy na hřebeny Krušných hor, takže konečně už naše vlastní bydleníčko se zahradou pro pejsánky. Musím říci, že Jasínek je prostě bezproblémový pejsek, nevím čím to, ale na Brandově už pejsci vydrží bez toho, aby něco proveli už celou pracovní dobu. Ale děláme to jen výjimečně, protože když nejsou v práci, prostě tu chybí. Jinak, volno bez vodítka s přivoláním už zvládáme skvěle, dokonce se Jaspínek vrací sám ve chvíli, kdy v dálce zahlédne psa nebo cokoliv divného. Na zkouškách se smáli, že dělá věci dříve, než je vyslovím, že mi čte myšlenky. Nově také polohujeme, doporučuji fotky na http://www.aaja.estranky.cz/fotoalbum/c ... v-doksech/ Je to prostě ztělesněná psí lásečka {5;19} Nově také chodíme do dětského domova od 0 do 3 let ((14:))
www.aaja.cz

Příspěvekod Lenka Č v 06 srp 2010 09:50

tyhle krásný fotky,mi vždycky vrhaj slzy do očí.Jaspík jak je mezi dětmi šťastný a děti s ním :113: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 24 říj 2010 07:01

{5;1} Zdravíme všechny chrty, nechrty a páníčky! Tak jsme se také rozšířili o 4. psa a fakt hlásím stop stav {5;24} . Ve smečce nám přibyla adoptovaná fenka setra s retrieverem, která byla v naší rodině umístěna ve spolupráci s veterinou na "dočas", tak pozor :lol: , dočasy jsou nebezpeční. Je to takový chlupatý Jaspínek, hi, hi. Na www.aaja.cz jsem umístila poslední fotky z Chanova a kojeneckého ústavu, kde Jasínek se svou smečkou také pracuje. Všimla jsem si, že bude srazík v Chrastavě, tak dnes budeme doma debatovat, kolik se nás aspoň na sobotu vydá zkouknout všechny ty krásná a úžasná stvoření ((14:)) . Abych nezapomněla, Jaspuška Vás všechny pozdravuje z gauče, je se mnou na noční, takže dospává:-)
www.aaja.cz

Příspěvekod Lex v 24 říj 2010 08:54

Ahoj Lucko,

to je krasne cteni o te vasi velke a sikovne smecce... chystate se pripravit i novy prirustek na zkousky? ;)

jinak jsem dnes nahodou natrefila na tenhle clanek-odkaz, tak prikladam...
http://www.pespritelcloveka.cz/kategori ... sterapeuty

zdravi Saša a Jack
Lex

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní