Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Skunk (lurcher)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Skunk (lurcher)

Příspěvekod Solejka v 09 úno 2010 09:20

Myslela jsem, že založení nového topicu v adoptovaných nechám až na Skunečkovu paničku, ale on se strašně moc snaží a dělá rychle pokroky, tak jsem si říkala, že by to byla škoda.

Hezky pomaličku trénujeme chození na venčeníčko. Skuneček umí krásně sedni, zkouší dávat pac a po vzoru Aspíka dělá poklonky a pusinky. Začíná reagovat na jméno, předtím vůbec neměl tucha, ani se neotočil, teď u toho bláznivě vrtí ocáskem, teda spíš svým pahýlkum. Aspik se může přetrhnout, aby ukázal, jak je zlatej a poslušnej pes. Nejvíc srandovní je, že se Skunky snaží kompenzovat svoji velikost a často chodí jen po zadních (jako ta fenečka, co neměla přední nožičky), a nebo přední hodí Aspovi na záda a tak chodí vedle něj. Taky zkouší spinkání na zádíčkách, ale má kulatý hrudníček, takže to moc nejde. Ale s jeho šikovností a opičím talentem věřím, že nám to natře. :78:

Včera jsme vážili a má jen 18,1 kg. Naštěstí mu moc chutná, včera než se Aspik zvedl z pelechu, byly vysáté obě misky. Jó, kdo pozdě chodí....

Panička pak bude muset pořešit lupy a kožíšek, protože tam to bude asi dlouhodobá záležitost, ale určitě se podaří.

Skunkyho úžasný úsměv

Obrázek

Spinkání s nacpaným bříškem

Obrázek

Obrázek

Míček s granulkama - aspoň Aspíkovi předvedl, jak to dělá správnej mazák

Obrázek
Solejka

Re: Skunk (lurcher)

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 09 úno 2010 09:25

No ten je nádhernej! ((14:)) Nevěřila jsem, že je to on, když přijel, vypadal mnohem lépe, než na fotkách. Jsou to takoví malí droboučký zlatíčka! Taky nás čeká zítra veterina, vážení, vykrmování, vitamínky, nemáme skoro žádné chloupky, ale pak budeme {5;13} . Taky je takový gaučáček? :D
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz
Lucie a smečka:-)

Příspěvekod pupulu v 09 úno 2010 10:05

Ten je úžasnej a roztomilej. {5;19} A s Aspíkem mu to moc sluší.Měli by jste o tom vážně uvažovat. :39: :3:
pupulu

Příspěvekod Solejka v 09 úno 2010 12:55

Nový poznatek - s domácí kočičkou úplně v pohodě, dokonce klukum vlezla do pelíšku. Samotnýho bych zatím nenechávala, ale vypadá to dobře. Venkovní kočičky nevíme. /6§:)
Solejka

Příspěvekod Kačka v 09 úno 2010 13:10

No fakt je moc krásnej! :11: Máme radost, že se Vám taky tak daří a bude pořád líp! :113: Z lupů si nic nedělejte, máme je taky , tady na fóru jsem četla, že koupání moc nepomůže, takže koupíme u veta nějaký ty odlupovací kůry. :21: Tak zatím a ať se Vám jenom daří, přejeme spoustu krásných zážitků!!! :103:
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod tereyska v 09 úno 2010 16:01

..úžasné a díky za topic :) , krásný a moc zdravíme :103:
tereyska

Příspěvekod dadynka v 09 úno 2010 17:34

Jsou oba moc krásní, jak spolu spinkají. Super dvojka. Krásně to zvládáte, šikulky.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Dona v 09 úno 2010 20:20

Kokám, že Skuneček bude potřebovat doma taky pořádnýho parťáka, když si s Aspíkem tak rozumí a pomáhá mu s "naším světem".
Dona

Příspěvekod Zuzík v 09 úno 2010 23:28

No to mě picne. A to v popisu měl Skuneček, že kočky opravdu néééé. Teď se tu mlátím do hlavy, protože se mi taky moc líbil, ale bála jsem se těch koček. Tak teď už opravdu věřím, že až přijede Tommy, tak to bude taky v pohodě. Skuneček je opravdu nádhernej, miláček jeden ""9-()
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Solejka v 09 úno 2010 23:38

No vidíte a dneska s kóčou váleli šunky v pelechu. Zítra vytáhnu z mobílku fotku. Už jen dva dny a kousek a Skuník pojede do Krkonoš ke svojí paničce. Bude tu trošku smutno :25: Aspoň na Tommyho taky čeká domov, zaslouží si ho...
Solejka

Další

Zpět na Adoptovaní