Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Skunk (lurcher)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Skunk (lurcher)

Příspěvekod pzlkovanova v 17 úno 2010 07:48

tedy Skunky, chuděrko, co sis to prožil ??? Tak hlavně,že teď už je dobře a bude o tebe pěkně postaráno {5;19}
pzlkovanova

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 17 úno 2010 13:11

Kdyby tak mohli mluvit ti naši chrtíci, to bysme se asi dozvěděli věcí.. nebo možná to raděj nevědět.
Připomíná mi to nás, taky doživotně každý den kloubní výživu, taky stará zranění - nohy v háji.... též nám nebyla doporučena operace, ani jiné zásahy - bylo by to trápení psa, který si už svoje zažil.
Hlavně, že už má perfektní zázemí a bude dobře :P

Posíláme pejskům kuřátko ""-1() :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod dadynka v 17 úno 2010 18:48

Moc přeji Skunečkovi, aby byla kloubní výživa dostačující a nožky netrápily. Drž se, pesánku :54: , máš prima rodinku
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 17 úno 2010 19:01

Posíláme Skunečkovi pohlazení. Mluvila jsem se známou - dělá koordinátorku canis a nyní žije v Anglii a ta mi říkala o tom, jak je tam ta realita fakt drsná. Nevím proč, ale tam ke zkouškám canis pejsci, kteří za sebou mají dostihovou a jinou podobnou minulost, prý vůbec nesmí. Možná právě vycházejí z předpokladu, že mají špatné zkušenosti s lidmi. Tihle všichni drobečkové prostě dostávají zabrat. Já také pořád opakuji, že nechápu, jak se k takovému stvoření někdo dokáže chovat tak, jak si nedokáži ani představit...a největší paradox je, že jsou pořád oddaní, věrní, milí a vázaní na každého, kdo se hne kolem..No, ale...je to pryč. Vlastně jsem ráda, že se dostali do adopce a mají je lidi, kteří je fakt milují:-) Byli jsme na veterině také s maličkou dušinkou, co zjistí z krve atd. Strašně moc mě potěšilo, že kromě vitamínů nic nepotřebujeme. Určitě i Skunečkovi léky a vitamínky pomůžou {5;17} .
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz
Lucie a smečka:-)

Příspěvekod kucirkova.radka v 17 úno 2010 23:13

Luci, cítím to stejně. Jak jim někdo může ubližovat! Ta jejich oddanost a vděk za každý dotek... To se zkrátka nedá pochopit. Škoda, že nad tím vším nejde zavřít oči a rozplynulo by se to. Všechna bolest a utrpení by bylo pryč. Bohužel je to reálný svět. Nevím jak mám vyjádřít poděkování všem co se rozhodli toto bolestivé dění aktivně měnit. SMEKÁM! Snad už brzo i studený Angličan a horkokrevný Španěl pochopí.... {5;37}
kucirkova.radka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní