Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Wordsey-greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Wordsey-greyhound

Příspěvekod kucirkova.radka v 10 úno 2010 22:57

Zdravím všechny, kteří sledují čím procházejí naší adoptovaní miláčci. Podávám tedy hlášení z třetího dne u nás doma. ;) Wordsey je opravdu úžasná! Je trpělivá, ohleduplná,čistotná.... mnozí lidé by si z ní mohli vzít příklad. Měla jsem z adopce větší strach, ale dnes, třetí den u nás hlásím již normální stolici a náramně nám chutná. Páníček chce být nejlepší tak jí potají ukrajuje z ledničky klobásky :lol: Takže musím prozradit i její nelichotivou vlastnost - je úplatná {5;38} Ráno nás vítala seskokem z gauče a hnala se ke dveřím. Pak prošmejdila dvůr, vyčůrala se a zas hupky na gauč. Gabča (dcera) zpracovává nějaké foto tak jak to půjde pochlubíme se {5;25}
kucirkova.radka

Příspěvekod Lucky v 11 úno 2010 10:48

:) Děkujeme za zprávičky, Radko.
To je fajn, že se holčička dostává do pohody.
Jinak Gábince už by mělo přihlášení také fungovat.
Lucky

Příspěvekod Gabca v 11 úno 2010 16:09

Hlásím, že přihlášení funguje;) dnes jsem se tu chystala psát a koukám, že mamka to teď udělala za mě :-) Právě se chystám s Wordseyinkou trošku projít do dědiny, úžasně se drží vedle nohy, ale když potkáme někoho cizího, tiskne se ke mně a schovává se za nohy. Jde vidět, že už nám opravdu věří a ležíc na gauči v teploučku u krbu jde z jejího výrazu vidět, že je spokojená:-) :105:
Gabca

Příspěvekod Lenka Č v 11 úno 2010 17:18

krásné zprávičky,moc zdravíme :113: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 11 úno 2010 20:47

.. jsem moc ráda, za tyto zprávičky , jde vám to úžasně, také posílám Carol do Irska :) + foto.
tereyska

Příspěvekod Gabca v 14 úno 2010 15:28

Ahoj všem:) tak Wordsey včera viděla poprvé televizi a zrcadlo...byla z toho chuděra slušně vykulená:)) a jinak se má fajn, chodíme na krátké procházky nebo se vyběhá na dvoře. A tady dávám pár fotek z posledních dnů:-)

http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 92116b6cd9
Gabca

Příspěvekod Magda v 14 úno 2010 15:34

Naprosto úžasné, po pár dnech, taková souhra s jezevčíkem, to naše Abbey má nerva, jak se jí naháči dotknou, můžou ležet vedle ní ale min,vzdálenost musí dodržet. :lol:
Magda

Příspěvekod Lucky v 14 úno 2010 15:59

:) To je krása. Holčička malá :11: ... to je fajn, že to s jezevčíky tak hezky zvládáte.
Díky moc, Gábinko. Zdravíme celou rodinku.
Lucky

Příspěvekod dadynka v 14 úno 2010 17:59

Krásné fotky, moc hodná holčička, úžasná s malými pejsky. To naše lumpice je na pejsky zatím protivná. Jste šikulky {5;35}
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod tereyska v 14 úno 2010 21:15

opravdu krásné.. vypadá naprosto spokojeně :)

Obrázek
tereyska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní