Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Amigo -nalezenec

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Amigo -nalezenec

Příspěvekod Nick v 17 úno 2010 22:11

Zase nějaký charakter vyhodil na odpočivadle u Brna štěně asi 4-5měsíců,je to žíhaný pejsek.Našla jsem inzerát,že jej nálezce daruje,že si ho nemůže nechat.Tak jsme se domluvili a vzali jsme si ho.Bydlím v Sulkově u Plzně,tak jsme si jeli pro něho do Prahy.Nechápu jak to štěně může někdo v té zimě opustit na odpočivadle.Takže naše vipetka seniorka Anetka má kamaráda a snad s ním omládne.Fotky neumím zadat,až přijede syn. Blanka s Anetkou
Nick

Re: Amigo -nalezenec

Příspěvekod dadynka v 17 úno 2010 22:18

:53: :53: :53:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Magda v 18 úno 2010 08:34

Zdravím, jsem ráda, že jste nám napsala, a že Amigo má nový domov, Terezka s nálezci mluvila, ale to už díky Vám měl pejsek domov.Budeme se těšit na fotečky, v Plzni a okolí žije dost adopťáků, určitě se tam můžete domluvit i na společném venčení, které chrtíci milují.Je fajn, že Amigo má i psí kamarádku. ""4-()
Magda

Příspěvekod Dona v 18 úno 2010 09:05

Je to ten žíhaný pejsek (byl nabízen i u holek na infu), s trochu "bulími" předky?
Dona

Příspěvekod Magda v 18 úno 2010 09:14

Ano je to on.
Magda

Příspěvekod Jana v 18 úno 2010 10:49

""4-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Nick v 18 úno 2010 12:07

Ano,je to ten nabízený pejsek,nechali jsme ho trochu rozkoukat,dnes dopoledne jsem ho koupala ve vaně,do sprchy jsme nešli,abych při jeho temperamentu nebyla víc mokrá,než on.Je to ukrutný temperament,bude s ním hodně práce,aby se vychoval.Včera rozkousal plyšáka,schovává nám boty,je věčně hladový,krmím čtyřikrát denně,přidáváme vitamíny a calcium,ted hodně roste,abychom něco nezanedbali.Bude to asi pořádný -kolohnát-proti vipetce je už o hodně větší a jednou tak dlouhý.Má na čele bouličku,asi mu jí udělal jeho původní majitel,když se nepodařílo a vydržel,tak ho odjeli vyhodit.Tak nějak si to představuji.Lidi jsou hrozné zrůdy. Blanka ,Anetka a AMIGO
Nick

Příspěvekod tereyska v 19 úno 2010 12:45

.. krásné chvíle vám přeji všem spolu, mám fotečky od pana, který jej našel.. je to on?
taky myslím, že má Magda pravdu.. že je to on...
ať jsme si jistí :) , že to je ten kdo se nám ozval tehdy ..

hodně zdravíčka... :)

Obrázek
tereyska

Příspěvekod evina69 v 19 úno 2010 13:07

Ježíšikriste, jak může někdo takovéhle klubíčko vyhodit....Nikdy mě to nepřestaně šokovat.
Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku. G.B. Shaw
Eva, Kora a Bady.
evina69

Příspěvekod pupulu v 19 úno 2010 14:02

no ten je nádherný!!! :11: Tak miminko amigo koukej hezky papat ať jsi velký krásný pes a nezlob maminku.Já tohle prostě nemůžu pochopit.Jak to někdo může udělat? :14:
pupulu

Další

Zpět na Adoptovaní