Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rogerek

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Rogerek

Příspěvekod tereyska v 11 bře 2010 22:40

.. tedy žádná nuda a všude čisto :) :D , ještě že je máme {5;12}
tereyska

Příspěvekod Lucky v 11 bře 2010 23:44

Mně včera ohlodali obal z "kuličky" - antiperspirantu :109: :63:
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 12 bře 2010 15:04

:21: já radši ani nebudu vyprávět :lol: :25:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Eva Reková v 13 bře 2010 19:24

Cleuška už také kradla !!! Vzala mi potají rohlík, který jsem si přinesla k televizi s jogurtem. Ale můžu být vlastně ráda, že si nevzala i ten jogurt. :lol:
Eva Reková

Příspěvekod dadynka v 30 bře 2010 16:41

Taky jsem dnes mluvila s Tomem od Rogerka, pejsek byl včera běhat na zahradě, moc spokojený, jen je stále ustrašeneček, ale lepší se to, je to šikulka, hodný a mazlivý. Holt ten městský ruch je pro některé asi dost stresující, učí se cestovat dopravními prostředky, ale oni to zvládnout a časem zvyknout. Tak se drž, kluku :54:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod pupulu v 30 bře 2010 17:19

Děkujeme za zprávičky Dadynko,to je dobře,že je Rogerek šikovný a dělá radost.Ostatní zvládne.Už se moc těším až ho uvidím na srazu. ""9-()
pupulu

Příspěvekod RogerekTomVendul v 03 dub 2010 08:49

Zdravíme všechny a dáváme tu odkaz na fotky s Rogerkem. Rogerek je hodný a snaží se učit novým věcem:-). Stále je ještě hodně bojácný, ale doufáme, že se to zanedlouho zlepší. {5;14} . Mějte se hezky

s pozdravem Rogerek, Vendulka a Tom.
RogerekTomVendul

Příspěvekod Magda v 03 dub 2010 09:02

Zdravíme Rogerka a páníčky, díky za fotky, nejhezčí jsou ty v posteli, takže to pochopil rychle :lol: A to ostatní přijde samo s láskou a péčí. ""5-()
Magda

Příspěvekod pupulu v 03 dub 2010 09:34

Nádhera,to máme obrovskou radost jak se Rogerkovi u Vás daří.Trochu vylínal,to bylo potřeba,ale srst má nádherně lesklou.Moc mu to sluší.Je to fešák.a jak se pěkně válí v postýlce.Posíláme velký pozdrav a pomuchlování Rogekovi!!! ""9-()
pupulu

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní