Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nenuška

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Nenuška

Příspěvekod Dáša Trojáková v 24 bře 2016 22:13

Ahojky. . Máme s Charliem to samé :( mrkni Do našeho topiku. Rehabilitace ho stresuje, tak je to problém :(. Masiruju ho doma ale je to proste stářím a nic s Tim neuděláme. .. mějte se krasne, procházky dělejte Dlouhé tak jak si Nenuska bude prat. . Bohužel už to nemůžeme s kilometry přehánět.
Mějte se krasne a ať vás to dlouho šlape ;)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 25 bře 2016 09:58

Zdravíme Nenušku a přejeme hodně krásných jarních dní, plných procházek a koukání na přírodu.... :-)
Tak, jak se píše v topíku u Dáši....i u nás lidí cítíme věkem určité opotřebení organizmu, tak to tak musíme brát a podle toho se přizpůsobit...jen s úsměvem a s žádnou nostalgií...jste sympatičtí lidé jak vás znám ze srazíků,tak věřím, že to vnitřní smíření se stářím pejska dáte dobře :54: ...tak moc bychom chtěli, aby ti naši pejsci byli pořád OK a ono to tak není...a taky my páníčci,... ják já bych chtěla mít zas 20 !!! V zádech mě ráno loupe, jak ježibabu v Ivánkovi a říkám si ježišmarjáááá, to snad není možný, co to jeeee ???!!! V zrcadle se leknu, že mě popíchaly včely, v pravé ruce necítím kartáček na zuby, protože je namožená z hrabání ze zahrady,levá noha se nemůže strefit do kalhot, jak strácím balanc být jen na jedné noze a k tomu ještě velkou zadnicí shodím prášek na praní !!! :109: Přes den naskočím a druhý den ráno se to zas celé opakuje :-D...tak to je s náma všema, co už nebaletíme, jako za mlada a tak je to i s pejsky:-D...
S úsměvem a pohlazením Nenušky, užívejte tak krásného společného života s pejskem a moc vás zdravíme a na srazík se s vámi těšíme...Vzpomínáte na slivovičku u auta ??? :-), dneska si všichni dáme jednu na Nenuščino zdravíčko...Chtěla jsem vás trošku rozveselit...mějte se moc hezky... {5;35}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Prajs v 25 bře 2016 10:51

Ahoj Dášo a Lidko,
moc děkujeme za odpověď. No nedá se nic dělat. Mě už taky rok a půl bolí koleno a tak občas pajdám a jsme s Nenuškou sehraný tým. Prostě stárneme, ale neklesáme na mysli. Myslíme na vás, mějte se moc fajn a podrbejte za nás pejsany za ušima : )
HaPaLaJaN

Hanka, Pavel, Lucka, Janička a Nena
Prajs

Předchozí

Zpět na Adoptovaní