Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Patch - (Apatche)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Patch - (Apatche)

Příspěvekod Vlachyna v 13 bře 2010 03:41

Dobrý večer :),
Patch se má skvěle, je ve výborné kodici a už si dokonce začíná i hrát, ze začátku byl velmi plachý a bál se všeho, co se dělo okolo něj. Pomalu a trochu obtížně si zvyká na všudypřítomný hluk hlavně venku na ulici.
Když ho pustím na zahradě, dokonce si i hraje třeba s míčem, se psy se vůbec nebaví a nemá chuť komunikovat, občas si chce hrát se štěňátky....... S Blackem jsou kamarádi, přestože Patch si hrát nechce, raději leží a odpočívá, což je od začátku jeho největší záliba a zároveň i činnost.
V posledních dnes se začíná projevovat trošku přátelštěji.
Zítra se snad sejdeme na společném venčení, pokud nějaké bude.
Přeji příjemný večer,
V. :)
Vlachyna

Re: Patch

Příspěvekod Magda v 13 bře 2010 09:25

On byl Patch, jak jste ho koukám přejmenoval, při příjezdu nejsmutnější, ale to se vše změní, až získá důvěru ve Vás, že už zůstane.Některým pejskům, viz.naše Abbejka to trvá déle, u nás to bylo snad půl roku, a ještě dnes je nejjistější v prostředí, které zná, ale Lašenka ji dodala sebevědomí.
Uvidíte, že ožije na společném venčení, a časem bude vše zlé čím prošel zapomenuto, a bude v pohodě.
A že přehlíží jiné psy, je fajn, holt je to osobnost.
Magda

Re: Patch

Příspěvekod pzlkovanova v 13 bře 2010 09:51

Zdravíme, zatím jsme se na venčení tento víkend nedomlouvali, ale pokud byste šel, tak já se určitě s Tigerem přidám a možná i další :) ... {5;34}
pzlkovanova

Re: Patch - (Apatche)

Příspěvekod Lenka Č v 21 bře 2010 07:57

jj,jak píše Magda,někteří se rozkoukají hned a jinym to trvá dýl.Mějte se krásně,posíláme podrbání Patchovi :103: {5;35}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Vlachyna v 15 dub 2010 17:07

Dobrý večer,

tak, Patch začíná poslouchat, pouštím ho "na volno" v parcích, kde má omezenou možnostu úprku a on nikam neutíká, nic neloví až na lehčí paradox, kdy mi bylo řečeno, že chrti nemají rádi vodu - to neni až tak pravda, protože na střeleckém ostrově se už dvakrát pokusil ulovit kachnu :) Další věc, kterou Patch neočekávaně rád dělá, je, že aportuje míček i několikrát za sebou - jen co koupím datový kabel na telefon, dodám i videa, jak si hraje s míčkem a vším možným.
Jinak začal trochu ztrácet na váze, tak jsem zvýšil příjem potravy a už je pěkně rostlej :) :) jen snad ne tlustej, což už mi pár lidí řeklo. Já myslim, že "se má dobře" a tak je to vidět :) :)
V neposlední řadě musím říci, že takto prdícího psa, jsem ještě neviděl, resp. necítil!!

Hezký večer,
Vašek {5;36}
Vlachyna

Příspěvekod Magda v 15 dub 2010 17:23

Prosím, vážně, prosím, upozorňovali jsme několikrát, nepouštět na volno na neoploceném pozemku, pesan se lekne, a věřte, že bude reagovat útěkem, takže nespoléhejte "na omezenou možnost úprku", on nesmí mít žádnou možnost úprku, opravdu pročtěte pozorně forum, stokrát neuteče, a pak jednou uteče a následky bývají smutné...Je fajn, že už trošku roztál, nabývá sebevědomí, a začíná věřit.
Magda

Příspěvekod stana v 15 dub 2010 17:27

Jj Magda ma pravdu, kouknete na topic Ruby- Diva a to byla na flexine. Ted lezi a jen smutne kouka, protoze se nemuze ani postavit na nohy.
stana

Příspěvekod Petra v 16 dub 2010 10:49

Dobrý den , je super jak se Vám daří. Holy se mi taky ze začátku držel u nohy, ale asi po3 měsících bez varování opustil svou známou zahradu a předvedl mi, že se vážně umí rozhodovat sám. Chrti nás poslouchají pouze proto, že nás milují. To jim však míru samostatného rozhodování nesnižuje a s každou další zkušeností jsou více sebevědomí... takže dneska kachny, a příště třeba skok do silnice kvůli zajímavému pytlíku, který odnáší vítr.
Patch je můj tajný favorit, doufám, že se seznámíme na srazu ""-(3)
Petra

Příspěvekod Lenka Č v 16 dub 2010 16:24

jj,taky se přimlouvám,nepouštět na volném prostranství.Jednou je to lovec,je to v něm,dříme to vněm,a od malička byl tak trénován,aby ulovil a zabil,a kdykoliv se to v něm může probudit.Může celou dobu poslouchat na slovo,ale přijde jednou chvíle(a že jednou přijde jeho chvíle) a taky to nemusí pro něho dopadnout dobře.Na starém foru už jedno úmrtí bylo,pejsek vběhl pod auto.
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 16 dub 2010 20:09

je to těžké, když někdo nevěří, tak nevěří a nakonec ho přesvědčí až nepříjemná zkušenost a vše, bohužel, odnese nevinný pes buď zraněním,nebo případnou smrtí
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní