Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Patch - (Apatche)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Patch - (Apatche)

Příspěvekod Zuzík v 06 kvě 2010 11:33

Patchi a pane Vlachyno, jak to tu znovu pročítám, tak jste se asi (a bohužel i z mé strany a to klidně přiznám) stal jakýmsi ventilem nynějších událostí. Za sebe mohu napsat, že se omlouvám, pokud se Vám můj příspěvěk dotkl a je mi to upřímě líto a nemyslela jsem to zle. Jen mě prostě vyděsilo, co by se mohlo pejskovi stát. Jen by mě opravdu moc zajímalo, jakto že vámi a vám zmíněný adopťák běhá. Chudák si toho svého důchodu neužije. (i když určitě má dobré podmínky, hodné páníčky a ne ty všechny věci co se dějí jinde). Tak prosím přijměte omluvu za můj příspěvek a moc přeju, aby vás to vše neotrávilo a aby jste si s Patchem užíval co nejkrásnější dny :9:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Petra v 06 kvě 2010 13:01

Myslím, že Vašek je normální a Patche má rád. Nehledala bych tady katastrofu. Holy mi také několikrát utekl a přežili jsme to. Tak se prostě jen ptá, kde jsou hranice.
Mimochodem, nikdo z nás svému psovi vědomě neublíží, takže se není čeho bát.
Škoda, že jste nemohl na sraz, určitě by se ledacos probralo a panika z některých příspěvků tu není na místě.

:103:
Petra

Příspěvekod L + L v 06 kvě 2010 13:24

Na náš dotaz jsme dostali rychlou odpověď od paní Grondolové se souhlasem odpověď zveřejnit:

Dobrý den,

Zdravíme všechny Vaše adoptované chrty.

Včera, tj. 5.5.2010, jsem potkala na Rytířské ulici před Stavovským divadlem mladý sympatický pár.

Slečna vedla na vodítku krásného bílého greyhounda s modrými plotnami. Protože pejsek vypadal úplně stejně jako náš Wajtík (White Elbony), nedalo mi a mladý pár jsem oslovila s dotazem, zdali rodiče jejich pejska nejsou náhodou z Irska nebo Austrálie.

Jelikož pejsek má zřejmě trošinku nadváhu, dotazovala jsem se čím je chrt krmený a jak vydává přijatou energii a doporučila chrta nepouštět z vodítka.

Mezitím dorazil i můj manžel a povídali jsme si chviličku o chrtech a také běhání na Praskačce.

Sdělila jsem mladému muži že na Praskačce běhá jako safety-car i jeden adoptovaný pejsek, který měl v minulosti také mírnou nadváhu a dnes je ve špičkové fyzické i psychické kondici.

Dále zaznělo: Pokud by se mladý pár chtěl na Praskačku podívat, je zván. Pokud by chtěl zkusit s ním na Praskačce běhat, (jako safety-car by mohl), je nutno projít celkovou odbornou prohlídkou, zejména rentgeny všech končetin a musel by předložit osvědčení veterináře, že pejsek je zdravotně
v pořádku.

Nabídla jsem zkoušku dráhy po částech – nejdříve zkouška zatáčky, pak zkouška rovinky a někdy příště větší část dráhy a někdy celou – nejdříve vše z ruky. Tzn.: Jde o metodiku naší Greyhound-Schooling-Academy pro chrty mladé, nezkušené, nebo po delší přestávce v běhání.

Pozn.: Safety-Car neznamená dostih – ale Sólo běh, při kterém se zkouší funkčnost měřícího zařízení a snímcích kamer. Majitel ze záznamu z 11. kamer pozná, co jeho pejsek v každém okamžiku na dráze dělá, jak přemýšlí, jak se pejsek cítí a jak běh za návnadou vnímá.

Jméno dotyčného mladého páru je nám neznámé.

Podávám tuto informaci a jsem s pozdravem

Grondolová

Přesto vám žádáme o dodržování sjednaných podmínek adopce ve smlouvě.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Petra v 06 kvě 2010 13:29

No vida, a je po panice. Díky Láďo. {5;35}
Petra

Příspěvekod pupulu v 06 kvě 2010 13:44

no hned jsem si mylela,že by Grondolovi nepustili psa jen tak na dráhu.Jenže pak vznikají dohady a každý znás na takovou otázku reaguje tak jak jsme reagovali.
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 06 kvě 2010 14:34

tak a je vše vysvětleno :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 06 kvě 2010 15:05

Jojo, holky, a také to chce opravdu pořádně číst, on pan Vlachyna skutečně napsal: ...Tak jsem se jen chtěl zeptat jaký na to máte názor... a ... Co si o tom mylsíte?? Já bych byl pro, aby si Patch zaběhal... a ještě ...Jen chci aby se měl Patch dobře a tak pro to udělám, co budu moci.

Včera jsem se k počítači dostala až před půlnocí (když tady všechny ty emoce byly už napsané), jinak bych to myslím včas stopla a upozornila vás všechny, že reagujete na něco, co nebylo napsáno (čili na vaše pocity, nikoliv na dotaz).

Asi byly nějaké skvrny na slunci, podle toho, co tu proběhlo. ;) :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Rosťa-OV v 06 kvě 2010 15:17

Já mu zavolal a řekl,že to beru jako dotaz a že mluvím jen za sebe ! Sme si řekli,že kařdý reaguje jinakna to co napsal....bohužel,ale on to fakt nemyslel nijak zle ! No holt někdo to čte jak to je a někdo to čte mezi řádky a vidí v tom i něco jiného.Tak snad se to vyřešilo a nikdo není na nikoho zlý nebo naštvaný !!! Pro adopťáka to nejlepší od všech - taky se půjdem zítra se Sabroškem proběhnou pořádně k ségře na zahradu,jen tolik,co bude chtít . Tak pa všichni.Přeji Patch vše jen nejlepší !!!
Rosťa-OV

Příspěvekod Vlachyna v 07 kvě 2010 17:06

Děkuji,
věřím, že tyto Vaše výše zmíněné řádky si přečetli hlavně Ti lidé, co mají bujnou představivost! (snad jste to možná mohli napsat červeně, tučně a se spoustou vykřičníků, aby to bylo více zřejmé)
Příjemý den přeji,
V.
Vlachyna

Příspěvekod Dona v 07 kvě 2010 21:11

Když myslíte červeně, tak červeně: Mám na Váš příspěvek názor stále stejný a stále mě překvapuje, jak jste se na závodění mohl byť jen zeptat, pokud jste adopce a jejich náplň řádně nastudoval. Také se domnívám, že ti, co sem napsali, si mysleli, že si chcete "přivydělat" protože vše kolem greyů pečlivě studovali a vědí, že v ČR nejsou chrtí závody o výdělku. Stále jsem přesvědčena, že ani jakýkoli trénink na závodní tráze není pro vysloužilého adopťáka přípustný a ani sebelepší veterinář nemůže psa vyšetřit tak, aby mohl stoprocentně říct, že si z Irska nepřivezl nic, co by na dráze zapříčinilo jeho zranění.
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní