Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Grace greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Grace greyhound

Příspěvekod šarlota v 11 dub 2012 21:27

no jo je to tak:-) jak si clovek nesedne hned ma smulu:-) a kor kdyz na gaucu usne a hodi tu svou polohu kde to telo uuuplne natahne!!!!!!:-)
Něžné pohlaví já Šarlota a grey Grace,a ta mužská tlupa Roman,Tadeáš,Tobias,a Arčíí jork..
šarlota

Příspěvekod Verda v 14 dub 2012 10:55

přesně takhle sedím i já teď, psy na gauči já na zemi u notasu :)
Verda

Příspěvekod šarlota v 14 dub 2012 12:17

uff..tak to sem si oddychla ze to takto zarizeny nemam sama:-D
Něžné pohlaví já Šarlota a grey Grace,a ta mužská tlupa Roman,Tadeáš,Tobias,a Arčíí jork..
šarlota

Příspěvekod Blanka.Mull v 15 dub 2012 08:06

Šárí kdyby si náhodou si potřebovala sednout na sedačku,tak přijď k nám,nemáš to daleko........A co jinak jak to jde s Grace????Ani nic nenapíšeš pořádně a co lidi v okolí,nemám žádné zprávy z domova....
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod šarlota v 15 dub 2012 10:33

ahojte cholky..co tady?tady nic novyho..lidi porad stejni.S Grace chodime k sipku.-) potkavam Vasu mamcu tak pokecame a tak..Jinak Grace je super..dnes prohnala Arcika pres cele byt,a ona kdyz bezi tak to je neco:-)ale nic mu neudela chce si hrat..jinak uz ma hezkou postavicku..zere pekne..vcera kluci chodili s rohlikem a ona porad za nima a cekala kazdej drobecek.jak vidi ze chystam maso uz stoji u me.Uz si i nabidla chlebicek ze stolu:-D otrkala se hezky holka jedna.denne ju trimuju furminatorem a porad je to halda chlupu.jinak s tim gaucem to rada prijmam :lol:
šarlota

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 dub 2012 11:54

Ahoj holky,tak píšeš že má Grace už pěknou postavu- to znamená že už trošku zhubla,A už vypadá jako závodní chrt.Co si povídáte s mojí mamčou????Mě zase připadá že je Rhyna nějaká hubená,né na těle ale kolem očí má takový prohlubně,to tam neměla.Jinak se jí tu daří dobře,proběhne se pořádně a i začíná poslouchat pěkně na přivolání.Hlavně když mám něco v ruce.Všem se tu moc líbí a mají jí rádi.Do tý doby něž někde šlápnou do zapomenutýho jejího ho........Já je sbírám,no ale nestojím jí pořád za zadkem.
A co dědek pod náma....??????????
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod šarlota v 16 dub 2012 13:37

aaahojte..No ptala se kdo bydli nad váma,že to je hrůza:-)jinak dědek pod Váma me zamkl před nosem včera..no a Grace ma další zálibu..Dělá to když je sama doma ale i když sama není,de do pokojíčku kluků,a krade jim hračky a nosí to do obýváku na gauč,a do ložnice..takže formule jim bere a jak to bere tak to čumákem zmačkne a ona začne dělat zvuky,a to ji vůbec nevadí,pak balony plyšáky,a lego kostku po kostce.chodí takhle třeba 15min nanosí si to a pak si do toho lehne:-)))))))no pohubla už hodně..dneska sem ju byla přihlásit holku jednu ušatou:-)to se Vám ani nebude chtět dom co?
šarlota

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 dub 2012 16:08

Abych ti pravdu řekla nechce se mi na to sídliště plný ho.... a cikánů.Tady je takovej klídek akorát je tu strašná zima.Jaro nikde.Dneska se prej holky málem sežraly,ještě že je Rhyna takovej klidas,jinak to měla Stacyna spočítaný.Takže je Gracinka už hubená?Tak to se na ní už těšim.A dědka si měla nakopnout.
Třeba si chce Grace taky hrát s hračkama,jako kluci,Rhyna žádný zatim nezničila,ty plyšový.Tak jí dej nějakou trošku většího plyšáka do pelíšku. /§:5)
Blanka.Mull

Příspěvekod šarlota v 16 dub 2012 17:17

ma tady plysaku habadej...ale bere si malinky:-) ona je nekouse bud si je vyhazuje do vysky,nebo si je jen da na gauc a lezi...je tady taky pekna zima..byla sem nemocna ale uz su oka..zase sem vytahla zimni budnu,nevim kd eto jaro jako je.Tak holky se tak sezraly malem jo?:-) tam mate veselo teda:-) ze vsecky zdravim a hladiiim
šarlota

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 dub 2012 20:31

Protože Rhyna si chtěla hrát a šlápla na Stacynu a ona tentokrát neutekla ale vyjela dost ostře (nekousla) ale div ji nevlezla Rhyně do huby, a ta se ani nehla díky bohu. Trvalo to chvilku pak jsem je hned okřikla ale vysvětlovali si situaci a ja chtěla vidět reakci se přiznam, ale trvalo to tak 3 vteřiny max :D píše Nikola
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní