Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Grace greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Grace greyhound

Příspěvekod Nikola.Mull v 25 čer 2012 14:11

Tak panička posílá nové fotky Grace jak se má doma :-)
Přílohy

SAM_0612.JPG

SAM_0601.JPG

SAM_0584.JPG
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 25 čer 2012 14:13

další
Přílohy

SAM_0617.JPG

SAM_0616.JPG

SAM_0614.JPG
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 25 čer 2012 14:16

a ještě další.. je to vše Šárí?
Přílohy

SAM_0623.JPG

SAM_0622.JPG
(145.1 KiB) Zatím nestaženo

SAM_0619.JPG
(145.24 KiB) Zatím nestaženo
Nikola.Mull

Příspěvekod catchie v 25 čer 2012 14:37

To jsou tak moc krásné fotky!!!! :105: Jak se všichni k sobě tulí!!!
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod šarlota v 25 čer 2012 16:30

Ano Nikčo to je šecko.-) děkujuuuuu...dnes se Tobík mazlil nějak mooooc s Gracinkou..chtěl u ní v pelíšku i obědvat!:-)
Něžné pohlaví já Šarlota a grey Grace,a ta mužská tlupa Roman,Tadeáš,Tobias,a Arčíí jork..
šarlota

Příspěvekod Yvett v 25 čer 2012 17:38

Opravdu moc krásný fotky. Grace je andílek. :8: Mohu se zeptat, jak vychází s yorkšírkem/kou? Vypadají vedle sebe naprosto spokojeně. Naše Judynka málem bráchovo yorkkšírku zakousla a to se holky viděly několikrát a znaly už tak dobré 4 měsíce. Je fakt, že yorkšírka Amálka si strašně na Kolouška a Judynku za účasti svého páníčka dovolovala. Hystericky na ně ječela, skákala, vrčela a vyjížděla. /§:)6 Koloušek i Judynka dělali, jako že tam není a nevšímali si jí. Netušili jsme však, že Judynka si to nenechá líbit a využije situace, kdy byla s Amálkou naprostý zlomek chvilinky sama a bylo to. Byl to takový mžik a Judynka měla Amálu celou v tlamě, když mamka na ní zařvala, tak jí pustila, ale začala po ní dupat předníma tlapkama. No, prý horor. :109: Já u toho nebyla. Amála skončila s prokousnutým břichem a 14 denním šokem. Naštěstí živá. :18:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod šarlota v 25 čer 2012 18:19

Když Grace poprvé viděla Yorkšíra našeho/Arčíka/ tak začala skákat a nejraději by se na něj vrhla,ale během 5 minut sem ji sundala náhubek a dala Grace k Arčíkovi.Očuchala si ho a od té doby prostě supr.Leží spolem v pelíšku,hrajo si spolem..Arřík si ji lehne ke krku úplně se k ni přitiskne a tak spinkaj.Když si chce hrát tak na ni doráží štěka až ju vyprovokuje k hrátkám.grace se na něj rozběhne jak kůň a začne na něj štěkat a čumákem do něj šťouchá ale nic víc!Už nemám strach že by mu něco udělala..když řeknu Arčíkovi kde je Grace běž ji dát pusinku,tak v ten moment běží k ní a začne ju celou olizovat a ona se začne válet a hrát si..je milá ke všem členům domácnosti!!!je to proste Zlato!
Ale venku se psů bojí..ať je malej,velkej tak de vidět že se bojí..
Něžné pohlaví já Šarlota a grey Grace,a ta mužská tlupa Roman,Tadeáš,Tobias,a Arčíí jork..
šarlota

Příspěvekod Yvett v 25 čer 2012 19:12

Tak u vás je evidentní dobrý postup při zvykání pejsků si na sebe. U nás to bylo tak, že brácha se svou přítelkyní měli srandu z toho, jak Amálka na moje chrtidýlka doráží. Dávali jí jasně najevo, Amálko jen si dovoluj tvoji páníčci tě chrání. Když jsem jim říkala, aby si Amálku uklidnili a nepodporovali jí v tom, tak se jen smáli. No a pak bylo vymalováno. Zle bylo veliký.
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod šarlota v 25 čer 2012 20:28

Tak hlavní je,že Amálka je celá!!!!!!!! ""-()
šarlota

Příspěvekod Verda v 26 čer 2012 15:43

To je blbej přístup... to je jak přítel babči, má ošklivou rozmazlenou amerckou kokřici, ta furt na někoho štěká, vyjíždí, kouše a on "Hodná Marry, jen si mě hlídej, nedej se"... absolutně nemá tušení jak to psa pokazil...
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní