Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SYD (Derry) - greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Derry - greyhound

Příspěvekod Verda v 04 dub 2012 12:57

On každý má nějakou tu svou zvláštnůsku, pozůstatek života dříve, u Vás to je potok :) :)
Jinak je fajn, že aspoň doma už ty kočky nechává a HLAVNĚ, ŽE VÍ, ŽE SE TO NESMÍ! To je super úspěch :)
Verda

Příspěvekod Verda v 10 dub 2012 07:42

Tak Syd už neběhá za kočkama, ani venku, ani doma, kočky se pomalu osmělují a chodí i za ním!!
""4-()
Jen se hrozně prý dloube v jídle, samotné granule ani náhodou...
Verda

Příspěvekod Soňa v 10 dub 2012 07:53

""5-()
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Baby v 10 dub 2012 08:49

To je zlatíčko, hlavně že se to naučil a s tím jídlem-no jo panička bude muset vyvařovat ""-1() :lol:
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Nikola.Mull v 10 dub 2012 12:18

nechceme nic zakřiknout ale konečně! přesně jak tu všichni řikali že se to zvládne, paničce i Sydovi gratuluju k úspěchu :) nakonec budou dobří kámoši s číčama.. akorát to jídlo to vim že je to děs, jako ta naše mrňavá taky nežere a už nevíme co by.. takže držim palce aby mu něco zachutnalo ;) ""5-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Dona v 10 dub 2012 19:34

Prima pokrok, ale ... nepolevovat! Nenechte se ukolébat a ještě nějaký ten pátek buďte ve střehu. Může se něco nachomýtnout, Sid kočičky nemusí mít ještě úplně zafixované a neštěstí může být, ani nemrknete. Vydržte!
Dona

Příspěvekod Stříberka v 23 dub 2012 08:11

Takže v sobotu jsme oslavili čtyři společné týdny. A za tu dobu je ze Syda úplně jiný pejsek, než na začátku. V jídle se dloube pořád, ale lepší se to. Už jsme taky s Rozárkou zjistily, co mu chutná víc, tak například housky s paštikou k snídani v něm zmizí na počkání. Miluje procházky. Můj starší pejsek vždycky dává najevo velkou radost, štěká a běhá po dvorku a Syd to od něj převzal a tak začně taky běhat po dvorku, vyhazuje ty svoje laní nohy a tak srandovně pohazuje hlavou, že se s dcerou vždycky děsně nasmějeme, je to srandovní, ale zároveň až dojemné, jak se ty očíčka dokáží rozsvítit.
Taky jsme si udělali výlet do Prahy vlakem. Cestou tam Syd většinou stál a bál se. Cestou zpátky se už klidně natáhl na podlahu a ležel až do cíle. Má skvělou paměť, pamatuje si všechny cesty, kde jsme společně byli a nemálo mě například překvapil například v té Praze, když jsme se vraceli zpět na nádraží, tak šel suveréně přede mnou a neomylně zahnul do nádražní budovy.
Každý, kdo ho vidí, užasne, jak krásné zvíře to je a kdo ho pohladí, tak vychvaluje jeho sametovou srst.
Jeden náš soused je z něj nadšený, když se vracíme z procházky tak často čeká u vrátek a hladí si ho. Se ženou mají asi tříletého chlapečka, který má panickou hrůzu ze psů a hysterický záchvat ho například vzal, když se před domem setkal s čivavou. Ale když viděl Syda, vyběhl ven a obě ručičky mu pokládal na záda, čímž naprosto šokoval svoje rodiče :-) Soused by o podobného pejska velmi stál, ale jeho žena vůbec... velká škoda.
Jen o ty kočičky občas projeví zájem. Už jsme si mysleli, že máme vyhráno, ale zase je prohnal. Doma si jich už ani nevšimne. Na dvorku, když jsem tam s ním, tak taky ne, ale když je tam sám, tak mu to nedá. Kočky to naštěstí pochopily velmi rychle a neriskují nic.
Je to náš miláček. Vůbec jsem netušila, jaké potěšení mi přinese chrt do života. {5;35}
Stříberka

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 08:53

Ivanko, úplně jsem se rozplývala při čtení :)
Mám radost, že k Vám takhle přirostl, uvidíš, že bude pořád jiný a jiný, přítulnější. Já se po 2 letech dočkala toho, že si Nib lehl ke mně po postele!!! Sice na pár minut, ale lehl...on tam obvykle leží sám, ale jakmile si někdo lehne, tak odejde.
Jsou to úžasní miláčkové! A vztah k dětěm mají opravdu chrti krásný, děti vycítí jejich náturu, klid a milují je :)
Verda

Příspěvekod Nikola.Mull v 23 dub 2012 09:41

To je opravdu pěkný psaní :-) mě se hrozně líbí jak všichni jsou přibližně po těch 4 týdnech (po měsící) naprosto unešený a všichni jsou šťastný jak jim chrt změnil život k lepšímu atd. :) u nás to bylo uplně to samé, ale kdyby jste věděli že vás čekají ještě lepší chvíle, možná si myslíte že už Syda znáte, to jsem si taky řikala ale ještě po půl roce mě Rhyna mile překvapuje a nikdy bych po měsíci nevěřila že to může být ještě hezčí, ale opravdu je :-)
Myslim, že pěkné chvíle nemusím ani přát, protože vím, že přijdou sami ;)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Stříberka v 23 dub 2012 10:09

Já vám to moc ráda věřím, že mě ještě mockrát mile překvapí. Když třeba něco dělám v kuchyni, tak mi Syd stojí za zády a pozoruje, co dělám. Neloudí mlsíček, jen pozoruje. Už se naučil jíst piškoty. A fakt se musím smát, když leží v pelíšku, já mu nabídnu piškot a on ho zchroupe v leže, ani nezvedne hlavu :-D
Chodím za jedním dědou do domova důchodců jako dobrovolník a jednou jsem si Syda vzala sebou. Babičky a dědové, které jsme potkali, ožili. A tak jsem si řekla, že s ním zkusím jít na zkoušky - canisterapii, aby mohl se mnou chodit oficiálně. Takže někdy v průběhu května :-) Nevím, jestli obstojí, protože aport ho nezajímá a pacičku taky nedává. Což mě vůbec nechybí, ale na těch zkouškách to asi budou vyžadovat. Uvidíme :-)
Nejradši bych si vzala ještě jednoho chrťáka. Když se dívám na Jody, vzala bych si ji hned, ale asi by to už bylo moc pejsků na jeden malý domek.
Stříberka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní